.

.

Попуст
3м 950 Круг-6.000 -100 Лента За Пренос На Лепило 6 Дијаметар Круг

3м 950 Круг-6.000 -100 Лента За Пренос На Лепило 6 Дијаметар Круг

DEN 2981.76

Количина на стоки
Достапно

Се придржува до широк спектар на површини, вклучувајќи пластика. Многу висока почетна адхезија. Погоден за спојување филмови, фолии и ткаенини. Може да се користи за одржување и монтирање на општа намена. 3м Претпочитан Конвертор : Таписеријата Е Префериран Конвертор ОД 3 МЕТРИ; 3М соработуваше со Таписерија за да ги направи своите производи достапни во поголем асортиман на големини, така што клиентите можат да ја користат лентата во различни апликации. Леплива Лента За Пренос на тапет-Претворена ОД 3м 950, е проѕирна лента за пренос на лепило од 2 мил, погодна за прилепување на широк спектар на површини, вклучувајќи пластика, филмови, фолии и ткаенини. Овој производ има многу висока почетна адхезија и најдобро се користи за држење и монтирање за општа намена. 3м Лепливи Ленти За Пренос СО 3М Лепило 300 нудат адхезија на широк спектар на површини, вклучувајќи многу пластика. Ова средно цврсто акрилно лепило чувствително на притисок се одликува со многу висока почетна адхезија и добра моќ на задржување на смолкнување.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 447.84

Единствена шема : Модните обрасци ќе додадат живописни бои за оваа корпа за купување и ќе ви донесат раз�

DEN 982.40

Само висат на wallидот, тоа ќе ги направи вашата соба и вашиот свет поубави Сликарството со дијаманти може

DEN 2.33

Цврсто се придржува на рамната површина на екранот без да се меша во чувствителноста на допир...

DEN 0.33

Траење на батеријата : КОГА Wi Fi е вклучен, 1080p трае околу 2 часа и 10 минути Големина на производот : 60 20 26мм

DEN 116.32

Прстенот има стандардна тркалезна форма со дупка за влечење на секој крај за инсталирање на вратилото с

DEN 1187.20

● Повеќекратни намени, само една рамка ● Применливо за ормани со дебелина помала од 2,5 см ● Закачете го

DEN 1176.64

Усогласувањето на ланецот со теренот на Спрек спречува да се лизне ланецот, така што нема да се изгуби м�

DEN 319.20

Заштитен заштитен штит отпорен на гребење направен од висококвалитетен винил (Забелешка : Поради разли�

DEN 271.84

Повеќенаменска корисна, преносна и цврста Гордо дизајниран и печатен во САД Како производители на диги

DEN 308.64

Сите битови мора да бидат вметнати во целата должина на колекторот Бит е одличен за правење знаци или за

DEN 2.00

⚫ Нов материјал : Графен, светлина и тенка, мека и цврста, брзо загревање ⚫ USB интерфејс, удобен за полнењ

DEN 2.33

Наполнете го со се што ве потсетува на некаде, некој или нешто посебно Овој накит може да се носи или при�

DEN 1312.00

Креативна Трева Форма Тоалет Четка Бања Долга Рачка Тоалет Четка Креативна Трева Форма Тоалет Четка Ба�

DEN 1246.88

Атрактивната и стилска убава грб што го прави овој спортски костум повеќе шармантен, флерт и шик ✔suggestion

DEN 556.80

10 парчиња / лот 100К илјади илјади висока точност 0,1% 1 / 4 W 100k линија во боја прстен метален филм на филм 0.2

DEN 624.00

Креативни рамки за слики Ние сме во сопственост на семејство, специјализирани за дизајнирање нови и кре

DEN 218.72

Користено на рачно држени и преносни рутери на маса (рутерите не се вклучени тука Име на производот : За�

DEN 1613.28

Тоа е реверзибилен филтер за екранот за приватност, што ви дава флексибилност да изберете сјајна или ма�

DEN 3.33

Содржина на пакетот : 4 парчиња х Стакло Лизгачка Врата Макара; Тежина : 44гр Материјал : Метал; Име На Прои�