.

.

Попуст
Кенсингтон Хил Фиренца 5 3/4 Широка Античка Златна Огледална Кутија За Накит

Кенсингтон Хил Фиренца 5 3/4 Широка Античка Златна Огледална Кутија За Накит

DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

5 1/2" висока х 5 3/4 " широк. Кутија за накит со огледало во фиренца. Раскошен, традиционален изглед од брендот кенсингтон хил. Користете за чување споменици или како дисплеј на маса. Антички златен финиш со акценти на огледален панел на капакот. Леано смола изградба. 5 1/2" висока х 5 3/4 " широк. Кутија за накит со огледало во фиренца. Раскошен, традиционален изглед од брендот кенсингтон хил. Користете за чување споменици или како дисплеј на маса. Антички златен финиш со акценти на огледален панел на капакот. Леано смола изградба. Оваа огледална кутија за накит е совршено место за чување на вашите ценети работи. Античкиот златен финиш додава луксузен допир на парчето. Со раскошен капак и детали, кутијата е убава за гледање. Додадете удобност и елеганција во вашиот дом со оваа линија на декор акценти и мебел инспириран од традиционалниот Европски дизајн и Британското наследство.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1.00

5 намена : складирање, подарок и собирање Везови со лак, мастило и други традиционални елементи постепен�

DEN 753.12

тенок флип прстени кутија можете да го однесете на вашето патување за да го задржите вашиот омилен наки�

DEN 1.00

Ние сме посветени на обезбедување на секој клиент со највисок стандард на услуги на клиентите и произво

DEN 1.67

Внатрешноста е изработена од мека ткаенина што се собира, што може подобро да го заштити вашиот накит На

DEN 1.33

мултимрежа дизајн, можат да се сместат нараквици, прстени, обетки и така натаму.Забелешка : грешката од 13

DEN 2.33

Пренослива Големина : 4 "Л х 4" В х 2 " Х Различни различни функционални прегради можат да примат поголем бр�

DEN 719.84

Кутијата За Накит Со Ситници има сјајна завршница Надворешните димензии се долги околу 4 1 / 2 инчи на 3 ин�

DEN 0.33

За Големината : 16 Забелешка : Поради Поставките За Боја на Мониторот на Вашиот Компјутер или Други Причи�

DEN 0.67

Материјал : Пс Табела Организацијаопис на Стоки штанд За Обетки не сакате масата за облекување да биде �

DEN 0.33

Спецификации : Материјал : стп кожа И мушка Боја На руно : Розова Големина : околу 16 х 11 х 5 см / 6,3 х 4,3 х 2,0 ин

DEN 1292.80

Големина На Предметот : Прибл.24гвинтажен стил специјален дизајн : дрвени кутии за венчални прстени за не

DEN 497.44

ШТО ИМА ВНАТРЕ : Момо Кадифен, СВЕТИЛКА ПРЕДВОДЕНА Од Аанг, Шише Со Вода Катара И Сока, Чорапи Апа...

DEN 553.60

18 Забелешка Движење (ве молиме видете точка опции за достапни песни) Тип : Магнетни врти балерина танцув�

DEN 191.84

Доволно мал за да се вклопи во вашата торба или багаж кога патувате, за да не мора да се грижите дали ќе г�

DEN 1.67

23 Забелешка Движење (ве молиме видете точка опции за достапни песни) Надворешност : завршница во боја на

DEN 239.20

Рачно ИЗРАБОТЕНА ОД МЕКА И СИГУРНА КОЖА ОД ВЕЛУР : ние се гордееме со тоа како нашите производи се рачно �

DEN 0.33

Музичката кутија за накит има повеќе прегради за складирање во музичката кутија, кои можат да се корист�

DEN 1104.00

51 Во Должина : Прибл Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Боја На Дрво : Како Што Покажуваат Сликите Соодве

DEN 255.84

Прекрасно е изработено, идеално како подарок за невестинска свадба, божиќен подарок, подарок за роденде

DEN 0.67

Ви благодариме за разбирањето Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Тип На Артикл : Кутија За Складира

DEN 255.84

①Идеална Големина 21х14х4, 5см / 8, 27х5, 5х1, 78ин Ве молиме запомнете : не се перат, избришете со влажна крпа...

DEN 479.84

Самиот случај е многу добро направен и цврст затворачот за заклучување се чувствува безбеден Велигден,

DEN 2.00

Тоа е убава и класична кутија за накит, и работи не само складирање на накит, исто така елегантен декор в�