.

.

Попуст
6 парчиња медицинска сестра за чистење на капаци жени долга коса, стара работна капа за локомотива со копче и џемпери и џемпери

6 парчиња медицинска сестра за чистење на капаци жени долга коса, стара работна капа за локомотива со копче и џемпери и џемпери

DEN 559.84

Количина на стоки
Достапно

Можете да ја добиете најдобрата работна состојба со неа. Лесно прилагодете се од задниот дел без да ја мачкате главата.100% полиестер. Компанијата за конска опашка - капачињата за чистење на конска опашка се дизајнирани да бидат и ласкави и удобни да ја задржат вашата долга, густа коса под обвивките со нашите стилски и функционални капачиња за чистење на конска опашка. Боја : Како што се прикажани слики прикажани со слики - 6 x Работни капи, топло известување : Некои мириси се нормални веднаш откако ќе се прими капа. Може да се измие со топла вода и да се исуши за да се остави мирисот да исчезне. Затворање на влечење. Ве молиме, оставете мала разлика во големината заради различно рачно мерење. Можете лесно да ја прилагодите затегнатоста на хируршките капачиња за да одговараат на формата на главата и стилот на коса. Паметно решение за болка во увото дизајнирано од медицински сестри за медицински сестри. Применливи прилики - Погоден е за здравствена заштита, домашни работи, работа во дворот, сликарство, дрво, грижа за лицето, готвење и многу повеќе. Дизајн на копчиња - 2 копчиња од страна за да висат маска на вашето најдобро ниво на удобност. Измијте ја работната капа во ладна/топла вода пред првата употреба.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1540.80

Користете ги пратките за код во боја или да привлечете внимание на специјалните упатства за испорака Ко

DEN 673.60

Овој вибратор на пневматски клип е одличен за автоматски делови за патеката, пакување / полнење m Овој ви

DEN 111.68

Производот е наменет само за професионална употреба 20 канален активирач / GP прекинувач СПДТ (форма Ц) ре�

DEN 1.33

За време на операцијата за обука на носната и трахеалната интубација, вметнете ја правилната работа на �

DEN 2.67

Име на производот : завртка за пеперутка на крилја; Содржина на пакетот : 5 парчиња X крило завртка за пепе

DEN 255.84

5 / 8 '' или 16мм; 3 / 4 '' или 20мм; 1 '' или 25мм; 11 / 4 "или 30мм; 13 / 8 '' или 35мм; 15 / 8 '' или 40мм; 2 '' или 50мм; и овие завртки с

DEN 0.33

Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви обезбедиме најдобра услуга веднаш!...

DEN 2.33

Приклучок и Игра, недеструктивна инсталација, лесна за инсталирање и ракување исто како и вашиот памете

DEN 11088.00

Преовладува реалниот производ Функција за преработка Може да се користи во многу ситуации, како што се �

DEN 15.84

Е големина на децата, погодна за 92,5 големини на чевли Не е препорака Посветени за постари и бремени жени.

DEN 1087.84

Кожа, полиестерска обвивка Контрастни детали за црниот сатен за дизајн на јаката од шал, завршени со одл

DEN 2.33

Водоотпорен 16 '(5м) Додадете нов преден дисплеј, заден екран на допир со зум на допир, 30% повеќе траење на б

DEN 479.84

Цврстиот материјал гарантира дека овој производ изгледа добро, се чувствува добро и никогаш нема да ве �

DEN 3.33

Бела керамичка 15оз кригла со жолта внатрешност и рачка Слика отпечатена од двете страни Висок сјај завр

DEN 480.00

Подигнете ги чевлите и обезбедете клупа за седишта за вас кога носите чевли.Организирајте го вашиот вле

DEN 2.67

Автентицирани автограмирани меморијали Автентицирани автограмирани меморијали На аукцијата е сосема

DEN 836.80

? Метал со висок квалитет, подолг сервисен живот Достапни се различни бои ??????????????????????????? ?????????...