.

.

Попуст
2 пакувања за работни капачиња со копче, шема на сончоглед од акварел, буфантна чистачка капи, жени долга коса

2 пакувања за работни капачиња со копче, шема на сончоглед од акварел, буфантна чистачка капи, жени долга коса

DEN 239.84

Количина на стоки
Достапно

Премиум материјал : високо-одделение полиестерска ткаенина и памучна џемпери, светло, меко удобно дишење. За долгогодишна работа во лето. Ушите боли. Прилагодливи работни капачиња и засадување : Овие буфални капачиња доаѓаат со еластичен опсег и дизајн на вратоврска, можете лесно да ги прилагодите лентите за да ви одговараат удобно, една големина е погодна за повеќето фризури и типови на главата. Стилски работен капса Збогум на традиционалното грдо работно капаче, тука нашата нова буфантна капа ви ја нуди свежата. Можете да ја добиете најдобрата работна состојба со неа. Машинско миење, исто така, може да се измие со ладна вода и благ детергент. Тоа е најкласичното капаче за само-вратоврска дизајнирана за секојдневниот живот. Една големина може најмногу да одговара. Стисна капа со кул шема, живописна боја, оваа работна капа додава повеќе бои во досадниот живот.-Ажурираниот дизајн со копчето и Comfort Sweatband направи оваа работна капа да стане еден од најдобрите избор за вас. Совршена замена за традиционалното грдо работно капаче. Една големина одговара на главата на повеќето луѓе, совршена за жени, мажи, девојчиња, момчиња.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 271.84

Хомиенли е семејна компанија изградена околу силни вредности и ставање на клиентот на прво место...

DEN 3.00

0" / 5584cm | 29.0 " / 63cm | 10.0" / 31cm | 27 Повлечете го затворањето.0 " / 25cm | 22.0 " / 78cm | 12 Совпаѓање на хеланки со целос

DEN 447.84

Нежните површини на корпи за корпи го олеснуваат чистењето за поефикасно одржување Кујнскиот ѓубре мож

DEN 0.33

Професионален сунѓер за шминка може совршено да примени разни производи Без разлика дали станува збор �

DEN 1.33

Карактеристики : во форма на срце Подготвени сме да ви донесеме производи со висок квалитет, искуство со

DEN 1.67

90% Памук / 10% Вискоза Лесен за употреба, може да се наредени за целосно искористување на просторот, така ш�

DEN 0.67

Различни големини може да ги задоволат вашите различни потреби Спецификации на производот : Количина : 3

DEN 1016.00

Електромагнетниот Вентил Е Комплетен За Мини Парни Котли Со Висока Пареа Дел # MVP035 Заменски дел За Мини �

DEN 3.33

【Оскории】 Одлично за секојдневно секојдневно, забава, шопинг, струка, празник, плажа, дом, облекување, к

DEN 159.84

Мора да се примени под надзор на возрасно лице Како што се ѓердани, обетки, нараквици, иглички или кој би�

DEN 1.33

Ова може да го намали лизгањето, грубоста и да ги подобри вкупните перформанси на неблагодарна работа и