.

.

Попуст
Отворени Слушалки За Клип за Уши Bluetooth Воздушна Коска Спроводливост Слушалки Отворени Слушалки За Уши Безжични Bluetooth Воздух Спроведување Слушалки Теретана Спорт Т

Отворени Слушалки За Клип за Уши Bluetooth Воздушна Коска Спроводливост Слушалки Отворени Слушалки За Уши Безжични Bluetooth

DEN 431.84

Количина на стоки
Достапно

Ве молиме внимателно прочитајте го упатството за употреба пред употреба.Стабилност при носење : слушалките за спроводливост на коските користат мек силиконски материјал удобен за носење, дизајнот на штипки за уши овозможува слушалките со отворено уво да бидат цврсто фиксирани во увото, погодни за спортски ентузијасти и активности на отворено за носење 3. ●Брзо Полнење И Долго Траење На Батеријата ● слушалките Со Отворено уво можат да играат континуирано 6,5 часа и во мирување 280 часа, а по 1,5 часа целосно полнење, може да пушта музика 30 часа со куќиште за полнење. Тип : Отворени Ушни Слушалки Боја : црно растојание На Пренос : околу 10м/380 стапки(без бариера) Време На Игра : околу 6,5 часа капацитет На Батеријата : 358мах порта За Полнење : USB-C пакет : 1 Пар Отворени Ушни Коски Спроводливи Слушалки 1 * тип-C кабел 1 * упатство за Употреба 1 * Исклучителна кутија За пакување Забелешка : 1. ●Технологија За Спроведување на коските● овие слушалки за спроведување на отворено уво што не одат во увото пренесуваат аудио преку јаготките. Q80 слушалките за отворено уво тежат 0,1 МЛ, изработени од мек силиконски материјал погоден за кожата, продолжуваат да работат опуштете се, дизајнот на отворено уво ви помага да го постигнете вистинското безболно и безопасно бидејќи слушалката нема потреба да се приклучува во ушниот канал. 2 микрофони со технологија за намалување на бучавата во животната средина работат заедно за да ги следат звуците околу вас и веднаш произведуваат спротивен сигнал за намалување на бучавата во позадина, овозможувајќи ви да слушате кристално јасни повици како да комуницирате лице в лице со другите. ①Ултра-ниска латентност и Јасен Повик Слушалките За спроводливост На Коските се опремени со Bluetooth 5.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 0.67

Преносни и практични : Овие алатки за модели се лесни и преносни Одличен квалитет : издржлив и здрав...

DEN 214.40

Пакет од 3 Кео обичен тип комбинирана вежба и шалтери се користат за производство на централни дупки во �

DEN 15.84

Е големина на децата, погодна за 92,5 големини на чевли Не е препорака Посветени за постари и бремени жени

DEN 2.33

лажен модел на скакулци можете да го користите за украсување на вашата саксија Со одлична изработка, фи

DEN 4143.84

Пич со дијаметар на конец : 3 / 8 "16 инчи Ширина низ становите : 9 / 16 инчи Дебелина / висина : 21 / 64 инчи...

DEN 687.84

Функција : 1 25мм / 0,98in1pc умирачки клуч 1pc мерач на конец 1 PC Список на шрафцигер Список на пакети : 17 x Tap (M3x0..

DEN 0.67

Високо детална структура на смола Откако внимателно проверивте сè, продолжете со операцијата...

DEN 111.68

Производот е наменет само за професионална употреба 20 канален активирач / GP прекинувач СПДТ (форма Ц) ре�

DEN 1818.72

● Еколошки и заштеда на енергија.Акрилик : има добра цврстина, мала тежина, издржливост, не е лесно да се

DEN 0.33

✿ ✿[Секојдневен ФУСТАН] Ќе сакате внимателно да го погледнете овој стилски фустан за игрива за девојки

DEN 319.84

Класична музичка кутија која доаѓа во дрвена кутија совршена за подароци Ако сакате да имате подарок за

DEN 319.84

Различни бои за избор Мека и удобна во рацете Многу лесно се прицврстува на оглавникот и се прицврстува

DEN 0.33

Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви обезбедиме најдобра услуга веднаш! Мо

DEN 479.84

Безбедна Машина За Миење Садови Дизајнот Е Трајно Отпечатен 11 мл Керамичка Кригла Подарок Завиткан со Л

DEN 1344.00

Употреба Во : Домашна Спална Соба Внатрешна Канцеларија Декорација Исклучителна изработка птицата сто�

DEN 303.84

* Не избелувајте За Завеса За Туширање : Големина : 47"WX64" L(120160cm) екоПријателски полиестерски материјали В�

DEN 0.67

Повторно соберете ја Тастатурата Подгответе алатки : пумпа за Лемење со рачка за лемење (по избор) елект�