.

.

Попуст
Вантасо шише со вода Изолирана океанска морска желка желка животинска двојна wallидна вакуумска колба чаша кригла 500 мл 17 мл за спортско пешачење

Вантасо шише со вода Изолирана океанска морска желка желка животинска двојна wallидна вакуумска колба чаша кригла 500 мл 17

DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

❤ Подарок за специфичен ден-сладок, внимателен подарок за вашите пријатели и вашето семејство на Божиќ, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, роденденот, свадбата, годишнината, ангажманот, Денот на вineубените, Денот на таткото, Денот на мајката или други фестивали. ❤ Подарок за специфичен ден-сладок, внимателен подарок за вашите пријатели и вашето семејство на Божиќ, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, роденденот, свадбата, годишнината, ангажманот, Денот на вineубените, Денот на таткото, Денот на мајката или други фестивали.❤ ❤ Том 500мл (17 мл), вакуумска изолација ефект за да се задржи водата да се загрее 50 ℃ или ладно под 10 ℃ за 8 часа, погоден за спорт, пешачење, пикник, шише за пиење за еднократна употреба или чаша за ладни денови.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 399.84

Нано технологијата за печатење се користи за да се направи целата чаша повеќе еколошки и поубава, а разл

DEN 3.00

✔ [Висококвалитетни материјали] : Телото на тенџерето е изработено од не'рѓосувачки челик, а додатоцит�

DEN 262.40

★ Боите може да постојат мала разлика како резултат на различни екрани ★ Изолирана големина на чашата :

DEN 1.33

Не'рѓосувачки челик Еколошки материјали, дното на чашата е задебелено, и тој е издржлив Дизајн на капаче

DEN 559.84

Конструкцијата со двоен ѕид ја елиминира кондензацијата и го намалува преносот на топлина на надворешн

DEN 1.00

★ Термос за топли пијалоци : Нашата кригла за патување со кафе е мала во големина и големи во капацитет, �

DEN 3.33

*Најдобри материјали : Изработено од материјал од не'рѓосувачки челик и завиткана од кожа *Лесно за носе�

DEN 335.84

Лесно за носење : доказ за протекување, без излевање, големина е совршена, што може лесно да се стави во д�

DEN 1542.40

★ Боите може да постојат мала разлика како резултат на различни екрани Повеќе исклучителни обрасци мож

DEN 351.84

Висококвалитетните и исклучителни обрасци се отпечатени на вашето тело на чашата Внатрешниот сад е изр

DEN 319.84

Погоден за дневна употреба дома, канцеларија, забави на отворено и активности, како што се спорт, патува�

DEN 1291.20

★ Купете со доверба : Ако имате какви било прашања или незадоволство, ве молиме слободно да ни кажете, ни

DEN 345.28

Одржува ладно 24 часа и топло 12 часа Временска навреда со двојни wallидови Изолација на двојни wallидови за �

DEN 1412.80

Слатко шише со вода】 Оваа симпатична чаша за вода Kawaii доаѓа со налепници од слама и каваи ? 【Симпатичен

DEN 2.00

✔ [Совршено печатење] : Надворешниот слој на чашата е покриен со двослојно кравјо, што дополнително ги �

DEN 2.67

Вакуумска Изолација Со Двоен Ѕид, Никогаш Не Ви Ја Гори Раката Поради Двојни Слоеви Одлично За Љубители�

DEN 1156.80

Дајте ви добро искуство за купување ★ Боите може да постојат мала разлика како резултат на различни екр

DEN 559.52

Направено од материјали со добар квалитет : Направено од 100% храна безбеден 316 не'рѓосувачки челик, ПП и с�

DEN 0.33

Ние ја водиме индустријата, создавајќи решенија кои го прават животот подобар Продолжуваме да создавам

DEN 368.00

Ова шише со вода со термос има капацитет за складирање на течности од 17oz (приближно 500 мл) што е доволно з�

DEN 368.00

Поставата Од Нерѓосувачки челик И надворешната обвивка двоен ѕид вакуумска конструкција одговара за п�

DEN 160.00

Ги одржува течностите ладни Премиум челик Протек за доказ за слама капакот Ги одржува течностите ладни.

DEN 2.00

  Глафи Смешни Вода Шише Материјал храна одделение 304 Нерѓосувачки челик Големина 8 8 Едноставен и прак

DEN 3.00

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

DEN 0.33

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

DEN 345.44

Изработени од нерѓосувачки челик 304 Лесен за држење, елегантен изглед и удобно чувство на рацете Негови�

DEN 1.33

Ние исто така поддржуваме прилагодување на моделот ★ Термос за топли пијалоци : Нашата кригла за патува

DEN 0.33

Изолација на двојни wallидови : Чувајте пијалоци на идеални температури со часови Производство : нуди тес�

DEN 3.00

Вакуумска колба : 301мл (инклузивно) 400ml (инклузивно) протек и запечатено, можете да ја ставите во вашата то