.

.

Попуст
Devprayag чиста пареа за есенцијално масло од Ангелика Дестилирана 15мл

Devprayag чиста пареа за есенцијално масло од Ангелика Дестилирана 15мл

DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Сите производи што го носат брендот Devprayag претставуваат сливот на чистота и квалитет за да ги испорачаат неизбришаните природни производи што ги заслужувате. 1мл е составен од околу 16 капки. ВНИМАНИЕ : Овој производ нема капа за безбедност на децата. Чувајте подалеку од децата. Метод на екстракција : Дестилација на пареа Ботаничко име -Ангелика Архангелика, чиста, природна, неразредена, есенцијално масло од терапевтско одделение, без алкохол, без растворувач, веган, суровост. Добро се меша со Бергамот и портокал, како и со лаванда, гераниум и пачули. 3-5% за акутна нега, 15-30 капки во масло од носач од 30 ml. 2% за дневна нега на телото, 10-12 капки во масло од носач од 30 ml. Метод на екстракција : Дестилација на пареа Ботаничко име -Ангелика Архангелика, чиста, природна, неразредена, есенцијално масло од терапевтско одделение, без алкохол, без растворувач, веган, суровост. Сите производи што го носат брендот Devprayag претставуваат сливот на чистота и квалитет за да ги испорачаат неизбришаните природни производи што ги заслужувате. Добро се меша со Бергамот и портокал, како и со лаванда, гераниум и пачули. За Dev Prayag : Ние инспирираме од Devprayag каде што реката Багирати се среќава со Ривер Алакнанда за да ги формира најсветите од реките- Ганг.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 127.84

Уште повеќе, можете да ги надополнувате ноктите на секои две недели кога расте новата област на кутикул�

DEN 1.00

Полица за чевли црна без агол Бесплатно складирање на чевли за стоење помага за заштеда на простории за

DEN 3359.84

? ●КОНТРОЛА НА АПЛИКАЦИИ И 3 СВЕТЛИ БОИ● : Класичниот вентилатор на таванот има индивидуален вентилатор

DEN 9871.68

Креативно складирање дома лесен луксуз, тивко го сфаќа еклектичниот живот.Малку убавина што може да се �

DEN 2.67

Големата торба за корпи за шопинг ви овозможува да спакувате храна, пиење и сите предмети што ги сакате �

DEN 782.40

2 PCS LORA V3 BOARD + 2 PCS 915 LORA ANTENNA + 2 PCS 2 PIN 1,25 MM CABLE + 2 PCS CASE Случај компатибилен само со V3 табла Одборот на Лора V3 не �

DEN 0.33

✿ ✿[Секојдневен ФУСТАН] Ќе сакате внимателно да го погледнете овој стилски фустан за игрива за девојки

DEN 2.33

лажен модел на скакулци можете да го користите за украсување на вашата саксија Со одлична изработка, фи

DEN 1241.60

Погоден за инвертер, LED светла, звучници, делител на фреквенција, серво индустрија , опрема за звучници �

DEN 214.40

Пакет од 3 Кео обичен тип комбинирана вежба и шалтери се користат за производство на централни дупки во �

DEN 287.84

Непотребно е да се каже, Raspberry Pi е доволно моќна во повеќето случаи, но сепак не е толку добро во обезбеду�

DEN 356.00

Ова е рачно изработен комплет со дополнителни густи силни магнетни налепници што можат да се применат н

DEN 5375.20

Оваа ткаенина за заштита ОД ЕМФ може да не заштити од зрачење на неколку електронски уреди, како што се р

DEN 3.33

1980 Топпс # 515 Нат Мур Мајами Долфинс (Фудбалска картичка) НМ / МТ Делфини Флорида Одлично за секој колекци�

DEN 1353.76

Hanger повеќенаменска закачалка за плакари】 Подвлекувањето за влечење е погодна за плакари и места за скл

DEN 0.67

Кога се случи несреќа додека се полни мобилниот телефон, остар пораст на температурата ќе предизвика по

DEN 687.84

Функција : 1 25мм / 0,98in1pc умирачки клуч 1pc мерач на конец 1 PC Список на шрафцигер Список на пакети : 17 x Tap (M3x0..