.

.

Попуст
QUILIT 20 Парчиња G4 Халогени Светилки, 20w 12v Халогени Светилки 2 Пински Јасна Сијалица За Светилки, За Осветлување На Шпоретот, Сигнал,

QUILIT 20 Парчиња G4 Халогени Светилки, 20w 12v Халогени Светилки 2 Пински Јасна Сијалица За Светилки, За Осветлување На Шпоретот,

DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

И БЕЗБЕДНО ОСВЕТЛУВАЊЕ ИЗЛЕЗ : Висок Квалитет-Халоген. Омни-Насочен Агол на Зракот од 360 степени. 2700к Топло Бело, Без Жива. МАТЕРИЈАЛ ЗА НАДГРАДБА : животот на светилката со молибденска колона е двојно подолг од ламбата со железна колона, која може да биде долга и до 3000 часа. ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА ВИСОК ИЗЛЕЗ : халогени светилки 20 W, Напон : 12v A/C или D/C. ВИСОК КВАЛИТЕТ : - халогени светилки, јасна капсула g4 ламба база, без олово или жива. НЕМА УВ Или ИР зрачење. АПЛИКАЦИЈА : сијалицата За светилки Со Капсули е совршена за кујна за појадок, кујни, дневни соби, спални соби , маса и под, тавански тела итн. БОЈА НА QULIT : транспарентен материјал : Содржина На Стаклен Пакет : 20 x G4 Халогени Сијалицисамо горенаведената содржина на пакувањето, другите производи не се вклучени.Забелешка : рефлексија На Светлината и различни дисплеи може бојата на предметот во малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 191.84

Вклучува 780 преддупчат индексирани дупки За ICS и натопи до 40 пина Димензијата се 213 / 16x33 / 4 " Препорачано 22a

DEN 255.68

?●ДРВЕНА ЕДУКАТИВНА ИГРАЧКА●вашето малечко ќе научи да развива координација ракаоко, фини сензорномо�

DEN 95.84

Мекиот Материјал Користи мека и пријателска за кожата ткаенина, дише, лесна и удобна за носење цел ден.95%

DEN 0.33

Совети за карбид во европски стил Ласерско сечење слотови за експанзија Прецизност, тешка должност...

DEN 2.00

⚫ Нов материјал : Графен, светлина и тенка, мека и цврста, брзо загревање ⚫ USB интерфејс, удобен за полнењ

DEN 143.84

Висококвалитетен Врвен Материјал Самолеплив во затворени простории или на отворено, водоотпорни, во за

DEN 1312.00

Креативна Трева Форма Тоалет Четка Бања Долга Рачка Тоалет Четка Креативна Трева Форма Тоалет Четка Ба�

DEN 811.20

Минитркалезен рокер прекинувач оценет на AC250 V / 10 A 125 V / 12 A Пол и фрлање : SPST; Акција : Заглавување (самоз�

DEN 2.00

Поддржува 6 јазицианглиски, германски, холандски, шпански, француски, италијански €_Уникатен Издржлив М

DEN 431.84

Ве молиме внимателно прочитајте го упатството за употреба пред употреба.Стабилност при носење : слушал�

DEN 223.84

Трајни и долготрајни : Бела комерцијална оценка за челична рамка е издржлива, што го прави временски док