.

.

Попуст
Микро HDMI Кабел ЗА Panasonic LUMIX DMC-FZ300P Дигитална Камера

Микро HDMI Кабел ЗА Panasonic LUMIX DMC-FZ300P Дигитална Камера

DEN 111.84

Количина на стоки
Достапно

Гледајте видео, проследувајте медиуми и прегледувајте документи преку ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР!. Задолжителен додаток за оние кои би сакале да гледаат видеа и да работат на големиот екран. Кабелот го добива видео сигналот преку hdmi стандарден излез. Позлатени иглички и основи врски. Поддржува 480i, 480p, 720p, 1080i, 1080p 2048p до 3840€2160 /30fps резолуција Длабока боја, 3 D, голема брзина. Карактеристики На Квалитетот На Платина јустда : * Заштита Од Преоптоварување Со Висококвалитетни Жици * заштита Од Прекумерно полнење/празнење * Заштита Од Прегревање со Паметен Чип * Функција Против Пречки Со подобри Изолациони Материјали * заштита Од Краток спој * Целосно компатибилна со оригиналните лаптопи * Тестирана со строги стандарди За контрола На квалитетот Купете Со доверба! * Гаранција За 24 Месеци * Испорачајте Го Истиот Или Следниот работен ден Загарантирана * 24 x 7 Поддршка За Е-Пошта * 100% Нови Компоненти-никогаш не реновирани, рециклирани или користени * 100% Оем Компатибилен-Гарантирано дека ќе ги исполни спецификациите На вашиот оригинален уред Авторски Права Yustda Сите Права Се Задржани.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 2.33

Водоотпорен 16 '(5м) Додадете нов преден дисплеј, заден екран на допир со зум на допир, 30% повеќе траење на б

DEN 255.84

5 / 8 '' или 16мм; 3 / 4 '' или 20мм; 1 '' или 25мм; 11 / 4 "или 30мм; 13 / 8 '' или 35мм; 15 / 8 '' или 40мм; 2 '' или 50мм; и овие завртки с

DEN 3.00

Не, како и другите ефтини брендови, нашите капаци на приклучокот за излез имаат мазна завршена површина

DEN 904.00

Користете го во спалната соба, студентскиот дом, канцеларијата или училиштето за да ги чувате сите типо�

DEN 2.67

Изработени од бела керамика со завршна обработка со висок сјај Слика отпечатена од двете страни...

DEN 3.00

Leand sung Leand sung Ефикасност на конверзија : до 92% (излезен напон повисок, колку е поголема ефикасноста) Фрекве

DEN 159.84

сатен Мажите сатен со цврста боја предврзана смокинг лак лак за врзани мамички за џебни плоштади сет...

DEN 1.67

Спецификации Мини амортизација на амортизација, материјал : Алуминиумска легура + пролет од не'рѓосувач

DEN 3.00

Телевизијата не треба да го одвлекува вниманието кога ќе можат да ги подобрат, да бидат лични или што са�

DEN 4669.44

Пакетот вклучува : 1 x Пакетот Fanthe Fanthe го вклучува главниот производ, а сликите на други производи се само

DEN 184.80

Видео аудио кабел за напојување Трансивер обезбедува видео, аудио, напојување во еден кабел BNC Video Balun Trans

DEN 0.33

Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви обезбедиме најдобра услуга веднаш!...

DEN 2.00

Поддржува 6 јазицианглиски, германски, холандски, шпански, француски, италијански €_Уникатен Издржлив М

DEN 3.33

8 K Ultra HD Резолуција : 3 порти HDMI Hub Поддршка HDMI излез видео до 8 K@60 Hz, 4 K@120 Hz, 1080p@240 Hz, 4 K / 60 / 24 Hz, 2 K / 60 / 30 / 24 Hz, 3 D,

DEN 1385.60

Eco Pro Metric Hand Tap 18милиметар од 1,0 големина на чешма Стилен стил, 4 флејти, челик со голема брзина Стандарднит

DEN 192.00

Премиум филтри за кафе од брендот #1 филтер за кафе во светот Пулпа хартија чистена кислород одговара на

DEN 0.67

Алуминиумска Легура Едно од најголемите уживања во животот е да го исушите телото со топла сува крпа по

DEN 1.00

Овој сет вклучува две ленти, едната со мерка 43 x 43 инчи, а другиот со мерење 38 x 38 инчи, обезбедувајќи ви оп�

DEN 2.67

Име на производот : завртка за пеперутка на крилја; Содржина на пакетот : 5 парчиња X крило завртка за пепе

DEN 1.00

★ Стилска рамка за семејни фотографии од дома, која ја осветлува вашата соба и го прави вашиот дом да из�

DEN 1.33

Партиски светла Партии LED Bow & Arrow : Пинк со црна боја Партиски светла Забавна забава LED LED Bow & Arrow : Pink со црн�

DEN 159.84

МатеријалКул, удобна, лесна ткаенина има прилагодливи прицврстувачки куќишта што одговараат на секоја

DEN 11088.00

Преовладува реалниот производ Функција за преработка Може да се користи во многу ситуации, како што се �

DEN 2.67

Оваа топка за вежбање за жени ќе ви помогне да се развивате Гимназиска топка за вежбање Анти рафал со пу�

DEN 480.00

Подигнете ги чевлите и обезбедете клупа за седишта за вас кога носите чевли.Организирајте го вашиот вле

DEN 1087.84

Кожа, полиестерска обвивка Контрастни детали за црниот сатен за дизајн на јаката од шал, завршени со одл

DEN 454.40

★ Големина на случајот со молив : 20x6 Ние исто така поддржуваме прилагодување на моделот Exterry Надворешно�

DEN 1918.72

Е тешка должност Преносен дизајн Вклучува мерач на притисок Е тешка должност Преносен дизајн...