.

.

Попуст
Цветен скелет Ацтек Попсокети Поп Грип: Заменлива зафат за телефони и таблети

Цветен скелет Ацтек Попсокети Поп Грип: Заменлива зафат за телефони и таблети

DEN 239.84

Количина на стоки
Достапно

Одлична идеја за подароци за шпански пријатели од Јужна Америка или Мексико. Шарен мексикански дизајн на цветни скелети Ацтеки со розова и црвена, шема за поп -пакет. Попсокети. Забелешка : нема да се држи до некои силиконски, водоотпорни или високо текстурирани случаи. Земи го твоето сега. Напредно лепило ви овозможува да ги отстраните и репозиционирате на повеќето уреди и случаи. Ќе се придржува до i Phone 11, но не и на i Phone 11 Pro, ниту i Phone 11 Promax без соодветен случај.Шарен мексикански дизајн на цветни скелети Ацтеки со розова и црвена, шема за поп -пакет. Прави одлични подароци за Pop Socket за девојчиња или некој што ја сака мексиканската култура и цвеќиња.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 798.40

3М леплива поддршка Може да се прикачи на кој било уред за мобилен телефон Функционира како штанд, закач�

DEN 1.33

Лесно споделете го она што го гледате на вашиот уред со едноставен пресврт Зазема минимален десктоп про

DEN 159.84

Помагање да се спречи падот на вашиот телефон Совршено е за употреба како штанд или држач Црно писмо на �

DEN 1052.96

Прилагодување со повеќе агол : Повеќе агли можат да се прилагодат по своја волја Складирање на преклопу�

DEN 622.40

Да се ​​направи разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на

DEN 1.67

Променете го аголот за најдобро да одговара на вашите потреби Штанд на Boxwave и монтирање компатибилен со

DEN 399.20

Универзална компатибилност : Работи со таблети од сите прави и големини : i Pad, Samsung, Android и многу повеќе Ст�

DEN 639.20

? [Вклучено] стабилен за употреба додека истовремено се движи наоколу, доволно силен за да го одржи вашио

DEN 1279.20

На водете се во Интернет starвезда со селфи штандот Pivot Track360! Ова возбудливо ново парче технологија го сле�

DEN 2.33

Дизајн на теми на плажа : Овој украсен мини стол е минијатурен со јагоди и ленти, што може да додаде допир

DEN 848.00

Силна разноврсност, погодна за најразлични таблети и мобилни телефони Лесно за преклопување и носење, п

DEN 3.00

Повод : Носителот на телефонот е погоден за разни прилики во секојдневниот живот, домашниот одмор, патув

DEN 2.00

Поради неговиот универзален дизајн, овој телефонски прстен може да се користи на повеќе начини и за пов�

DEN 0.67

Во режим на портрет е можно до 11 инчи.Заштита на уредот мека, силиконска подлога што не се лизга внатре з

DEN 1.33

Мулти Функцитонски лаптоп се залага за дополнителен држач за телефонисопственикот на телефонот може з�

DEN 3877.92

Ви благодариме! Ве молиме, дозволете 12cm мерење на отстапување поради рачно мерење Направено од пластика

DEN 2.67

Модерно розово сино сино мозаик, половина круг геометриски модел Телефонски прстен е елегантен начин з�

DEN 3.00

Овој телефонски прстен овозможува и флексибилност и за погодност, нудејќи хоризонтални и вертикални ро

DEN 199.84

Лесно прикачете го прстенот на вашиот уред или случајот користејќи го цврсто вградено лепило Двајца кн�