.

.

Попуст
ЕЛЕГАНТЕН Живот Електричен Пешкир Потопло Со Вграден Тајмер Автоматско Исклучување, Тешки Нозе Стабилна Самостојна &засилувач; Ѕид Монтирање Пешкир Затоплувачи З

ЕЛЕГАНТЕН Живот Електричен Пешкир Потопло Со Вграден Тајмер Автоматско Исклучување, Тешки Нозе Стабилна Самостојна &засилувач;

DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Алуминиумска Легура. Едно од најголемите уживања во животот е да го исушите телото со топла сува крпа по топла бања.Покрај тоа,Со оглед на нарушувањето на светлината,ја намалуваме светлината ЗА инструкции НА ЛЕР на многу низок интензитет. *Монтиран на ѕид И Тешки Стапала Стабилна Самостојна Апликацијаможете да ја монтирате решетката за крпи на ѕидови или директно да ја ставите на земја со стапала (едноставни навртувани) кои ќе останат многу стабилни поради потешките стапала.Време на загревање : потребни се помалку од 20 минути за да се достигне стабилна температура на 122 f - 140z должина На Кабелот : 71" (1,8 m)Тежина На Производот : 8lbs Weight Капацитет : 5,5 lbs Product Димензија : Самостојни 33,5""H x 21,7""W x 13,8""D ,Монтирање 33""H x 21,9""W x 4,5""D". *4 Поставување Час За Работа И Автоматско Исклучување, Помага Да Се Одржува Сувата И Освежувачка Бањапостојат 4 поставки за тајмер : 2 часа,4 часа,8 часа и 24 часа временски интервали,решетката за пешкири автоматски ќе се исклучи по достигнувањето на времето за поставување.Спецификацијапон на напон : 120v (НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, ● 10%) 50 HZPower : 135 WTemperature достигнува 122w -140w. Топлата решетка за крпи ефикасно го намалува непријатниот мирис & чувајте ја бањата освежете ја и исушете ја цел ден. *Добивање Топло Помалку Од 2 Минути, Уживајте Во Топла Крпа После ТуширањеВеднаш произведувајќи топлина по вклучувањето,со својата моќна енергија од 135 вати,нашиот грејач за пешкири може брзо да ги загрее вашите крпи,чаршафи и костими за капење, ја достигнува највисоката температура за поставување 122w -140o во рок од 20 минути.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 2104.00

Дајте ни шанса, вие би знаеле дека чипс портата е најдобар извор на едношалтер Ние нудиме професионална

DEN 151.84

ДИН 931 Нерѓосувачки Челик А2 (188) Груб Конец / Делумно Навој 32мм инчи Конец Произведени ВО ASME b18 2 1 димензи�

DEN 4143.84

Пич со дијаметар на конец : 3 / 8 "16 инчи Ширина низ становите : 9 / 16 инчи Дебелина / висина : 21 / 64 инчи...

DEN 635.20

БОЖИЌНИ УКРАСИ на СЕЛОТО Ставете го На масата, кабинетот, бирото или на кое било друго место што го сакат

DEN 319.84

Различни бои за избор Мека и удобна во рацете Многу лесно се прицврстува на оглавникот и се прицврстува

DEN 0.33

✿ ✿[Секојдневен ФУСТАН] Ќе сакате внимателно да го погледнете овој стилски фустан за игрива за девојки

DEN 9871.68

Креативно складирање дома лесен луксуз, тивко го сфаќа еклектичниот живот.Малку убавина што може да се �

DEN 1.00

【По гаранцијата за продажба】 Ние сме посветени на оптимизирање на нашите производи и подобрување на н�

DEN 1344.00

Употреба Во : Домашна Спална Соба Внатрешна Канцеларија Декорација Исклучителна изработка птицата сто�

DEN 123.36

Тешка конструкција на веб за сила и издржливост Обезбедува точно дупчење без центар за удар Челикот со �

DEN 1818.72

● Еколошки и заштеда на енергија.Акрилик : има добра цврстина, мала тежина, издржливост, не е лесно да се

DEN 119.84

Големина : 3 х 5 инчи Висококвалитетен Надворешен Винил Излупете и Залепете Произведено во САД...

DEN 2.67

Автентицирани автограмирани меморијали Автентицирани автограмирани меморијали На аукцијата е сосема

DEN 214.40

Пакет од 3 Кео обичен тип комбинирана вежба и шалтери се користат за производство на централни дупки во �

DEN 2.33

лажен модел на скакулци можете да го користите за украсување на вашата саксија Со одлична изработка, фи

DEN 3359.84

? ●КОНТРОЛА НА АПЛИКАЦИИ И 3 СВЕТЛИ БОИ● : Класичниот вентилатор на таванот има индивидуален вентилатор

DEN 479.84

Безбедна Машина За Миење Садови Дизајнот Е Трајно Отпечатен 11 мл Керамичка Кригла Подарок Завиткан со Л

DEN 2.33

Име на производот : Млазница За Прскање За Миење Фарови; Димензија : 34 x21mm / 1,3 "x 0,8"(L*W) Материјал : Пластика,

DEN 356.00

Ова е рачно изработен комплет со дополнителни густи силни магнетни налепници што можат да се применат н

DEN 1118.72

Со инсталирање на овој модул, вашиот PROA7 PLќе може да поддржи една од неколкуте наследни rf сензорски лини�

DEN 2.33

120 Волти 600 вати Двојно Завршена Основа ФФЈ Проекција Светилка Кодот со 3 букви осигурува соодветно совп�

DEN 111.68

Производот е наменет само за професионална употреба 20 канален активирач / GP прекинувач СПДТ (форма Ц) ре�

DEN 1.33

Затворање на патент Карактеристики : Класична кутија за моливи изработена од материјал Кларино...

DEN 1.00

СОВРШЕН За СИТЕ АКТИВНОСТИ : наша се што сакам за божиќ сте вие храна изјави бејзбол капа се најдобар изб

DEN 1.00

Полимерната заштитна површина превезот спречува цветање на влакна на површината поради абразија или у�

DEN 0.67

Разумното здружување може да го истакне шармот на белата и мазната кожа Може да ја врати еластичноста и

DEN 303.84

* Не избелувајте За Завеса За Туширање : Големина : 47"WX64" L(120160cm) екоПријателски полиестерски материјали В�

DEN 2547.04

Тоа може да го блокира вишокот на висока фреквенција зрачење, но тоа не може целосно да го блокира мобил�

DEN 2879.84

2019 W НЕЦИРКУЛИРАН УНИОН ШИЛД ЛИНКОЛН ЦЕНТ MS69 RD PL ДОКАЗ КАКО ПРВИТЕ ИЗДАНИЈА МНОГУ РЕТКО ВИСОКО КВАЛИТЕТН