.

.

Попуст
Решетка за хартиени пешкири, монтирање на wallидови, без дупчење, одвојлив не'рѓосувачки челик, што се користи во домашна кујна

Решетка за хартиени пешкири, монтирање на wallидови, без дупчење, одвојлив не'рѓосувачки челик, што се користи во домашна кујна

DEN 1187.20

Количина на стоки
Достапно

● Повеќекратни намени, само една рамка. ● Применливо за ормани со дебелина помала од 2,5 см. ● Закачете го како што сакате. ● Здравите материјали се издржливи. ● полицата може да ви заштеди многу простор. ● Повеќекратни намени, само една рамка. ● Применливо за ормани со дебелина помала од 2,5 см. ● Закачете го како што сакате. ● Здравите материјали се издржливи. ● полицата може да ви заштеди многу простор. Материјал за опис на производот : 304 Апликација од не'рѓосувачки челик : Врати на кабинетот со дебелина помала од 2,5 см јазот треба да биде повеќе од 2мм апликација : хартија за кујнски ролна/хартија за зачувување/торба за зачувување/мозоци за зачувување, итн. Карактеристики : решетка без нокти, заштеда, заштеда простор, силна примена на производот за применливост : кујна, дом, бања, хотел, итн. Карактеристики на производот : едноставни и дарежливи, практични и удобни лесни за контрола на секоја сцена во домот, висококвалитетен не'рѓосувачки челик рафиниран, лесен за чистење, добри домашни производи .

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1.67

Мал со едноставен дизајн, но има поголем капацитет Спецификации : Тип : Материјал за куќиште со молив : Го

DEN 1.00

Машинска миење 92% PIMA памук, 8% спандекс Толку лесна, многу нежна компресија Помек и измазнет од конвенцио�

DEN 151.68

Опсег : 0 до 104 Степени F Точка : Ѕид Заградата Флуоресцентни Тела Светилка Количина : 2 Светилка Тип : F17 T8 С�

DEN 3.33

Материјал MT2пренасочувачот на метежот е изработен од челик со голема брзина, голема цврстина и издржлив

DEN 2.33

Questares дека ова е вибрирачка машина со низок шум што можете да ја користите дома или во канцеларија без да

DEN 0.33

€ 8 " Половина Круг ДатотекаСАМ СпакуваниВториот Намалување, Со Рачка ПК5 ● Ставка : Половина Круг, Датот

DEN 143.84

Висококвалитетен Врвен Материјал Самолеплив во затворени простории или на отворено, водоотпорни, во за

DEN 255.68

?●ДРВЕНА ЕДУКАТИВНА ИГРАЧКА●вашето малечко ќе научи да развива координација ракаоко, фини сензорномо�

DEN 2.00

Големина на низата 1032 УНФ Максимални димензии на примерокот 19мм (0,75 ”) Должина 16мм (0,63 ”) Тежина 12g (0,03 bs)..

DEN 1056.00

100% Полиестер Увезени Затворање на патент Машинско перење ладно, сушење на ниско ниво Редовното вклопув�

DEN 235.20

Одлични подароци за денот на шефовите, подарокот за Денот на секретарот или зетот за вашето куче...