.

.

Попуст
KJDPP Нови 10PCS G4 Халогена Сијалица 20w Халоген G4 DC12V Внатрешен Халоген G4 Светилка Кристална Сијалица Отпорна На Експлозија Халогена Сијалица

KJDPP Нови 10PCS G4 Халогена Сијалица 20w Халоген G4 DC12V Внатрешен Халоген G4 Светилка Кристална Сијалица Отпорна На Експлозија

DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

СИЈАЛИЦАТА ПРЕДВОДЕНА Од Г4 прифаќа проѕирно силиконско тело. (Ве молиме проверете ја големината пред да ја купите). LED светилките G4 се лесни и брзи за инсталирање и се широко користени при внатрешно осветлување, како што се лустери, ѕидни светилки, тавански светилки, столни ламби, кристални лустери, светилки на кабинетот итн. Работното време На Светилките Г4 е до 30000 часа, приклучете и играјте, моментално вклучено, без одложување, заштедувајќи време и енергија за замена на нови светилки. Сијалицата Г4 има агол на зрак од 360 степени и висок индекс на рендерирање на бои, обезбедувајќи живописно визуелно уживање во основните бои. Не е лесно да се скрши, добра преносливост на светлината, без треперење, без зрачење, без потпевнување. Добрата дисипација на топлина може ефикасно да го намали распаѓањето на светлината и да го зголеми животниот век на производот. СИЈАЛИЦИТЕ ЗА заштеда На енергија G4 LED нема да испуштаат блескава светлина, а според бионичкиот природен светлосен светлечки дизајн, ќе создаде топла и удобна атмосфера и нема да предизвика замор на очите.Спецификации : Број На Модел : Халоген Булбаверажен Век на траење (човечки ресурси) : 2000боја Температура : .

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1.67

Лепливо цвеќе запреносно】 Со лесна и мала големина, е лесен за употреба и носење, лесно може да се поста�

DEN 2.33

PN : 800 FMSM32 800 FMSM32 Allen Bradley PN : 800 FMSM32 800 FMSM32 800 FM SM32 Одржана серија на прекинувачи на селекторот A Боја : Црна UPC Б

DEN 1087.84

Кожа, полиестерска обвивка Контрастни детали за црниот сатен за дизајн на јаката од шал, завршени со одл

DEN 0.67

Високо детална структура на смола Откако внимателно проверивте сè, продолжете со операцијата...

DEN 1918.72

Е тешка должност Преносен дизајн Вклучува мерач на притисок Е тешка должност Преносен дизајн...

DEN 159.84

Не е потребна апликација за паметни телефони! Willе го направи вашиот живот да стане поинтелигентен и пое�

DEN 673.60

Овој вибратор на пневматски клип е одличен за автоматски делови за патеката, пакување / полнење m Овој ви

DEN 159.84

МатеријалКул, удобна, лесна ткаенина има прилагодливи прицврстувачки куќишта што одговараат на секоја

DEN 2.33

Водоотпорен 16 '(5м) Додадете нов преден дисплеј, заден екран на допир со зум на допир, 30% повеќе траење на б

DEN 1540.80

Користете ги пратките за код во боја или да привлечете внимание на специјалните упатства за испорака...

DEN 836.80

? Метал со висок квалитет, подолг сервисен живот Достапни се различни бои ??????????????????????????? ?????????...

DEN 95.84

50" Должина : 32см / 12 црн комплет за долна облека,секси комплет за долна облека за жени непослушен за секс,к

DEN 1385.60

Eco Pro Metric Hand Tap 18милиметар од 1,0 големина на чешма Стилен стил, 4 флејти, челик со голема брзина...

DEN 159.84

сатен Мажите сатен со цврста боја предврзана смокинг лак лак за врзани мамички за џебни плоштади сет...

DEN 0.67

Може да носи висока струја и да спречи напрегање 【Погоден и практичен】 Заштитник на лентата за напојув

DEN 192.00

Премиум филтри за кафе од брендот #1 филтер за кафе во светот Пулпа хартија чистена кислород одговара на

DEN 2.67

Име на производот : завртка за пеперутка на крилја; Содржина на пакетот : 5 парчиња X крило завртка за пепе

DEN 0.33

Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви обезбедиме најдобра услуга веднаш!...

DEN 11088.00

Преовладува реалниот производ Функција за преработка Може да се користи во многу ситуации, како што се �

DEN 399.84

Севкупниот дијаметар на прирабницата : 19 / 16 "Внатрешен дијаметар : 5 / 8" 18 должина : 1 " Пакет од 4 овој паке�

DEN 15.84

Е големина на децата, погодна за 92,5 големини на чевли Не е препорака Посветени за постари и бремени жени.