.

.

Попуст
AEXIT 1/2 X SPECIAL ALATE 1 Silver Tone Blue End Leaging Corner Onder Router Bit Model: 19AS207QO482

AEXIT 1/2 X SPECIAL ALATE 1 Silver Tone Blue End Leaging Corner Onder Router Bit Model: 19AS207QO482

DEN 218.72

Количина на стоки
Достапно

Користено на рачно држени и преносни рутери на маса (рутерите не се вклучени тука . Име на производот : Заокружување преку бит; квалитет : 1/2 "x 1"; дијаметар на лежиште : 12,7мм. Име на производ : Заокружување над бит; квалитет : 1/2" x 1 "; Дијаметар на лежиште : 12,7мм. Длабочина на сечење : 19мм / 3/4 "; ширина на сечење : 12,7мм / 1/2"; целосен дијаметар : 38,4мм / 1,5 ". Дијаметар на дупче за дупчење : 12,7мм /1/2"; дијаметар на сечење : 25,4 мм /1 "; радиус на сечење : 12,7мм /1 / 2 ". Севкупна должина : 63мм /2,5 "; Боја : сребрен тон, сина; материјал : челик, карбид.Длабочина на сечење : 19мм / 3/4 "; ширина на сечење : 12,7 mm / 1/2"; целосен дијаметар : 38,4 mm / 1. Дијаметар на дупче за дупчење : 12,7мм/1/2 "; Дијаметар на сечење : 25,4мм/1"; радиус на сечење : 12,7мм/1/2 ". Севкупна должина : 63мм / 2,5 "; боја : сребрен тон, сина; материјал : челик, карбид. Издвоен за сечење на сите материјали за состав, иверица, тврдо дрво и меко дрво. Тежина : 113g; Содржина на пакет : 1 x Заокружување BIT1 X Пластичен случај (556328 EWET531940 YUDR226084).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 2.33

Внатрешните преносни жици на GFCI со рачно ресетирање се електрични уреди што се користат помеѓу изворот

DEN 111.84

Може лесно да се излупи без оштетување Целата лента за васи на Daputou е високо квалитетна и сосема нова, на�

DEN 2.33

Наполнете го со се што ве потсетува на некаде, некој или нешто посебно Овој накит може да се носи или при�

DEN 479.84

Едноставно, лизгајте ги бебето за бебиња на Konny над облеките на вашето бебе кога е премногу ладно да став

DEN 1.00

Чувајте подалеку од изворите на пожар, обрнете внимание на прашината и влагата по складирање на шатори �

DEN 2.00

Големина на низата 1032 УНФ Максимални димензии на примерокот 19мм (0,75 ”) Должина 16мм (0,63 ”) Тежина 12g (0,03 bs) �

DEN 235.20

Одлични подароци за денот на шефовите, подарокот за Денот на секретарот или зетот за вашето куче...

DEN 1588.80

PBT (полибутилен терефталат) влакната се потрајни и помалку водаапсорбирачки од традиционалните најлонс

DEN 811.20

Минитркалезен рокер прекинувач оценет на AC250 V / 10 A 125 V / 12 A Пол и фрлање : SPST; Акција : Заглавување (самоз�

DEN 3.00

0" / 5584cm | 29.0 " / 63cm | 10.0" / 31cm | 27 Повлечете го затворањето.0 " / 25cm | 22.0 " / 78cm | 12 Совпаѓање на хеланки со целос

DEN 108.16

Чекори за употреба : Чекор 1 : Поместете дел од конецот околу јазот на забите, а потоа полека лизгајте во

DEN 3.33

Декоративни Божиќни занаети се материјали, исклучително изработка, лесна и Орнаментот на куќниот Божиќ

DEN 1.00

10 инчи во должина кога е преклопен, зафаќа приближно ист простор како куп хартиени плочи Производ 2 : COMFORT

DEN 308.64

Сите битови мора да бидат вметнати во целата должина на колекторот Бит е одличен за правење знаци или за

DEN 1613.28

Тоа е реверзибилен филтер за екранот за приватност, што ви дава флексибилност да изберете сјајна или ма�

DEN 319.20

Заштитен заштитен штит отпорен на гребење направен од висококвалитетен винил (Забелешка : Поради разли�

DEN 191.84

18 '' Рамо : 52 CM / 20 Мажите елек со џебови мажи елек џемпер мажи Овер палто лето зимска пролет за фустани маж�

DEN 3920.00

1981 Topps Milwaukee Team Team го постави Милвоки Бруерс (SET) NM / MT Brewers Вклучени некои клучни играчи се : Робин Јонт, Пол

DEN 3.33

Лесно за промена на воздушните четки брзо со брзото поврзување кога користите повеќе воздушни четки со

DEN 1.67

Мал со едноставен дизајн, но има поголем капацитет Спецификации : Тип : Материјал за куќиште со молив : Го

DEN 447.84

Единствена шема : Модните обрасци ќе додадат живописни бои за оваа корпа за купување и ќе ви донесат раз�

DEN 3.33

Материјал MT2пренасочувачот на метежот е изработен од челик со голема брзина, голема цврстина и издржлив

DEN 159.84

Мора да се примени под надзор на возрасно лице Како што се ѓердани, обетки, нараквици, иглички или кој би�

DEN 271.84

Повеќенаменска корисна, преносна и цврста Гордо дизајниран и печатен во САД Како производители на диги

DEN 903.20

Апликација за материјал за челик од не'рѓосувачки челик P ДОБИВНА ДОБИВНА ДОБИВНА ДОБИВНА ДОБИВНА Општа

DEN 668.80

97 "пакет вклучува : 50x MDF BLANKS50 X сребрени клучевипрстени50x пластични токи50 X кожа Tassels Note : Ве молиме, дозвол�

DEN 2.33

Цврсто се придржува на рамната површина на екранот без да се меша во чувствителноста на допир Пакетот в�

DEN 335.52

Затегнување на затворањето Полиестер, памук, спандекс Уникатен дизајн : вратот на екипажот, опуштено вк�

DEN 447.84

Лесно стартување на стартерот за влечење Нема потреба од промена на замаецот за hpi km rovan baja 5b 5t Овој компл

DEN 2.33

Name : Wall Mounted Mobile Phone Holder Material : Stainless steel Installation method : no drilling installation Applicable : bathroom / toilet / kitchen, итн Не само држач з