.

.

Попуст
Мини Патување Накит Организатор Пренослив Накит Патување Случај Мал Накит Складирање Дисплеј Кутија Стп Кожа, За Девојки Жени Прстен Обетка Ѓердан

Мини Патување Накит Организатор Пренослив Накит Патување Случај Мал Накит Складирање Дисплеј Кутија Стп Кожа, За Девојки Жени

DEN 95.84

Количина на стоки
Достапно

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : надворешниот слој на кутијата За Организатор На Накит е мек поли уретан, цврст и издржлив. Кутија За Накит за патувањеодворниот слој на оваа мала кутија за накит е изработен од еколошка стп вештачка кожа.Добар квалитет, со отпорни на абење и водоотпорни перформанси.Внатрешниот слој прифаќа дизајн на бранови тврдења за да се зголеми триењето помеѓу накитот и кутијата што може да спречи тресење и останување на место накитот може да избегне оштетување предизвикано од триење помеѓу накитот и ефикасно да го заштити накитот.Внатрешниот слој прифаќа вени од тврдења, што нема да предизвика никаква штета на складираниот накит. КУТИИ ЗА НАКИТ И ОРГАНИЗАТОРИ ДИЗАЈНИРАНИ ЗА ПАТУВАЊЕ : мала големина,мала тежина,едноставен изглед, компактен дизајн и разумна структура го прават максималното искористување на внатрешниот простор и го прават Овој Организатор На Накит попрактичен. МОДЕРЕН И УБАВ ПРЕНОСЛИВ СЛУЧАЈ ЗА НАКИТ : кога патувате, свадба или присуствувате на напредна вечера, кога ќе наидете на накит што го носи некој како вас, за да избегнете срам,ќе сакате веднаш да се смените во накит што е повеќе во согласност со атмосферата или повеќе блескави и различни, за да се направите блескави и да станете фокус на очите на луѓето.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1.33

Qust : Производите вклучуваат кутија за накит од ковчег црна / розова, 7 отворени готски прстени во различн�

DEN 0.33

Одлично за украсување на домот, прекрасен подарок за годишнини, Денот на Благодарноста,Божиќ, роденден,�

DEN 239.20

Рачно ИЗРАБОТЕНА ОД МЕКА И СИГУРНА КОЖА ОД ВЕЛУР : ние се гордееме со тоа како нашите производи се рачно �

DEN 1.00

Закосено огледало Две фиоки и огледало во стилот на комода Кристал фиока рачки Собрани црна внатрешни р

DEN 0.33

Музичката кутија за накит има повеќе прегради за складирање во музичката кутија, кои можат да се корист�

DEN 497.44

ШТО ИМА ВНАТРЕ : Момо Кадифен, СВЕТИЛКА ПРЕДВОДЕНА Од Аанг, Шише Со Вода Катара И Сока, Чорапи Апа Оваа ку�

DEN 0.33

Спецификации : Материјал : стп кожа И мушка Боја На руно : Розова Големина : околу 16 х 11 х 5 см / 6,3 х 4,3 х 2,0 ин

DEN 1.00

Ние сме посветени на обезбедување на секој клиент со највисок стандард на услуги на клиентите и произво

DEN 2.00

и нема да биде лесно раселени Прекрасно е изработено, идеално како подарок за невестинска свадба, божиќ�

DEN 2.33

Поштенски околу затворање 7 прстен слотови Џеб за влечење Еластичен џеб од кенгур Целосно наредени...

DEN 1331.20

Чувајте накит : добар начин за чување накит, лесен за чување Едноставен и компактен дизајн со елегантен �

DEN 255.84

①Идеална Големина 21х14х4, 5см / 8, 27х5, 5х1, 78ин Ве молиме запомнете : не се перат, избришете со влажна крпа...

DEN 79.84

Топли совети : ве Молиме проверете ја големината пред да нарачате.8 инчи (Сет од 3 Бела Монета Дисплеј кут�

DEN 1292.80

Големина На Предметот : Прибл.24гвинтажен стил специјален дизајн : дрвени кутии за венчални прстени за не

DEN 523.20

Ова парче прави уникатен и внимателен подарок за ѓердан за вашата мајка, сопруга, ќерка, син, свршеница, �