.

.

Попуст
Мат Бела Врти Балерина 18 Забелешка Дрвена Музичка Кутија За Накит - Многу Песни За Избор-Покана За Танцот

Мат Бела Врти Балерина 18 Забелешка Дрвена Музичка Кутија За Накит - Многу Песни За Избор-Покана За Танцот

DEN 553.60

Количина на стоки
Достапно

18 Забелешка Движење (ве молиме видете точка опции за достапни песни). Тип : Магнетни врти балерина танцува убаво во кругови. Надворешност : Мат Бела завршница, дијамантско копче со накит. Внатрешни работи : Наредени во кадифен беж ткаенина со големо огледало. Внатрешност : фиоката за извлекување има голем прстен со отворен оддел, 4 поделени прегради подолу. Димензии на производот : 11.30 х 7.80 х 4.70 инчи - Мелодија : 18 Забелешка Движење (ве молиме видете погоре за достапни наслови на песни)- Тип : Магнетно вртење балерина танцува убаво во кругови - Надворешност : Мат Бела завршница, дијамантско копче со накит - Внатрешност : Обложена во кадифена беж ткаенина Со големо огледало - Внатрешност : фиоката за извлекување има голем прстен со отворен оддел, 4 поделени прегради подолу - Дрво/материјали : Произведено дрво (цврсто), сребрен хардвер.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 255.84

①Идеална Големина 21х14х4, 5см / 8, 27х5, 5х1, 78ин Ве молиме запомнете : не се перат, избришете со влажна крпа...

DEN 2.33

Поштенски околу затворање 7 прстен слотови Џеб за влечење Еластичен џеб од кенгур Целосно наредени...

DEN 1678.24

Оваа неверојатна Бела Кутија Со висок сјај има димензии 9 х 12 инчи и има позлатена спојка и соодветни шар

DEN 2.00

Спецификација : 17.6*9.5*5см (ве Молиме имајте предвид дека накитот и додатоците не се вклучени!)...

DEN 1056.00

еколошки СТП ткаенина Домашно складирање за лесно патување Козметичките кутии вклучуваат брави, рачки

DEN 2.67

5 1 / 2" висока х 5 3 / 4 " широк Кутија за накит со огледало во фиренца Раскошен, традиционален изглед од бренд

DEN 1.00

Големина : кутијата е висока 50мм и широка 56мм; максималната висина на отворање е 52мм, а ширината е 66мм; мн�

DEN 2.33

Гроздобер дизајн, нов стил, материјал за заштита на животната средина Тоа е лесно да се носат со вас Убав

DEN 191.84

Внатрешниот дизајн на куќиштето за патување со накит може да ги реши проблемите со разни складишта за н�

DEN 239.20

Рачно ИЗРАБОТЕНА ОД МЕКА И СИГУРНА КОЖА ОД ВЕЛУР : ние се гордееме со тоа како нашите производи се рачно �

DEN 719.84

Кутијата За Накит Со Ситници има сјајна завршница Надворешните димензии се долги околу 4 1 / 2 инчи на 3 ин�

DEN 479.84

Самиот случај е многу добро направен и цврст затворачот за заклучување се чувствува безбеден Велигден,

DEN 2.67

Шминка : на масата за облекување има јасни слики и лесно се вклучува и затвора, криејќи го просторот за с�

DEN 2092.96

Голем вистински стаклен капак : вистинскиот стаклен капак спречува прашина на часовникот и ви дава погл

DEN 559.84

Димензии на приврзок : Висина 0,6 icnh (1,5 см) Ширина 1,1 icnh (2,7 см) Нашите ѓердани нема лесно да се оцрнат и да с�

DEN 191.84

Доволно мал за да се вклопи во вашата торба или багаж кога патувате, за да не мора да се грижите дали ќе г�

DEN 79.84

Топли совети : ве Молиме проверете ја големината пред да нарачате.8 инчи (Сет од 3 Бела Монета Дисплеј кут�

DEN 2.67

Четвртите агли се мазни и врежани, не се лесни за гребење, лесни за употреба, го земаат слободно, тродиме�

DEN 1.00

Закосено огледало Две фиоки и огледало во стилот на комода Кристал фиока рачки Собрани црна внатрешни р

DEN 1.00

Ние сме посветени на обезбедување на секој клиент со највисок стандард на услуги на клиентите и произво

DEN 0.67

Ви благодариме за разбирањето Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Тип На Артикл : Кутија За Складира

DEN 1331.20

Чувајте накит : добар начин за чување накит, лесен за чување Едноставен и компактен дизајн со елегантен �