.

.

Попуст
Тркало за дебагирање на дебарирање на метални и полирање на металното тркало - единечно - 6 x 1 x 1

Тркало за дебагирање на дебарирање на метални и полирање на металното тркало - единечно - 6 x 1 x 1

DEN 367.84

Количина на стоки
Достапно

Го минимизира градењето на топлината за да го намали ризикот од обезбојување и искривување на сензитив на топлина. Абразивите на Шкотска-Брит работат брзо и даваат постојани резултати, дел по дел.Дизајнот на тркалото постигнува 30-50% подолг живот од оригиналното тркало EXL. Влакната на Интернет постојано се распаѓаат со употреба за да се открие свеж минерал за исклучителна конзистентност, супериорни перформанси на намалување и исклучително долг животен век. Од производителот исклучителен пресек и долговечност, со помалку притисок на тврда густина, шкотско-брада, екс-про-тркалото за дебагирање, брзо се запечати или ласерски исечени делови, завршува по пескарење на ременот и ги полира сите видови на метали, композити и стакло. Комбинација на влакна на влакна, смола и абразивна минерална формира густа, отворена мрежа. Влакната на Интернет постојано се распаѓаат со употреба за да се открие свеж минерал за исклучителна конзистентност, супериорни перформанси на намалување и исклучително долг животен век. Премиум тркалото е пријателско на операторот и постигнува извонредни перформанси. Празнините на Интернет му овозможуваат на Swarf да избега, така што остатоците не го заглавуваат минералот. Не само што постигнува супер брз пресек, туку остава мазна, чиста површина без да се размачка, намалувајќи ја вашата потреба за дополнително расчистување и подготовка. Обезбедува 30-50% подолг живот од оригиналното тркало Exl, без да жртвува непречено чувство и сообразност. Силиконски карбид за фино завршница Шкотот-брит Екл про-дебарирање на тркалото содржи силиконски карбид абразивен минерал, синтетички минерал кој е многу остар и најчесто се користи за апликации со низок притисок, како што е подготовка на боја. Материјалот Scotch-Brite Pro работи кул и одржува свежи абразиви постојано изложени, што го прави супериорен избор на подлоги чувствителни на топлина. Производите од шкотско-братот може да ја подобрат продуктивноста додека ја намалуваат потребата за чистење на хемикалии и четки за жица. Наменето за оптимална удобност на операторот, Exl Pro тркалото бара помал притисок за побрз крој, што го прави ова тркало по избор за врвни перформанси.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 95.84

Мекиот Материјал Користи мека и пријателска за кожата ткаенина, дише, лесна и удобна за носење цел ден.95%

DEN 255.68

?●ДРВЕНА ЕДУКАТИВНА ИГРАЧКА●вашето малечко ќе научи да развива координација ракаоко, фини сензорномо�

DEN 3.33

80,5% полиестер, 19,5% вискоза Увезени Затворање на влечење Машинско миење Ткаенината има мало истегнување..

DEN 624.00

Креативни рамки за слики Ние сме во сопственост на семејство, специјализирани за дизајнирање нови и кре

DEN 556.80

10 парчиња / лот 100К илјади илјади висока точност 0,1% 1 / 4 W 100k линија во боја прстен метален филм на филм 0.2

DEN 151.68

Опсег : 0 до 104 Степени F Точка : Ѕид Заградата Флуоресцентни Тела Светилка Количина : 2 Светилка Тип : F17 T8 С�

DEN 271.84

Повеќенаменска корисна, преносна и цврста Гордо дизајниран и печатен во САД Како производители на диги

DEN 2.33

Questares дека ова е вибрирачка машина со низок шум што можете да ја користите дома или во канцеларија без да

DEN 751.84

Должина на кабелот : 24 инчи / 60 СМ (можеме да прилагодиме со друга должина, ве молиме контактирајте не док�

DEN 0.33

Траење на батеријата : КОГА Wi Fi е вклучен, 1080p трае околу 2 часа и 10 минути Големина на производот : 60 20 26мм

DEN 619.20

Size ❤ големина работи мал мечка кошула мама мама мајка брух кошула мама кошула мама дуксери за жени мард�

DEN 619.20

【? 100% Загарантирано задоволство на клиентите】 Ние посветуваме да обезбедиме најдобра услуга за клиен�

DEN 191.84

18 '' Рамо : 52 CM / 20 Мажите елек со џебови мажи елек џемпер мажи Овер палто лето зимска пролет за фустани маж�

DEN 235.20

Одлични подароци за денот на шефовите, подарокот за Денот на секретарот или зетот за вашето куче Долнат�

DEN 2.33

Цврсто се придржува на рамната површина на екранот без да се меша во чувствителноста на допир...

DEN 143.84

Запечатете го со горниот слој и лекување Тоа е прекрасен подарок за вашата сопруга, девојки, мама, сестр�

DEN 3.00

Машина за перење со минимално намалување Едноставна и класична, вкрстената камизола Од Надвор Од Јогат�

DEN 0.33

€ 8 " Половина Круг ДатотекаСАМ СпакуваниВториот Намалување, Со Рачка ПК5 ● Ставка : Половина Круг, Датот

DEN 0.33

Совети за карбид во европски стил Ласерско сечење слотови за експанзија Прецизност, тешка должност...

DEN 619.68

Дизајн на единечна кука Висококвалитетна конструкција на месинг Конкорд дизајн Совршено координира со

DEN 0.67

Висок Квалитет : Изработен од издржлив материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, заменливата обвивка е тврда, мазн�

DEN 1.00

10 инчи во должина кога е преклопен, зафаќа приближно ист простор како куп хартиени плочи...

DEN 424.00

Тип на завртка : завртка за машина Различни големини за ваш избор Направено од јаглероден челик, со голе�

DEN 1588.80

PBT (полибутилен терефталат) влакната се потрајни и помалку водаапсорбирачки од традиционалните најлонс

DEN 1613.28

Тоа е реверзибилен филтер за екранот за приватност, што ви дава флексибилност да изберете сјајна или ма�

DEN 1246.88

Атрактивната и стилска убава грб што го прави овој спортски костум повеќе шармантен, флерт и шик...