.

.

Попуст
Scunci U Доби Оваа Мини Вилица Клипови, Избрани Бои, 6 Пакет

Scunci U Доби Оваа Мини Вилица Клипови, Избрани Бои, 6 Пакет

DEN 95.20

Количина на стоки
Достапно

Тие се направени од висококвалитетни материјали, обезбедувајќи издржливост и долготрајни перформанси. Скуците Ги Добија Овие Мини Клипови за Вилица се совршен додаток за одржување на вашата коса стилски прицврстена во текот на денот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1445.76

Полирана и заоблена површината е полирана и заоблена, и лесна е за употреба без да му наштети на скалпот.

DEN 5498.56

Двостепените гумени ракави се лесни за употреба додека одржуваат добра еластичност Двостепените гумен

DEN 2.67

Погоден за секојдневно носење или други специјални прилики Должината на фиба е околу 6,3 см Постојат 4 во

DEN 284.32

`+МЕТОД за СОВПАЃАЊЕМожете да ги носите во секојдневниот живот за да одговараат на вашата разновидност �

DEN 2.33

Користете ги за да го подобрите изгледот и да бидете трендовски, или со клипот за банана или со клипот за

DEN 126.24

Оваа канџа за коса е подобра за густата коса.Се надеваме дека секоја нарачка на клиентите од ОИОУМЕИВЕН�

DEN 191.84

[Удобно Држење] : Нашиот клип за коса со цветен дизајн е лесен и издржлив, високоеластичен силен дизајн н�

DEN 420.80

Облека за глава Клип за глава клип Роденденска Глава Мрежа Принцеза Серија Девојка Фиба Прицврстете Ги

DEN 159.84

Разновидни Прилики : шнолата за коса е погодна за секојдневно носење, како што се работа, училиште, свадб

DEN 2.67

Таа е погодна за Ноќта на Вештерките или секојдневно носење, додавајќи некое изненадување и стилски за �

DEN 58.56

Симпатичните работи под 3 долари за тинејџерски девојки метални клип за коса големи барети за коса за же

DEN 111.84

Тип На Ставка : Голема Лак Камелија Фиба Материјал : Кадифе , Стил : Слатка Боја : Црна, Црвена, Големина : 15,

DEN 2.33

Шнолите за коса користат мазен дизајн, штипки за коса за жени без остри делови, мали штипки за коса за да

DEN 2.00

Материјал : крпа машна коса клип Прицврстете ја косата за неколку секунди, останете на место долг долг �

DEN 2.33

Тоа е исто така прекрасен подарок за вашето семејство, пријатели и секој што го сакавте Погоден за забав

DEN 1.00

Површината е многу мазна, не мора да се грижите дали ќе ја оштетите косата кога носите или губите коса 4 П

DEN 225.60

Тип На Ставка : Клипови За Коса Материјал : Ацетат Стил : Моден Стил Боја : Црна, Жолта, Сина И Зелена, Зелен

DEN 3.00

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба Цврст, долгот�

DEN 159.84

It Време Е да се збогуваме со чорапите за коса од старата школа и да се поздравиме со новиот лесен начин з�