.

.

Попуст
Детектор на метал Teclung за возрасни, со поголема точност професионален водоотпорен детектор на злато со LCD дисплеј, 15 детектори за прилагодување

Детектор на метал Teclung за возрасни, со поголема точност професионален водоотпорен детектор на злато со LCD дисплеј, 15 детектори

DEN 2399.84

Количина на стоки
Достапно

【Три режими】 ATX880 Метал детектор за возрасни професионалец има три модели на работа : ① Сите метални режими : Металниот детектор може да ви помогне да пребарувате за неколку видови на метал со прилагодливо ниво на чувствителност. 【Интуитивен LCD дисплеј】 Големиот LCD дисплеј ви овозможува да добиете информации за откривање. 【15 "Водоотпорен калем за пребарување】 ATX880 Метал детектор е опремен со 15-инчен калем за водоотпорна пребарување (Забелешка : Контролната кутија не е водоотпорна). Прво, вклучете го обележаниот прекинувач за "моќност" и прилагодете ја вредноста на околу 60. И тој е широко користен во откривање на плажа, истражување на поле и така натаму. Можете да го користите овој метален детектор за да ги исклучите несаканите цели. Притиснете го и држете го копчето "Pinpoint" за да ја зафатите калем за пребарување низ целната област додека ја одржувате истата фиксна висина како и земјата. (7) Траење на батеријата : 15+ часа на алкален со добар квалитет. И тој е широко користен во откривање на плажа, истражување на поле и така натаму. Второ, ако сакате да исклучите мало железо, прилагодете го „+“ Знак на околу 65. Второ, ако сакате да исклучите мало железо, прилагодете го „+“ Знак на околу 65. Општо земено, колку е поголема областа, толку повеќе е бројот, толку е поголема длабочината на откривање. 【Интуитивен LCD дисплеј】 Големиот LCD дисплеј ви овозможува да добиете информации за откривање.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1520.00 -50 %

Дополнителни тешки розови антистатички кеси ги штитат електронските компоненти од статичко градење, к�

DEN 1056.00 -50 %

100% Полиестер Увезени Затворање на патент Машинско перење ладно, сушење на ниско ниво Редовното вклопув�

DEN 1.00 -50 %

★ Стилска рамка за семејни фотографии од дома, која ја осветлува вашата соба и го прави вашиот дом да из�

DEN 95.84 -50 %

50" Должина : 32см / 12 црн комплет за долна облека,секси комплет за долна облека за жени непослушен за секс,к

DEN 0.33 -50 %

€ 8 " Половина Круг ДатотекаСАМ СпакуваниВториот Намалување, Со Рачка ПК5 ● Ставка : Половина Круг, Датот

DEN 619.20 -50 %

Size ❤ големина работи мал мечка кошула мама мама мајка брух кошула мама кошула мама дуксери за жени мард�

DEN 3.00 -50 %

Машина за перење со минимално намалување Едноставна и класична, вкрстената камизола Од Надвор Од Јогат�

DEN 2.67 -50 %

Оваа топка за вежбање за жени ќе ви помогне да се развивате Гимназиска топка за вежбање Анти рафал со пу�

DEN 836.80 -50 %

? Метал со висок квалитет, подолг сервисен живот Достапни се различни бои ??????????????????????????? ?????????...

DEN 673.60 -50 %

Овој вибратор на пневматски клип е одличен за автоматски делови за патеката, пакување / полнење m...

DEN 3.33 -50 %

Сликите што ги прикажуваме имаат најточна можна боја, но, поради разликите во мониторите на компјутерот

DEN 0.67 -50 %

Алуминиумска Легура Едно од најголемите уживања во животот е да го исушите телото со топла сува крпа по

DEN 1439.84 -50 %

Компатибилен Со Безжичен Apple Car Play И Гласовна Контрола Попаметно и побезбедно е да го користите телефоно

DEN 2.00 -50 %

⚫ Нов материјал : Графен, светлина и тенка, мека и цврста, брзо загревање ⚫ USB интерфејс, удобен за полнењ

DEN 223.84 -50 %

Трајни и долготрајни : Бела комерцијална оценка за челична рамка е издржлива, што го прави временски док

DEN 143.84 -50 %

Висококвалитетен Врвен Материјал Самолеплив во затворени простории или на отворено, водоотпорни, во за

DEN 904.00 -50 %

Користете го во спалната соба, студентскиот дом, канцеларијата или училиштето за да ги чувате сите типо�

DEN 184.80 -50 %

Видео аудио кабел за напојување Трансивер обезбедува видео, аудио, напојување во еден кабел BNC Video Balun Trans