.

.

Попуст
Jiaufmi 50 парчиња волна почувствува топки од 20 мм волна мониста меки пом -пом декорација на топката за правење на занаетчиски Божиќ, беж, беж

Jiaufmi 50 парчиња волна почувствува топки од 20 мм волна мониста меки пом -пом декорација на топката за правење на занаетчиски

DEN 159.84

Количина на стоки
Достапно

Мора да се примени под надзор на возрасно лице. Како што се ѓердани, обетки, нараквици, иглички или кој било проект за уметност и занает. Мора да се примени под надзор на возрасно лице. Совршен за дизајн на додатоци или кој било занаетчиски проект. Големина : (приближно) дијаметарот е 20 mm/0,78 инчи по топка.) Дијаметарот е 20 mm/0,78 инчи по топка материјал : Волна + пакет за филер Вклучен : 50 x Волна чувствувајќи топки Предупредување : Малите делови можат да задават дете. Карактеристики : Совршени за ѓердани, обетки, нараквици, иглички или кој било проект за уметност и занаетчиство. Совршен за дизајн на додатоци или кој било занаетчиски проект. Спецификации : Големина : (приближно. Вклучен пакет : 50 x Волна со чувство на волна.Почувствуваните топки се лесни за раце на какви било површини на ткаенини и лепила со топло топење или лепење на ткаенини може да ви помогнат да ги залепите исто така. Високо погодно за украсување облека, додатоци, детски соби, роденденски забави и какви било фенси места. Способни за вез или лепење со топол лепак.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 151.68

Опсег : 0 до 104 Степени F Точка : Ѕид Заградата Флуоресцентни Тела Светилка Количина : 2 Светилка Тип : F17 T8 С�

DEN 2.33

Name : Wall Mounted Mobile Phone Holder Material : Stainless steel Installation method : no drilling installation Applicable : bathroom / toilet / kitchen, итн...

DEN 447.84

Единствена шема : Модните обрасци ќе додадат живописни бои за оваа корпа за купување и ќе ви донесат раз�

DEN 619.20

【? 100% Загарантирано задоволство на клиентите】 Ние посветуваме да обезбедиме најдобра услуга за клиен�

DEN 619.68

Дизајн на единечна кука Висококвалитетна конструкција на месинг Конкорд дизајн Совршено координира со

DEN 367.84

Го минимизира градењето на топлината за да го намали ризикот од обезбојување и искривување на сензитив

DEN 0.33

€ 8 " Половина Круг ДатотекаСАМ СпакуваниВториот Намалување, Со Рачка ПК5 ● Ставка : Половина Круг, Датот

DEN 2399.84

【Три режими】 ATX880 Метал детектор за возрасни професионалец има три модели на работа : ① Сите метални ре�

DEN 725.44

Не грижете се дали деловите од смола се свиткаат или деформираат за време на испорака, можете да ги врат�

DEN 1246.88

Атрактивната и стилска убава грб што го прави овој спортски костум повеќе шармантен, флерт и шик ✔suggestion

DEN 1056.00

100% Полиестер Увезени Затворање на патент Машинско перење ладно, сушење на ниско ниво Редовното вклопув�

DEN 191.84

Вклучува 780 преддупчат индексирани дупки За ICS и натопи до 40 пина Димензијата се 213 / 16x33 / 4 "...

DEN 2.33

Цврсто се придржува на рамната површина на екранот без да се меша во чувствителноста на допир Пакетот в�

DEN 1312.00

Креативна Трева Форма Тоалет Четка Бања Долга Рачка Тоалет Четка Креативна Трева Форма Тоалет Четка Ба�

DEN 0.33

Траење на батеријата : КОГА Wi Fi е вклучен, 1080p трае околу 2 часа и 10 минути Големина на производот : 60 20 26мм

DEN 624.00

Креативни рамки за слики Ние сме во сопственост на семејство, специјализирани за дизајнирање нови и кре

DEN 143.84

Висококвалитетен Врвен Материјал Самолеплив во затворени простории или на отворено, водоотпорни, во за

DEN 319.20

Заштитен заштитен штит отпорен на гребење направен од висококвалитетен винил (Забелешка : Поради разли�

DEN 1176.64

Усогласувањето на ланецот со теренот на Спрек спречува да се лизне ланецот, така што нема да се изгуби м�

DEN 2.00

BZBYCZH Компатибилен за ADDA AD0624 UBA70 GL DC24 V 0,16 A 6 CM 60 X60 X25 MM 2 PIN FAIN FAN Тип на состојба : Сосема нов вентилатор за лад

DEN 95.84

Мекиот Материјал Користи мека и пријателска за кожата ткаенина, дише, лесна и удобна за носење цел ден.95%