.

.

Попуст
Ја сакам мојата мама 17oz спортска шише со вода од не'рѓосувачки челик изолирана спортска колба за еднократна форма на кола

Ја сакам мојата мама 17oz спортска шише со вода од не'рѓосувачки челик изолирана спортска колба за еднократна форма на кола

DEN 724.80

Количина на стоки
Достапно

Нашите шишиња со вода од не'рѓосувачки челик се совршени за секојдневна употреба, тие се вклопуваат во ранец и може да се земат каде било пешачење, велосипедизам, плажа, кампување, салата, училиште или работа!. Секое шише со вода ја усвојува најнапредната технологија за 3 D печатење, тие се стилски и уникатни, уникатен подарок за роденден, Божиќен подарок, Нова Година за семејство, пријатели, lубовник. Еколошки материјали, дното на чашата е задебелено, и тој е издржлив. Дизајн на капаче за завртки, лесен за употреба, силно запечатување, така што пијалокот не е лесен за истурање, одвојување, лесен за чистење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 0.67

Тежината е 335g, може да складира 500 мл вода, околу 17 мл Тогаш ви треба нашата чаша за вода Тој се истакнува �

DEN 905.60

Лесно за чистење, широката уста ја прави колбата за храна лесна за пополнување и истурање на храната, ис�

DEN 335.84

Лесно за носење : доказ за протекување, без излевање, големина е совршена, што може лесно да се стави во д�

DEN 3.33

*Најдобри материјали : Изработено од материјал од не'рѓосувачки челик и завиткана од кожа *Лесно за носе�

DEN 2.00

✔ [Совршено печатење] : Надворешниот слој на чашата е покриен со двослојно кравјо, што дополнително ги �

DEN 3.00

✔ [Висококвалитетни материјали] : Телото на тенџерето е изработено од не'рѓосувачки челик, а додатоцит�

DEN 3.00

*Персонализираниот дизајн на оригинална кожа покривка со високо квалитетна технологија за печатење го

DEN 2.67

Вакуумска Изолација Со Двоен Ѕид, Никогаш Не Ви Ја Гори Раката Поради Двојни Слоеви Одлично За Љубители�

DEN 1.67

Може да се користи и како чаша од нерѓосувачки челик за вода за пиење Внатрешниот сад е изработен од дво�

DEN 0.33

Ние ја водиме индустријата, создавајќи решенија кои го прават животот подобар Продолжуваме да создавам

DEN 1291.20

★ Купете со доверба : Ако имате какви било прашања или незадоволство, ве молиме слободно да ни кажете, ни

DEN 1.33

Не'рѓосувачки челик Еколошки материјали, дното на чашата е задебелено, и тој е издржлив Дизајн на капаче

DEN 160.00

Ги одржува течностите ладни Премиум челик Протек за доказ за слама капакот Ги одржува течностите ладни

DEN 3.00

Секогаш можете да најдете обрасци што го прават вашето срце да чука во нашата продавница...

DEN 3.00

Вакуумска колба : 301мл (инклузивно) 400ml (инклузивно) протек и запечатено, можете да ја ставите во вашата то

DEN 1152.00

Повеќе исклучителни обрасци можат да влезат во мојата продавница за да ги видат.★ Изолирана големина н�

DEN 1.33

Ние исто така поддржуваме прилагодување на моделот ★ Термос за топли пијалоци : Нашата кригла за патува

DEN 2.00

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

DEN 1.00

★ Термос за топли пијалоци : Нашата кригла за патување со кафе е мала во големина и големи во капацитет, �

DEN 3.00

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

DEN 335.84

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

DEN 2.00

Чувајте топло за долг временски период : > 8 часа Идеално за дома, работа, патување и празници Заменлива с�

DEN 559.84

Конструкцијата со двоен ѕид ја елиминира кондензацијата и го намалува преносот на топлина на надворешн

DEN 640.00

Без дизајн на пот спречува кондензација, држејќи ги рацете суви Безбедна машина за миење садови затоа �

DEN 345.28

Одржува ладно 24 часа и топло 12 часа Временска навреда со двојни wallидови Изолација на двојни wallидови за �

DEN 356.80

Подлога што не се лизга, прстен за носење силикони, стабилен и тивок Закривена рачка, удобна за носење, л�

DEN 1076.80

Пријателски за патувања : Вградената рачка ви овозможува да ја носите со леснотија или да ја прикачите н

DEN 351.84

Висококвалитетните и исклучителни обрасци се отпечатени на вашето тело на чашата Внатрешниот сад е изр