.

.

Попуст
Pro & Family 92 Qt. / 23 галон / 87 литри црна тенок правоаголен отпадоци конзерва и капа за шут од црна капка. Отпадоци од отпадоци од отпадоци од кујна може да трошат корпа за ?

Pro & Family 92 Qt. / 23 галон / 87 литри црна тенок правоаголен отпадоци конзерва и капа за шут од црна капка. Отпадоци од

DEN 447.84

Количина на стоки
Достапно

Нежните површини на корпи за корпи го олеснуваат чистењето за поефикасно одржување. Кујнскиот ѓубре може да издржи, тешка пластична конструкција го прави отстранувањето на ѓубрето непречен процес и гарантира дека ова може да трае со години и нема да 'рѓа, чип или кора. Лесно за чистење-Нашите канти за рециклирање за кујна / канцеларија / ресторан / специјално дизајнирани за бришење чиста и суво воздух со леснотија за долготрајна употреба. Без разлика дали ви треба во лоби со висок сообраќај, зафатена кујна или под шалтер од вашиот каса, ова ѓубре може да ја заврши работата! Подигнатото дно на работ, исто така, обезбедува супериорна стабилност на рамни површини. Ограничен капацитет - Пластичниот капацитет за отпадоци е доволно доволно што нема да се наполни премногу брзо, но доволно мал за да се вклопи во тесни простори. Идеално за секоја просторија дома - идеален за бања, спална соба, кујна, канцелариски простор, простории за паузи, канцеларии, работни простории, занаетчиски простории, магацини и други области со висок сообраќај.Квалитетни работи - Канта за отпадоци / конзерва за ѓубре е направено од тешки материјали. Погодно за станбена или комерцијална употреба - големината одговара на секоја кујна со големи семејства и финишот во боја сè уште може да изгледа пријатно кога се користи на канцелариски простори. Користете ја оваа удобна конзерва за ѓубре за да ја подобрите чистотата во која било област!. Ограничен капацитет - Пластичниот капацитет за отпадоци е доволно доволно што нема да се наполни премногу брзо, но доволно мал за да се вклопи во тесни простори.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 303.84

* Не избелувајте За Завеса За Туширање : Големина : 47"WX64" L(120160cm) екоПријателски полиестерски материјали В�

DEN 0.33

Име на производот : АТКС Конектор;Тип : 8 Пински Машки Конектор Терминал : 8 Пински; Дизајн : 8 Ред Теренот : 4

DEN 2.33

лажен модел на скакулци можете да го користите за украсување на вашата саксија Со одлична изработка, фи

DEN 1818.72

● Еколошки и заштеда на енергија.Акрилик : има добра цврстина, мала тежина, издржливост, не е лесно да се

DEN 356.00

Ова е рачно изработен комплет со дополнителни густи силни магнетни налепници што можат да се применат н

DEN 2104.00

Дајте ни шанса, вие би знаеле дека чипс портата е најдобар извор на едношалтер Ние нудиме професионална

DEN 0.33

✿ ✿[Секојдневен ФУСТАН] Ќе сакате внимателно да го погледнете овој стилски фустан за игрива за девојки

DEN 1.67

Забавно и лесен за аплицирање Создадете ефект на 3 D накит Користете на природни или вештачки нокти...

DEN 119.84

Големина : 3 х 5 инчи Висококвалитетен Надворешен Винил Излупете и Залепете Произведено во САД ЕКОПријат

DEN 782.40

2 PCS LORA V3 BOARD + 2 PCS 915 LORA ANTENNA + 2 PCS 2 PIN 1,25 MM CABLE + 2 PCS CASE Случај компатибилен само со V3 табла Одборот на Лора V3 не �

DEN 1099.20

0,450 "висина на дијамант за долг живот E30 SPEC е за електрични пили од 2030 КС општа намена средни тврди бетонс�

DEN 1439.84

ЦЕЛОСНА ГОЛЕМИНА, УРНА ЗА ВОЗРАСНИ оваа урна е совршена големина за возрасен и може да собере до 200 кубн�

DEN 287.84

Непотребно е да се каже, Raspberry Pi е доволно моќна во повеќето случаи, но сепак не е толку добро во обезбеду�

DEN 1.00

Конструкција со високо квалитетна метла, погуста и издржлива ❤ Дизајнираната фиока за собирање прашин�

DEN 0.67

Повторно соберете ја Тастатурата Подгответе алатки : пумпа за Лемење со рачка за лемење (по избор) елект�

DEN 88.64

1 / 2 вати 5% толеранција Подлога за ретардант на пламен Скокни 21 мерачи води (0,028 инчи, 0,70 мм) совршени за ле