.

.

Попуст
Машка Берберска Наметка За Стилисти За Коса - Домашни Фризури-Салони-Прилепувања, Ретро Дизајн На Мустаќи

Машка Берберска Наметка За Стилисти За Коса - Домашни Фризури-Салони-Прилепувања, Ретро Дизајн На Мустаќи

DEN 159.84

Количина на стоки
Достапно

Материјал-Кул, удобна, лесна ткаенина има прилагодливи прицврстувачки куќишта што одговараат на секоја големина на вратот. Совршено со големина од 47 инчи широка и 57 инчи долга, нашата салонска наметка обезбедува одлична заштита за вашите гости за време на шампон, сечење, чешлање и стилизирање. Користете Каде било-оставете ја обвивката за крпи и земете наметка што го олеснува чистењето. Наметката виси долго над грбот, така што кошулата на клиентот останува чиста, а наметката виси над задниот дел од столот за лесно чистење. Без разлика дали ја потстрижувате косата дома за вашето момче, сопруг или син, или поседувате или работите во професионална берберница или салон, оваа наметка е разноврсна и лесно може да ја користи секој. Барбер Кејп-Коса Стилист Кејп со црвен ретро мустаќи дизајн ќе ја заштити вашата облека од коса исечоци.Барбер Кејп-Коса Стилист Кејп со црвен ретро мустаќи дизајн ќе ја заштити вашата облека од коса исечоци. Материјал-Кул, удобна, лесна ткаенина има прилагодливи прицврстувачки куќишта што одговараат на секоја големина на вратот. Покриеност-кејп мери 47 инчи широк за 57 инчи долг. Тоа е 100% полиестер и има лесна јамка за закачување по употреба.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1457.60

Направете Ја Вашата Маса Поцеремонијална! Организатор За садови За Печење За Хоризонтални Големи Плехо

DEN 1056.00

100% Полиестер Увезени Затворање на патент Машинско перење ладно, сушење на ниско ниво Редовното вклопув�

DEN 2.67

Изработени од бела керамика со завршна обработка со висок сјај Слика отпечатена од двете страни Висина

DEN 2.33

Име на производот : натопување IC приклучок; терен : 2.54mm / 0,1 " Ред до растојание од ред (приближно) : 7мм / 0,2

DEN 3.33

Содржина на пакетот : 4 парчиња х Стакло Лизгачка Врата Макара; Тежина : 44гр Материјал : Метал; Име На Прои�

DEN 255.68

?●ДРВЕНА ЕДУКАТИВНА ИГРАЧКА●вашето малечко ќе научи да развива координација ракаоко, фини сензорномо�

DEN 302.08

94 '' —— Shoulder : 53cm / 20.73 '' Должина на панталони : 108cm / 42 Парче со џуџиња од памук за мажи со џуџиња 2 парчиња с�

DEN 95.84

50" Должина : 32см / 12 црн комплет за долна облека,секси комплет за долна облека за жени непослушен за секс,к

DEN 2.67

Конектор за закачалки за куки за многу различни закачалки, како што се : Панталони панталони закачалки, �

DEN 751.84

Должина на кабелот : 24 инчи / 60 СМ (можеме да прилагодиме со друга должина, ве молиме контактирајте не док�

DEN 2.00

Поддржува 6 јазицианглиски, германски, холандски, шпански, француски, италијански €_Уникатен Издржлив М

DEN 191.84

【Висок квалитет】 Писмото за лепенки се направени од исклучителни вез за пешкири и неткаени ткаенини, и

DEN 1.00

★ Стилска рамка за семејни фотографии од дома, која ја осветлува вашата соба и го прави вашиот дом да из�

DEN 1918.72

Е тешка должност Преносен дизајн Вклучува мерач на притисок Е тешка должност Преносен дизајн Вклучува �

DEN 0.67

Алуминиумска Легура Едно од најголемите уживања во животот е да го исушите телото со топла сува крпа по

DEN 345.44

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

DEN 2.33

Технички Спецификации Тип На Слушалки : Затворена Единица За Возач на супрааурал : Динамична 40мм, Фрекве

DEN 2.00

⚫ Нов материјал : Графен, светлина и тенка, мека и цврста, брзо загревање ⚫ USB интерфејс, удобен за полнењ

DEN 904.00

Користете го во спалната соба, студентскиот дом, канцеларијата или училиштето за да ги чувате сите типо�

DEN 673.60

Овој вибратор на пневматски клип е одличен за автоматски делови за патеката, пакување / полнење m...

DEN 0.67

Висок Квалитет : Изработен од издржлив материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, заменливата обвивка е тврда, мазн�