.

.

Попуст
23,6 инчи 16: 9 и 22 инчи 16: 9 Филтри за компјутерски екран за приватност за монитори на широк екран и комплет за замена - анти -сјај - Филм за заштитник за доверливост на по?

23,6 инчи 16: 9 и 22 инчи 16: 9 Филтри за компјутерски екран за приватност за монитори на широк екран и комплет за замена -

DEN 1613.28

Количина на стоки
Достапно

Тоа е реверзибилен филтер за екранот за приватност, што ви дава флексибилност да изберете сјајна или мат финиш - изберете ја мат за да го намалите надворешниот сјај.Подобрена приватност - Филтерот на екранот за приватност на компјутерот Винтез е совршен за области со јавен и висок сообраќај. Контактирајте нè ако имате какви било прашања во врска со димензиите. Филтерот за приватност на компјутерот го прави екранот да се појави темен кога го гледате од агол (аголот е околу 30 °- 60 °), но светло кога гледате директно во него. Филтерот е против сјај и отпорен на гребење! Ве молиме, потврдете ги мерењата на ширина и висина за екранот на вашиот компјутер пред да нарачате. Ве советуваме да не направиме избор базиран исклучиво на дијагоналната големина на компјутерскиот екран. Содржина на пакетот1. 1 x 22 ″ филтер за приватност (сооднос 16 : 9) со димензии 18 7/8 инчи широк x 10 9/16 инчи висок (480 x 270 mm) 3. Темен екран за други - јасен преглед за вас. Тој користи револуционерна микро-погласкана технологија.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 2879.84 -50 %

2019 W НЕЦИРКУЛИРАН УНИОН ШИЛД ЛИНКОЛН ЦЕНТ MS69 RD PL ДОКАЗ КАКО ПРВИТЕ ИЗДАНИЈА МНОГУ РЕТКО ВИСОКО КВАЛИТЕТН

DEN 0.33 -50 %

Кога сте подготвени да го спакувате, засолништето се сруши толку лесно како што се искачи и е едноставно

DEN 3.00 -50 %

Телевизијата не треба да го одвлекува вниманието кога ќе можат да ги подобрат, да бидат лични или што са�

DEN 3.33 -50 %

Бела керамичка 15оз кригла со жолта внатрешност и рачка Слика отпечатена од двете страни...

DEN 0.67 -50 %

Може да носи висока струја и да спречи напрегање 【Погоден и практичен】 Заштитник на лентата за напојув

DEN 494.72 -50 %

Складирање картички за визиткартички итн Структура на производот : главна единица за куќиште од типот н

DEN 1.00 -50 %

Овој сет вклучува две ленти, едната со мерка 43 x 43 инчи, а другиот со мерење 38 x 38 инчи, обезбедувајќи ви оп�

DEN 904.00 -50 %

Користете го во спалната соба, студентскиот дом, канцеларијата или училиштето за да ги чувате сите типо�

DEN 400.00 -50 %

Економските политорби со мала тежина ги штитат производите од нечистотија, прашина и влага Чантите се п

DEN 2.67 -50 %

Автентицирани автограмирани меморијали Автентицирани автограмирани меморијали На аукцијата е сосема

DEN 8960.00 -50 %

style 3 : клуч за бирање, приказ на календарот за време, редицијална, лична карта за повик (сино осветлување

DEN 1385.60 -50 %

Eco Pro Metric Hand Tap 18милиметар од 1,0 големина на чешма Стилен стил, 4 флејти, челик со голема брзина Стандарднит

DEN 1.67 -50 %

Лепливо цвеќе запреносно】 Со лесна и мала големина, е лесен за употреба и носење, лесно може да се поста�

DEN 15.84 -50 %

Е големина на децата, погодна за 92,5 големини на чевли Не е препорака Посветени за постари и бремени жени

DEN 1118.72 -50 %

Со инсталирање на овој модул, вашиот PROA7 PLќе може да поддржи една од неколкуте наследни rf сензорски лини�

DEN 2688.00 -50 %

Забележете дека нешто не е во ред со оценетиот држач и не е совршено, јас набројувам Додавање на предмет�

DEN 3.33 -50 %

Вентилирани ткаенини Поставите за колена на коленото Босонер и сетот на лактот се изработени од издржл

DEN 1.33 -50 %

Партиски светла Партии LED Bow & Arrow : Пинк со црна боја Партиски светла Забавна забава LED LED Bow & Arrow : Pink со црн�

DEN 111.68 -50 %

Производот е наменет само за професионална употреба 20 канален активирач / GP прекинувач СПДТ (форма Ц) ре�

DEN 1918.72 -50 %

Е тешка должност Преносен дизајн Вклучува мерач на притисок Е тешка должност Преносен дизајн...

DEN 454.40 -50 %

★ Големина на случајот со молив : 20x6 Ние исто така поддржуваме прилагодување на моделот Exterry Надворешно�

DEN 1.33 -50 %

МултифункционаленМоже да се користи како тоалетна торба, козметичка кеса Погоден за одмор, плажа или те

DEN 1001.60 -50 %

* ИНСТАЛАЦИЈА : дното на држачот за тоалет со силикон, кој не се лизга, и можете да го поставите цврсто на �

DEN 0.33 -50 %

Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви обезбедиме најдобра услуга веднаш! Мо

DEN 635.20 -50 %

БОЖИЌНИ УКРАСИ на СЕЛОТО Ставете го На масата, кабинетот, бирото или на кое било друго место што го сакат

DEN 1.33 -50 %

За време на операцијата за обука на носната и трахеалната интубација, вметнете ја правилната работа на �

DEN 1.33 -50 %

Затворање на патент Карактеристики : Класична кутија за моливи изработена од материјал Кларино...