.

.

Попуст
Луксузен Сад за Чување Школка Од Кокос од 1 парче Сад За Школка Сад За Природна Школка Сад За Складирање Бонбони Јапонски Чинии За Ориз Сад За Суши Контејнери За Бон?

Луксузен Сад за Чување Школка Од Кокос од 1 парче Сад За Школка Сад За Природна Школка Сад За Складирање Бонбони Јапонски Чинии

DEN 205.28

Количина на стоки
Достапно

Чинии со тестенини : задолжително за употреба во домаќинството и е. Бонбони Контејнер Ореви Носителот : - Овие школка чинии имаат мазна завршна обработка, и масло се применува како завршна обработка. Сад за држач за клучеви : Мазна површина, добро чувство на рака, едноставен дизајн на изглед. - Прекрасниот изглед може да го привлече вниманието на луѓето и да го подобри апетитот школка садови. Ова е одличен сад за садови дрвен ориз.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 2.33

Материјал : Целадон.Лонгкван целадон е глина како суровина, не содржи олово, жива и други хемикалии По 1300

DEN 705.44

●1 ® ова се чинии изработени од квалитетен емајлиран материјал, и тие би биле најдобри за сервирање сала

DEN 959.36

Не редете, бидејќи тоа може да ги ослабне рачките Елката додава карактеристичен шарм на секоја трпеза...

DEN 2.00

`+ Издржлив и Цврст : Овие чинии се направени од прекрасна теракота во традиционалната форма на рамен сад

DEN 2.00

Тркалезни рабови и мазна површина, безбедни за допир и не ги повредуваат рацете КарактеристикаГолемина

DEN 2192.96

Гаранцијата на производителот не може да се примени Големина : 10,0 х 8,3 х 5,5 инчи (25,5 х 21...

DEN 252.80

Има повеќе од 1300годишна историја.Висина : 2,4 инчи (6,0 см) Тоа е еден Од најважните региони И култура Што Ја�

DEN 1.00

Дизајнер : Карен КјаелдгардЛарсен Капацитет : 12 МЛ (35 КЛ) Кутија за подароци : Доаѓа Во кралската кутија з�