.

.

Попуст
Мертнк Миленичиња Playpens Бебе Безбедност Порта Притисок Одговара Пет Ограда Автоматски Затвори Деца Безбедност Огради Скали Порта 90° Двонасочна Отворена / Престој ?

Мертнк Миленичиња Playpens Бебе Безбедност Порта Притисок Одговара Пет Ограда Автоматски Затвори Деца Безбедност Огради Скали

DEN 639.84

Количина на стоки
Достапно

Безбеден / Беспрекорен Дизајн : Цврстата И Тешка Метална И Дрвена Конструкција Може да Одбрани До 100 Фунти Удари. Карактеристики : Изработени Од Висококвалитетен Материјал, Стабилен и Издржлив за Долгорочна Употреба. Откако Ќе Се Отвори Помалку од 90° и Портата Ќе се Затвори, Агол На Отворање Повеќе Од 90°, Ќе Се Држи-Отворена. Широка Компатибилност : Со Прилагодлива Завртка, Лесната Прошетка низ Портата Е Совршена За Вратите, Ходниците, Дното на Скалите, Кујните, Просториите за Перење, Спалните Соби и Игротеките.Лесен За Составување, Нема Потреба од Пункција, Брз и Безбеден. Безбедносна Брава отпорна на деца : Двојната Безбедносна Брава Ги Спречува Децата да Ја Отворат Вратата; Возрасните Можат Да Ја Отворат Со Едната Рака Само Во Двете Насоки, Оставајќи Ја Едната Рака Слободна за Малото Богатство. Портата Може Брзо Да се Отстрани Од Отворот за Лесно Складирање. Замавна во Двете Насоки За Лесно Ракување. Вклопување на притисокот : Безбедносната Порта е Фиксирана Со Четири Завртки за Прицврстување Со Притисок, Тоа Значи Дека Не Се Потребни Ниту Дупчење ниту Завртки; Не Остава Трага Откако Ќе се Отстрани.Параметри на производот : Име На Производ : Цврсто Дрво Безбедносна Врата За Деца Материјал : Стомачни + Дрвени Сцени : Совршен За Ходник, Врата, Отворени Простори и Дното на Скалите Продолжување : 7см, 14см, 21см, 28см, 35см, 42см, 49см, 56см, 63см, 70см, 77см, 84см, 91см, 98см, 105см, 112 См, 119 См Погоден За Ширина На Инсталација : 75-82см, 82-89см, 89-96см, 96-103см, 103-110см, 110-117см, 117-124см, 124-131см, 131-138см, 138-145см, 145-152см, 152-159см, 159 - 166см, 166-173см, 173-180см, 180-187см, 187-194см, 194-201цмтипс : ако ширината на инсталацијата надминува 82см, треба да купите продолженсодржина за испорака : затворени безбедносни порти x1.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 3.33

ДЕКОРАТИВЕН ПАПАГАЛ стојат Само прилагодете ја заградата на соодветната положба на кафезот за птици и �

DEN 480.00

Подигнете ги чевлите и обезбедете клупа за седишта за вас кога носите чевли.Организирајте го вашиот вле

DEN 5375.20

Оваа ткаенина за заштита ОД ЕМФ може да не заштити од зрачење на неколку електронски уреди, како што се р

DEN 479.84

Цврстиот материјал гарантира дека овој производ изгледа добро, се чувствува добро и никогаш нема да ве �

DEN 1.67

Спецификации Мини амортизација на амортизација, материјал : Алуминиумска легура + пролет од не'рѓосувач

DEN 399.84

Севкупниот дијаметар на прирабницата : 19 / 16 "Внатрешен дијаметар : 5 / 8" 18 должина : 1 " Пакет од 4 овој паке�

DEN 8960.00

style 3 : клуч за бирање, приказ на календарот за време, редицијална, лична карта за повик (сино осветлување

DEN 2879.84

2019 W НЕЦИРКУЛИРАН УНИОН ШИЛД ЛИНКОЛН ЦЕНТ MS69 RD PL ДОКАЗ КАКО ПРВИТЕ ИЗДАНИЈА МНОГУ РЕТКО ВИСОКО КВАЛИТЕТН

DEN 1.00

Прилагодено ќе биде достапно Жарено на 800 степени Целзиусови Изработени од боросиликатно стакло 3.3...

DEN 151.84

ДИН 931 Нерѓосувачки Челик А2 (188) Груб Конец / Делумно Навој 32мм инчи Конец Произведени ВО ASME b18...

DEN 0.33

Име на производот : АТКС Конектор;Тип : 8 Пински Машки Конектор Терминал : 8 Пински; Дизајн : 8 Ред Теренот : 4

DEN 494.72

Складирање картички за визиткартички итн Структура на производот : главна единица за куќиште од типот н

DEN 2688.00

Забележете дека нешто не е во ред со оценетиот држач и не е совршено, јас набројувам Додавање на предмет�

DEN 0.67

Преносни и практични : Овие алатки за модели се лесни и преносни Одличен квалитет : издржлив и здрав...

DEN 0.33

✿ ✿[Секојдневен ФУСТАН] Ќе сакате внимателно да го погледнете овој стилски фустан за игрива за девојки