.

.

Попуст
SSHHI 5-starвездички пинг-понг рекет, пинг-понг-лопатка средно, унисекс абење / како што е прикажано / 15 × 24см

SSHHI 5-starвездички пинг-понг рекет, пинг-понг-лопатка средно, унисекс абење / како што е прикажано / 15 × 24см

DEN 555.20

Количина на стоки
Достапно

За професионално обучени луѓе, овој тениски лилјак е совршен избор. Збогатете го вашето слободно време, донесете поинтерактивно за вашите пријатели и семејство. Збогатете го вашето слободно време, донесете поинтерактивно за вашите пријатели и семејство. Совршена изведба : Дебела основна плоча на топката брза, силна офанзивна способност и има одлични триење и ротирачки перформанси за професионални играчи. Тоа е идеален подарок за ентузијасти во тенис, збогатувајќи го вашето слободно време и донесува поголема интеракција со пријателите и семејството. Совршена изведба : Дебела основна плоча на топката брза, силна офанзивна способност и има одлични триење и ротирачки перформанси за професионални играчи. Плоча со лепила : 5-слој цврсто дрво од подот Вклучува : 1 табела за тенис рекет, 1 табела за тенис рекет специјална торба (со исклучок на табела за тенис) применливи места : Погодно за употреба во домови, клубови, паркови, канцеларии, спортски сали, итн. и обврска да се осигурате дека се исполнети сите ваши потреби. Хуманизиран дизајн : Површината на црвениот спортски рекет е изработена од сунѓерска гума и двострана, подобрена рекет за еластичност и ги контролира перформансите на ротација.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 2.33

Цврсто се придржува на рамната површина на екранот без да се меша во чувствителноста на допир Пакетот в�

DEN 3.33

Материјал MT2пренасочувачот на метежот е изработен од челик со голема брзина, голема цврстина и издржлив

DEN 151.68

Опсег : 0 до 104 Степени F Точка : Ѕид Заградата Флуоресцентни Тела Светилка Количина : 2 Светилка Тип : F17 T8 С�

DEN 725.44

Не грижете се дали деловите од смола се свиткаат или деформираат за време на испорака, можете да ги врат�

DEN 751.84

Должина на кабелот : 24 инчи / 60 СМ (можеме да прилагодиме со друга должина, ве молиме контактирајте не док�

DEN 1123.20

Ограничено Издание Ferrari Безжичен Gamepad F430 Scuderia ЗА PS3 И PCli Ultimate 2.4 GHz безжичен контролер2 прогресивни и прогр

DEN 2.33

Наполнете го со се што ве потсетува на некаде, некој или нешто посебно Овој накит може да се носи или при�

DEN 556.80

10 парчиња / лот 100К илјади илјади висока точност 0,1% 1 / 4 W 100k линија во боја прстен метален филм на филм 0.2

DEN 3.33

Содржина на пакетот : 4 парчиња х Стакло Лизгачка Врата Макара; Тежина : 44гр Материјал : Метал; Име На Прои�

DEN 431.84

Ве молиме внимателно прочитајте го упатството за употреба пред употреба.Стабилност при носење : слушал�

DEN 143.84

Запечатете го со горниот слој и лекување Тоа е прекрасен подарок за вашата сопруга, девојки, мама, сестр�

DEN 111.84

Може лесно да се излупи без оштетување Целата лента за васи на Daputou е високо квалитетна и сосема нова, на�