.

.

Попуст
ЈАМАДА Мини 3 Игла Пенкала за iPad iPhone И Android, Капацитивни Пенкало Со Диск Чувствителност, Парична Казна Точка Игла, Капакот Капа, Универзална за iPhone 13/ 13 Pro/ 13 Pro Max, iPad Ми?

ЈАМАДА Мини 3 Игла Пенкала за iPad iPhone И Android, Капацитивни Пенкало Со Диск Чувствителност, Парична Казна Точка Игла, Капакот

DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно

Едноставно точно : прецизниот диск создава точна контактна точка со екранот за да напише точно каде ќе го поставите. Нова Capacономска форма : Капацитивното Пенкало ЈАМАДА Има триаголен дизајн против ролна изработен со анодизиран алуминиум кој останува ставен и се чувствува природно во вашата рака. Клип за носење : цврсти, алуминиумски и челични клипови за игла каде било за носење. Компатибилен со екран на допир : работи со повеќето капацитивни уреди со екран на допир. Исто така компатибилен Со Samsung galaxy s 5, samsung Galaxy Note edge, Samsung Galaxy Note edge, Samsung Galaxy Note 4, HTC one M8, LG G3, Google Nexus 5, Google Nexus 6 Motorola moto x, повеќето андроид телефони и windows телефони. Попрецизен од прстот на екранот на телефонот, прецизниот диск пишува точно каде го поставувате. Капацитивното Пенкало ЈАМАДА зема белешки, скици и се движи во движење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 3.00

Практичен Штанд : : Оваа заштитна футрола го стои вашиот таблет нагоре, ослободете ја раката, совршена за

DEN 207.84

Идеален случај за Air Pods 1 / 2 Супер кул дизајн на прашина додава многу забава на вашиот слушал и го прави ва

DEN 559.20

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран DC стрипови производ Стилски, отпорен на гребење, печатена

DEN 207.84

Екстремна издржливост (целосно отпорна на удари) со рачка за рачка на рачката Двослојна облога во поста�

DEN 239.84

Дизајнот опремен со форма безбедно го држи i Pad на место, додека тврдата надворешност обезбедува цврст С�

DEN 607.84

Не е компатибилен со сите други уреди за модели Со одговорни копчиња и повеќе слоеви на браник TPU, вашата

DEN 2.00

【Отфрлање на дланката на нов i Pad】 Не дозволувајте вашата дланка да го размачка вашиот проект! Одморете

DEN 255.84

Екрантирана заштита и стил за вашиот уред Спречува гребнатини на вашиот i Pad Безбеден зафат и намалена л�

DEN 687.20

Супер заштитен поликарбонат и гума за заграда Исчистете се за да го прилагодите вашиот уред, да скенира�

DEN 1.00

Ултра тенок и лесен тврд грб додава минимален волумен додека го штити вашиот скапоцен уред Премиум стп �

DEN 2.33

7 лесно со овој случај 【Прецизни исечоци】 i Pad Case 6 та / 5 та генерација 9,7 инчи, точни дупки за отворање на �

DEN 2.33

Спецификација : Име на производот : Материјал за чистење на леќи за контакт : ABS+PP+електроника Детелно чис

DEN 399.84

Доверувајте ја Supcase Unicorn Beetle Pro за да го заштитите вашиот телефон додека работите, патувате или за време н

DEN 3.33

◆【Compatibility】 Case for i Pad Pro 11 inch 4th Generation 2022 (A2759 / A2435 / A2761 / A2762), 3rd Generation A2377 / A2459 / A2301 / A2460, 2nd Generation A2228 / A2231 / A2068 / A2

DEN 269.92

Грејт за носење околу ❤УПЕР ЗаштитаКвалитет за квалитетна кожена и мека TPU ентериер Обезбедете 360 сеопф

DEN 143.84

Овој силиконски случај За Гармин РАБОТ 1030 / 1030 Плус Само Гармин РАБОТ 1030 случај со висококвалитетен, мек

DEN 2.67

Мал Квадратен Сад За Складирање : модерната боја на комплетот за патување и уникатниот дизајн на кутија�

DEN 447.20

Дизајн на главни случаи официјално лиценциран производ на Арсенал ФК Рачно изработена кожа конструкци�

DEN 2.67

7 Инчен Android 2016 Порака / Lenovo Таб 2 A1070, таб 2 а1030(тб2Х30ф) / леново таб 4 10 плус / велика британија 10 Позиции за �

DEN 1.33

ИАКО ПОВЕЌЕТО ГО КОРИСТАТ УРЕДОТ ЗА СЛЕДЕЊЕ ЗА следење на копчињата и аудио уредите, подлогата ви овозм�

DEN 767.84

Покривот за заштита на влијанието е тенок, грицкан, гумен браник што не се лизга, прицврстување на лента

DEN 1168.00

Висококвалитетниот мек тпу материјал е специјално направен за нежен допир и одговор Целиот нов клип за

DEN 119.36

Може да одговара на многу брендови на токитоки €Издржлив q прекинувачот за контрола на јачината на звук

DEN 361.60

Компатибилен со / Замена за Леново Таб М10 3 Генерација 10.1 " 2022 Порака Издржлива кожа од стп и внатрешно цр�

DEN 191.84

❤ [Топли совети] : Ве молиме, проверете го моделот на таблети и позицијата на фотоапаратот Погледнете ја

DEN 527.84

Изграден штанд : Вграден ударник удобен за гледање видеа, конференции, градежништво и работа на отворен�

DEN 1.33

€Пренослив 2021 ipad mini case 6® детската кутија ipad mini 6 е многу лесна погодна за носење, оваа футрола за пена им

DEN 335.84

Можете дури и да ја прашкате на потпирачот за глава на автомобилот Држач со повеќе агли и држач за грамо�

DEN 271.84

Кожата од крокодил додава суптилен стисок на куќиштето Кожата од крокодил додава суптилен стисок на ку�

DEN 0.33

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака СОВРШЕНО : Прецизните исе