.

.

Попуст
Tsubaki 60B30F-1 го завршија ропството, единечното влакно, инч, #60 ANSI No., 3/4 теренот, 30 заби, 1

Tsubaki 60B30F-1 го завршија ропството, единечното влакно, инч, 60 ANSI No., 3/4 теренот, 30 заби, 1

DEN 1176.64

Количина на стоки
Достапно

Усогласувањето на ланецот со теренот на Спрек спречува да се лизне ланецот, така што нема да се изгуби моќ. Тоа е заплет од типот Б со проекција на центар што ја опкружуваше дупчењето од едната страна и е подготвена за инсталација на вратило од соодветниот дијаметар. За апликациите кои бараат спојници да бидат заменети на шахтите со различни дијаметри, може да се користи заплет со издвојување доволно големи за да ги вклопи сите шахти, со јазот помеѓу отворот и вратилото затворен со грмушка или лежиште. Забите на спојката помагаат да се спречи лизгање и врзување за да се избегне загуба на електрична енергија во собранијата. Центар е испакнато, крената усна што ја опкружуваше ропството на местењето. Овој метеж на ланецот Tsubaki има 3/4-инчен терен, одговара на ланци со големина 60 и е единечно влакно со еден сет на заби околу неговиот обем за употреба со синџири со единечно влакно. Американскиот Tsubaki Power Transmission произведува различни ланци, прскања и други компоненти за пренос на електрична енергија кои ги исполнуваат стандардите за меѓународна организација за стандардизација (ISO) за обезбедување на квалитет.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 2.67

Име на производот : завртка за пеперутка на крилја; Содржина на пакетот : 5 парчиња X крило завртка за пепе

DEN 1.67

Спецификации Мини амортизација на амортизација, материјал : Алуминиумска легура + пролет од не'рѓосувач

DEN 673.60

Овој вибратор на пневматски клип е одличен за автоматски делови за патеката, пакување / полнење m...

DEN 699.20

Категорија : Прицврстувачи прачки и столпчиња Категорија : Прицврстувачи прачки и столпчиња Целосно н�

DEN 1540.80

Користете ги пратките за код во боја или да привлечете внимание на специјалните упатства за испорака Ко

DEN 1.00

★ Стилска рамка за семејни фотографии од дома, која ја осветлува вашата соба и го прави вашиот дом да из�

DEN 159.84

Не е потребна апликација за паметни телефони! Willе го направи вашиот живот да стане поинтелигентен и пое�

DEN 3.33

Бела керамичка 15оз кригла со жолта внатрешност и рачка Слика отпечатена од двете страни...

DEN 0.33

Кога сте подготвени да го спакувате, засолништето се сруши толку лесно како што се искачи и е едноставно

DEN 1.67

Лепливо цвеќе запреносно】 Со лесна и мала големина, е лесен за употреба и носење, лесно може да се поста�

DEN 2879.84

2019 W НЕЦИРКУЛИРАН УНИОН ШИЛД ЛИНКОЛН ЦЕНТ MS69 RD PL ДОКАЗ КАКО ПРВИТЕ ИЗДАНИЈА МНОГУ РЕТКО ВИСОКО КВАЛИТЕТН

DEN 3.33

Вентилирани ткаенини Поставите за колена на коленото Босонер и сетот на лактот се изработени од издржл

DEN 1344.00

Употреба Во : Домашна Спална Соба Внатрешна Канцеларија Декорација Исклучителна изработка птицата сто�

DEN 479.84

Цврстиот материјал гарантира дека овој производ изгледа добро, се чувствува добро и никогаш нема да ве �

DEN 494.72

Складирање картички за визиткартички итн Структура на производот : главна единица за куќиште од типот н

DEN 3.33

8 K Ultra HD Резолуција : 3 порти HDMI Hub Поддршка HDMI излез видео до 8 K@60 Hz, 4 K@120 Hz, 1080p@240 Hz, 4 K / 60 / 24 Hz, 2 K / 60 / 30 / 24 Hz, 3 D,

DEN 480.00

Подигнете ги чевлите и обезбедете клупа за седишта за вас кога носите чевли.Организирајте го вашиот вле

DEN 2.67

Конектор за закачалки за куки за многу различни закачалки, како што се : Панталони панталони закачалки, �

DEN 1087.84

Кожа, полиестерска обвивка Контрастни детали за црниот сатен за дизајн на јаката од шал, завршени со одл

DEN 2.67

Автентицирани автограмирани меморијали Автентицирани автограмирани меморијали На аукцијата е сосема

DEN 0.67

Може да носи висока струја и да спречи напрегање 【Погоден и практичен】 Заштитник на лентата за напојув

DEN 1.33

МултифункционаленМоже да се користи како тоалетна торба, козметичка кеса Погоден за одмор, плажа или те