.

.

Попуст
НЦ 6 Професионално Сечење Коса Чистење Ножици Ножици Фризерски САД

НЦ 6 Професионално Сечење Коса Чистење Ножици Ножици Фризерски САД

DEN 672.00

Количина на стоки
Достапно

Овој комплет за облекување коса е совршен за сечење и стилизирање на косата дома или на работа, за почетници, фризери и бербери.Карактеристики на предметот : Одлично За Влажни и Суви Рачки за Коса дизајнирани со одмор на палецот за дополнителна удобност острење на сечилото на работ на бричот погоден за Сечење, Стилизирање и Сечењеизработени од нерѓосувачки Челик со позлата Од Легура На Цинк за пакување со зафат Вклучува : 1 х ножици за сечење коса1 х ножици за разредување на косата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 2.33

Нека вашето дете го користи безбедно2 Култивирајте интерес : Свиењето на везот може да го култивира инте

DEN 1.67

Подготвени сме да ви донесеме производи со висок квалитет, искуство со префект и уникатен начин на живо�

DEN 3.00

Плоштад за ножици пинцета Класичен стил Трајно усогласените совети ги сфаќаат дури и најдобрите влакна

DEN 287.68

Материјал од не'рѓосувачки челик, здрав и еколошки, издржлив, може да ви служи многу години...

DEN 3.00

Класификација : клипери за нокти, секач, ножици.; Лесен за чистење.; Сечилата се обликуваат и со големина �

DEN 1.67

РАБОТНИ НОЖИЦИ 5.5" ОСТРИ / ОСТРИ ДИРЕКТНО КОЛИЧИНА : 1 ПАРЧЕ ИЗРАБОТЕНИ ОД КВАЛИТЕТЕН НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК..

DEN 415.84

Изработен од цврст нерѓосувачки челик, обезбедува екстремна цврстина спречувајќи го проблемот со свит�

DEN 0.67

Мулти титаниум боја на виножито Оперативен ножици остри / тапи 5,5 "криви не'рѓосувачки челик виножито во

DEN 3.33

Материјал : Овие врвни клипери за нокти се изработени од звучни метални прецизни лопати и лост против ли

DEN 415.84

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи).; Цврст не'рѓосувачки челик : Овозможува екстремна цврстина спречува�

DEN 3.33

Професионални Ножици За Коса Со Лева Рака 6 инчи, Лефти Фризерски НожициСлучај За Презентација Двете се�

DEN 120.00

Дизајнот на градиент на боја изгледа убаво и е попопуларен кај луѓето Ножици за рачно изработена, убава

DEN 399.84

Апликација Ножици За Патки / Про СВИТКАНА РАЧКА Двојни Заоблени Ножици за Везење 6 Инчен Нерѓосувачки Ч

DEN 649.60

Овој најпродаван комплет за смолкнување го содржи најудобниот дизајн на рачката што некогаш ќе го дожи�

DEN 3.00

Јапонски Нерѓосувачки 6.0 инчен designономски Офсет дизајн на рачката со фиксен одмор на прстите...

DEN 1174.40

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ НОЖИЦИ ЗА ПРОЛЕТНО Кастрење За Градинарство Висока Еластичност И Заштеда На Труд (По �

DEN 1392.00

Ножици За Разредување Темна Сатенска Завршница Висококвалитетни рачно изработени ножици Изработено о�

DEN 697.60

Практични и Применливи : Овој тип на рачка има најдобра ergономија и најпрактична Професионални Ножици з�

DEN 125.60

Е совршен за : сите раси растат коса во нивните ушни канали.`+Овие штипки за кубење коса се специјално раз

DEN 111.84

100% челик Ножици за везови со остри сечила од не'рѓосувачки челик, добро за сечење хартија, ткаенина, пред

DEN 799.84

Јагуар Пред Стил Рио П 5.0 82650 Професионални Фризерски Ножици Изработени од нерѓосувачки челик Огледало �

DEN 235.84

25" "x 1,25", 5,5 "" x 1,75 ", 6" "x 2" " Доаѓа со нашиот комерцијален ножици (ТМ), кој ги држи и ги фаќа ножиците Ножици не

DEN 415.84

; Сечилата се обликувани и со големина специјално за средување на ноктите со оптимална точност. Цврст не

DEN 2.00

【Мултифункционални јапонски кујнски живина од живина】Професионалните ножици за готвење во кујната л�

DEN 591.20

Нож : Нерѓосувачки Челик Големина : 165 мм (6,50") Рачка : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ Шиење Ножици Нож : Нерѓосувачки Чел

DEN 167.68

Долготрајна ножица од нерѓосувачки челик отпорна на абење, 8 инчи во вкупна должина Идеален за употреба

DEN 1174.88

Одлично за општа употреба, такво сечење преку хартија, залихи на картички, тенок картон, лента, фотограф�

DEN 2.67

Дизајнот на рачките и дупките на прстите се дизајнирани на овој начин за да ја комплиментираат тежината

DEN 0.33

Карактеристики : Мултифункционален клипер за нокти : Сечење на нокти, отворање на шишиња, пристап до син