.

.

Попуст
Аниме Одреден Магичен Индекс Конгу Мицуко Шолја За Кафе Термос Кригла Шише Со Двојна Ѕидна Вакуумска Изолација Преносни Тамблери Чаши За Патување 12 Мл

Аниме Одреден Магичен Индекс Конгу Мицуко Шолја За Кафе Термос Кригла Шише Со Двојна Ѕидна Вакуумска Изолација Преносни Тамблери

DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Вакуумска Изолација Со Двоен Ѕид, Никогаш Не Ви Ја Гори Раката Поради Двојни Слоеви. Одлично За Љубителите На Кафе, Подарок За Денот На Благодарноста На Наставниците, Роденденски Подарок,Ден На Децата,Божиќен Подарок,Подарок За Денот На Мајките, Подарок За Денот На Татковците, Подарок За Роденден, Подарок За Одмор Итн.Прекрасна, Шарена Тематска Уметност Прави Одличен Уникатен Подарок За Посебните Мажи И Жени Во Вашиот Живот. Патничките Чаши Се Дизајнирани Да Бидат Лесни, Што Ги Прави Одлични За Долги Планинарења, На Плажа, Часови По Јога, Авантура На Отворено,Спортски Настан, Автомобил,Кафуле,Голф, Долги Патувања Или Секојдневна Употреба Во Канцеларија. Лесно Се Чисти И Може Да Се Користи Многу Пати. Патничката Кригла Е Погодна За Пиење Чај, Кафе, Што Е Добар Избор За Одмор И Нанесување Дома, Канцеларија, Патувања, Кампување И Патување, Пешачење, Спортски Активни, Излети. Направено Од Пластични Стомачни За Храна, Задебелување И Дизајн Против Лизгање На Дното На Чашата. Патничката Кригла Е Погодна За Пиење Чај, Кафе, Што Е Добар Избор За Одмор И Нанесување Дома, Канцеларија, Патувања, Кампување И Патување, Пешачење, Спортски Активни, Излети.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1076.80

Пријателски за патувања : Вградената рачка ви овозможува да ја носите со леснотија или да ја прикачите н

DEN 0.33

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

DEN 262.40

★ Боите може да постојат мала разлика како резултат на различни екрани ★ Изолирана големина на чашата :

DEN 1152.00

Повеќе исклучителни обрасци можат да влезат во мојата продавница за да ги видат.★ Изолирана големина н�

DEN 1.00

★ Термос за топли пијалоци : Нашата кригла за патување со кафе е мала во големина и големи во капацитет, �

DEN 2.00

  Глафи Смешни Вода Шише Материјал храна одделение 304 Нерѓосувачки челик Големина 8 8 Едноставен и прак

DEN 3.00

Лесно за носење : доказ за протекување, без излевање, големина е совршена, што може лесно да се стави во д�

DEN 2.33

Тоа ќе биде одлична идеја за подароци за вашите и вашите пријатели Најдобри материјали : Изработено од м

DEN 1.00

✔ [Солидно и издржливо] : Ова шише со термичка изолација користи структура од не'рѓосувачки челик докаж

DEN 0.33

Ние ја водиме индустријата, создавајќи решенија кои го прават животот подобар Продолжуваме да создавам

DEN 559.84

Конструкцијата со двоен ѕид ја елиминира кондензацијата и го намалува преносот на топлина на надворешн

DEN 1.00

Сламата за пиење може да се отстрани за чистење.Големина : Овој сет содржи две шишиња со вода на Зак со ка

DEN 0.33

Изолација на двојни wallидови : Чувајте пијалоци на идеални температури со часови Производство : нуди тес�