.

.

Попуст
Клипови Глава Коса Девојки 10 Боја Додатоци Симулации Цвет Коса Постави коса клип Храна Коса Клипови

Клипови Глава Коса Девојки 10 Боја Додатоци Симулации Цвет Коса Постави коса клип Храна Коса Клипови

DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Ако Големината На Производот Се Мери Рачно, Ќе Има Грешки. Девојките Цветни Клипови Се Чуваат Во Извонредни Гаќи, Ваш Избор. Многу Ќе Кога Ќе Ги Добиете Предметите. Внимателно Спакувани. Овие штипки за рози можат да бидат украс на ранецот на ученикот, фустан за девојки, женска шамија и коса од плетенка. Чувајте ја совршената декорација на косата за најубавите девојки. Вклучувајќи : . Чувајте Ја Совршената Декорација На Косата За Најубавите Девојки. Ако Големината На Производот Се Мери Рачно, Ќе Има Грешки. Подарок За Девојчиња, Мали Деца, Деца, Бебе.Ако големината на производот се мери рачно, ќе има грешки. Материјал : Секој Цветен Клип Е Рачно Изработен Со Целосно Обложен Клип За Ткаенина И Топлински Залепен Стап До Капки И Оштетувања.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 2.33

Тоа е исто така прекрасен подарок за вашето семејство, пријатели и секој што го сакавте Погоден за забав

DEN 0.67

Уникатен дизајн Работи особено добро на детали и околу линијата на косата Осигурајте се дека не се лизг�

DEN 2.00

Материјал : крпа машна коса клип Прицврстете ја косата за неколку секунди, останете на место долг долг �

DEN 1382.40

Карактеристики : Додаток За Коса, Симпатична, Мода, Елегантен Дизајн.Фантастични додатоци за коса за сва

DEN 111.84

Тип На Ставка : Голема Лак Камелија Фиба Материјал : Кадифе , Стил : Слатка Боја : Црна, Црвена, Големина : 15,

DEN 1.00

Тип На Ставка : Топи Љубовта Патка Клип Материјал : Легура Дизајн : Топи Љубов, Капка Вода...

DEN 143.84

НАЈДОБАР ПОДАРОК : оваа многу едноставна, но извонредна фиба е одличен подарок за љубовници, пријатели, �

DEN 2.33

Шнолите за коса користат мазен дизајн, штипки за коса за жени без остри делови, мали штипки за коса за да

DEN 168.96

Лесни и преносни : Симпатиите за хартија се лесни и преносни, 100 пакувања за да ги задоволат вашите потре�

DEN 95.20

Тие се направени од висококвалитетни материјали, обезбедувајќи издржливост и долготрајни перформанси.

DEN 2.67

Погоден за секојдневно носење или други специјални прилики Должината на фиба е околу 6,3 см Постојат 4 во

DEN 163.04

Жените Мода Коса Ноктот 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Одличен клип за коса за носење на забава, фестива�

DEN 3.33

Едноставен дизајн, одлична изработка, нема да ја оштети вашата коса, многу погодна за жени со средна и до