.

.

Попуст
Embracesun 5000mah 18650 Батерија Mak14.4c Li-Ion Батерија 14.4V замена за Makit 14.4V батерија BL1415G BL1413G 196375-4

Embracesun 5000mah 18650 Батерија Mak14.4c Li-Ion Батерија 14.4V замена за Makit 14.4V батерија BL1415G BL1413G 196375-4

DEN 986.56

Количина на стоки
Достапно

Спецификации за производство : напон : 14. 30-дневни пари назад и 12-месечна гаранција. Производите се FCC, ROHS и CE сертифицирани, тестирани од производителот за да одговараат на OEM производи, исто толку добри како и подобри од оригиналите. Ние гарантираме да обезбедиме батерии за безбедност и целосен капацитет. Компанијата има посветен оддел за дизајн на батерии и работилница за производство.4 V; капацитет : 5000m Ah; моќност : 72 W; коњски сили : 0,1 кс; боја : црна. Боја : Црна и сива боја. Тип на батерија : Li-Ion.Предност на батеријата на алатката за прифаќање : нова марка, технологија за зрело производство и целосна опрема за тестирање, реален капацитет, сигурен квалитет и доверлив. Предност на батеријата на алатката за прифаќање : нова марка, технологија за зрело производство и целосна опрема за тестирање, реален капацитет, сигурен квалитет и доверлив. Производите се FCC, ROHS и CE сертифицирани, тестирани од производителот за да одговараат на OEM производи, исто толку добри како и подобри од оригиналите. Тип на батерија : li-јон; напон : 14. Висококвалитетните ќелии за батерии можат да се зголемуваат за да се користат за подолго време на работа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 127.84

Го прави вашиот паметен часовник да изгледа поелегантен и луксузен, привлечен и издржлив.[Наменет за но�

DEN 1176.64

Усогласувањето на ланецот со теренот на Спрек спречува да се лизне ланецот, така што нема да се изгуби м�

DEN 668.80

97 "пакет вклучува : 50x MDF BLANKS50 X сребрени клучевипрстени50x пластични токи50 X кожа Tassels Note : Ве молиме, дозвол�

DEN 555.20

За професионално обучени луѓе, овој тениски лилјак е совршен избор Збогатете го вашето слободно време, �

DEN 2.33

Наполнете го со се што ве потсетува на некаде, некој или нешто посебно Овој накит може да се носи или при�

DEN 2.33

Цврсто се придржува на рамната површина на екранот без да се меша во чувствителноста на допир...

DEN 1236.80

Совршен дизајн Компатибилен со Apple Watch Series 1 / 2 / 3, 38mm Вградениот заштитник на екранот се спротивставува н

DEN 3.33

80,5% полиестер, 19,5% вискоза Увезени Затворање на влечење Машинско миење Ткаенината има мало истегнување �

DEN 2399.84

【Три режими】 ATX880 Метал детектор за возрасни професионалец има три модели на работа : ① Сите метални ре�

DEN 3.33

Декоративни Божиќни занаети се материјали, исклучително изработка, лесна и Орнаментот на куќниот Божиќ

DEN 308.64

Сите битови мора да бидат вметнати во целата должина на колекторот Бит е одличен за правење знаци или за

DEN 319.20

Заштитен заштитен штит отпорен на гребење направен од висококвалитетен винил (Забелешка : Поради разли�

DEN 2.33

Name : Wall Mounted Mobile Phone Holder Material : Stainless steel Installation method : no drilling installation Applicable : bathroom / toilet / kitchen, итн Не само држач з

DEN 479.84

Едноставно, лизгајте ги бебето за бебиња на Konny над облеките на вашето бебе кога е премногу ладно да став

DEN 218.72

Користено на рачно држени и преносни рутери на маса (рутерите не се вклучени тука Име на производот : За�

DEN 2.33

Внатрешните преносни жици на GFCI со рачно ресетирање се електрични уреди што се користат помеѓу изворот