.

.

Попуст
Денот На Свети Патрик Детелина Патување Накит Случај Стп Кожа Преносни Накит Кутија Патување Накит Организатор Мала Кутија За Накит За Прстен Обетка Ѓердан Наракв

Денот На Свети Патрик Детелина Патување Накит Случај Стп Кожа Преносни Накит Кутија Патување Накит Организатор Мала Кутија За

DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

и нема да биде лесно раселени. Прекрасно е изработено, идеално како подарок за невестинска свадба, божиќен подарок, подарок за роденден, подарок за годишнина, подарок за денот на благодарноста, подарок за денот на вљубените, подарок за денот на мајката за вашата мајка, сопруга, девојка, ќерка, љубовник или пријател. Quoticle GREAT CHOLECTION : стилски организатор на патувања за накит е мал и симпатичен и со уникатни отпечатоци. - Идеална големина мала тежина, лесна за носење, мала големина за директно вклопување во чанта, багаж, ранец или фиока, заштеда на простор, идеална за патување, службени патувања или секојдневна употреба, го олеснуваат вашето патување и живот. КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : - 7 позициите на прстенот се заштитени со сунѓерска постава, која може да стави столпчиња за уши, прстени итн. ИНСТРУКЦИИ ЗА ПЕРЕЊЕ : : не се перат, само избришете со влажна крпа. - Отстранлив вкрстен оддел за лесно отстранување за да складирате повеќе накит и да го одржувате организиран. - Еластични џебови за чување нараквици, боби иглички итн. - Лесен за носење и одличен за патување, одмор, службени патувања за да го чувате вашиот накит безбеден додека патувате. за спречување на заплеткување. АПЛИКАЦИЈА : : - Чувајте обетки, нараквици, ѓердани, брошеви, столпчиња, прстени и многу повеќе за да го одржите вашиот накит организиран и да спречите заплеткување.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 0.33

Музичката кутија за накит има повеќе прегради за складирање во музичката кутија, кои можат да се корист�

DEN 568.00

ИДЕАЛЕН ПОДАРОК : ОВАА кутија за накит е најдобриот подарок за Денот на Вљубените, Роденденот, Денот на М

DEN 1678.24

Оваа неверојатна Бела Кутија Со висок сјај има димензии 9 х 12 инчи и има позлатена спојка и соодветни шар

DEN 1.67

23 Забелешка Движење (ве молиме видете точка опции за достапни песни) Надворешност : завршница во боја на

DEN 1331.20

Чувајте накит : добар начин за чување накит, лесен за чување Едноставен и компактен дизајн со елегантен �

DEN 523.20

Ова парче прави уникатен и внимателен подарок за ѓердан за вашата мајка, сопруга, ќерка, син, свршеница, �

DEN 559.84

Со малку грижа, нашиот накит ќе трае долго време ИНСПИРАТИВНА ПОРАКА КАРТИЧКА : Порака Картичка Накитот

DEN 3.33

Изработено Од Висококвалитетно Еколошко Стп Отпорно На Абење, Давајќи Му Целосна Заштита На Вашиот Воз�

DEN 479.84

Самиот случај е многу добро направен и цврст затворачот за заклучување се чувствува безбеден Велигден,

DEN 0.67

Кабелскиот синџир мери 18 инчи со продолжување од 4 инчи и се прицврстува со затворач од јастог # Секоја н�

DEN 207.84

Висококвалитетен Материјал : Изработен од висококвалитетна смола технологија и мек кадифе, јасен прегл

DEN 559.84

Димензии на приврзок : Висина 0,6 icnh (1,5 см) Ширина 1,1 icnh (2,7 см) Нашите ѓердани нема лесно да се оцрнат и да с�

DEN 2.33

Гроздобер дизајн, нов стил, материјал за заштита на животната средина Тоа е лесно да се носат со вас...