.

.

Попуст
Катализатор iPad 9,7 Случај 6 -ти и 5 -та генерација Заштита на влијанието, доказ за доказ за капки, скришум црна

Катализатор iPad 9,7 Случај 6 -ти и 5 -та генерација Заштита на влијанието, доказ за доказ за капки, скришум црна

DEN 767.84

Количина на стоки
Достапно

Покривот за заштита на влијанието е тенок, грицкан, гумен браник што не се лизга, прицврстување на лента и јасен случај за да го покаже вашиот Apple уред. ✔ Ергономски дизајниран : Заштитниот случај за 6 -та генерација i Pad е првиот не водоотпорен случај за Apple i Pad произведен од Катализатор. ✔ Вграден држач за моливи : Секој случај доаѓа со одвојлив држач за моливи на Apple за да се осигура дека вашиот молив на Apple е секогаш близу додека бонусниот штанд со рамен пакет го прави ултра преносен и лесен за употреба на кој било работен простор. Јасниот грб на случајот е запечатен околу камерата за да се спречи прашина и остатоци во случајот. ✔ Практичен : Случајот е специјално дизајниран за да ја заштити вашата таблета од испакнатини и гребнатини, додека обезбедува непречен и целосен пристап до сите пристаништа и функции.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 588.80

Измерено и направено до идеална должина за движење Компактен, лесен и исклучително издржлив Идеално за

DEN 1.00

Ултра тенок и лесен тврд грб додава минимален волумен додека го штити вашиот скапоцен уред Премиум стп �

DEN 1168.00

Висококвалитетниот мек тпу материјал е специјално направен за нежен допир и одговор...

DEN 3.33

Лесен и компактен дизајн, овој заштитник на куќиштето garmin etrex se е погоден за носење, можете само да го чув

DEN 1248.00

Que држач за моливиОбезбедува сигурно складирање за Вашиот Молив за Јаболка Сахаракасе 1Годишна Гаранци�

DEN 119.36

Може да одговара на многу брендови на токитоки €Издржлив q прекинувачот за контрола на јачината на звук

DEN 2.67

[Висококвалитетен материјал]Целиот случај е покриен со кожа од велур, со мек TPU внатрешен држач за држач,

DEN 479.20

Хардвер Вклучен склоп на хардвер топка / приклучок Големина Б големина (1 ") Тежина Стандардна употреба С�

DEN 1.33

●Бонус : 1x случајно пенкало за пенкало во боја; 1x крпа за чистење ● [Кабриолет Штанд] : вграден преклопен

DEN 607.84

Не е компатибилен со сите други уреди за модели Со одговорни копчиња и повеќе слоеви на браник TPU, вашата

DEN 271.84

Кожата од крокодил додава суптилен стисок на куќиштето Кожата од крокодил додава суптилен стисок на ку�

DEN 559.20

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран DC стрипови производ Стилски, отпорен на гребење, печатена

DEN 0.33

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака СОВРШЕНО : Прецизните исе

DEN 3.33

♆ Направени од тпу материјал ♆ Совршено вклопување и лесно отстранување ♆ Опремени со привезок, л

DEN 159.84

[Паметно покритие] : Магнетско паметно покритие ја поддржува автоматската функција за спиење / будење; З�