.

.

Попуст
Боси Соништа Пријатна Шик Лајт Машки Раглан Пуловер, Загреан, Лесен Џемпер

Боси Соништа Пријатна Шик Лајт Машки Раглан Пуловер, Загреан, Лесен Џемпер

DEN 1824.00

Количина на стоки
Достапно

3 УНИКАТНИ БОИ : Нашиот Пуловер Раглан За Мажи Од Лајт Лајт доаѓа во 3 загреани бои : Индиго/Пацифичка Сина, Маслиново/Лоден и Калај/Сребро. Овој класичен пуловер раглан е путер-мек на допир и достапен во три машки бои. Дали барате лесен, разноврсен и пријатен џемпер што ќе ве одржува да се чувствувате сигурни и удобни? Тогаш ова е дуксерот со пуловер што ви треба! Боси Соништа Пријатни Лајт Машкиот Раглан Пуловер Е направен од висококвалитетни ткаенини кои ќе траат со години. Бидејќи овој џемпер е направен од мешавина од најлон/вискоза, тој е лесен и може да биде слоевит со речиси секоја облека. Нашите големини се вистинити и се ласкави за секоја форма или големина на телото. Машинско Перење. Машинско Перење. ЛЕСЕН ЏЕМПЕР : Нашата иконска изработка На Пријатни Лајтови сега е дел од нашата машка колекција. Со 3 загреани бои и широк спектар на големини, можете да ја најдете бојата и вклопувањето што функционира за кого и да му ја давате. Најдете го соодветноста што ви одговара за да можете да останете самоуверени и удобни. Подарете Го Како подарок За Божиќ, роденден или празник. ДАЈТЕ ПОДАРОК ЗА УДОБНОСТ : со својот гроздобер стил, лесна ткаенина и тешка конструкција, овој дуксер со пуловер е одличен подарок за секој маж. НАЈЛОН/ВИСКОЗА : Овој лесен пуловер е направен од најлон и вискоза мешавина материјал кој е дизајниран да биде издржлив, флексибилен и дише. Современиот дизајн, загреаните бои и меката ткаенина го прават овој раглан пуловер стилски, удобен и кул. Без разлика дали го добивате ова за тинејџер или постар маж, овој џемпер со пуловер ќе биде хит. Ќе ви се допадне оваа ткаенина поради нејзината мекост, растегливост и издржливост. ГОЛЕМИНИ ЗА СИТЕ : Пуловерот Лајт Машки Раглан доаѓа во 5 различни големини : С, М, Л, ХЛ, ХХЛ. Тој е лесен и пренослив, така што лесно можете да го понесете со себе додека патувате на службени патувања, екскурзии за кампување или ИСТРАЖУВАЊА НА Р.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1.00

Машинско Перење.Do не белило.Материјал : овој женски грд божиќен џемпер е изработен од мека ткаенина што �

DEN 203.84

Добредојдовте Во Продавницата Витонг Ви Посакувам пријатно шопинг искуство Во Витонг Витонг е посвете

DEN 0.33

50% Волна, 50% Најлон Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Разновиден цврст дизајн во избрани,

DEN 1.00

(◉ω◉) Посакуваме пријатен шопинг искуство во Општ Опис на Производот : Сезона : Пролет, Есен, Зима Пол : Ж�

DEN 212.64

Топли Зимски Палта За Жени врвови без ракави асексуален тренинг култура висок врат 2x за жени плус голем�

DEN 3.33

24 "® Рамо : 58cm / 22.83 "€ Ракав : 55cm / 21.09 "® Рамо : 56cm / 22.67 "® Рамо : 57cm / 22.?? Материјал : Акрилна, опуштена и дише тка

DEN 1.67

●ВРВ за ПЕРЕЊЕ ● Рачно перење или машинско перење со ладна вода, без белење Спарете со различни фармерк

DEN 0.67

100% памук Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Лесно преку градите и заострени преку полови

DEN 2.33

77" ★ ━━━━━━━━━━Големина : M: : 6 UK : 10 EU : 36®Биста : 95cm / 37 зимски модни џемпери за жени џемпери џемпери с�

DEN 2.00

Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака Ако Не Сте Сигурни Во Големината, Ве Моли

DEN 3.00

Не премногу кратко, не премногу долго, веднаш околу појасот.Одлично оди со Фармерки, Шорцеви, Хеланки, Сп

DEN 1230.40

Карактеристики : атлетски тренингот дуксери,жени пуловер дуксер,долг ракав со палецот ,1 / 2 поштенски ја�

DEN 2.00

Одличен подарок за вашите пријатели,семејство,парови Машинско Перење.Прилика : Одлично За одмор,свадбе�

DEN 363.04

Големината може малку мала или голема Ве молиме изберете ја големината што ја сакате според податоците

DEN 1.67

Одлично за fall,зима,пролет,секојдневно носење,секојдневна облека,домашна облека,шопинг,забава,патување,

DEN 479.84

Овој Пуловер Термални Џемпери Погоден За секојдневен, неделен ручек, запознавање, зимски одмор ,активно

DEN 2.33

61" рамо : 62cm / 24.62" Ракав : 61cm / 24.80" ракав : 64см / 25.88" РАМО : 60 CM / 23.80" должина : 76cm / 29.41" должина : 74cm / 29.59" должина :

DEN 1452.80

Мислев дека ќе му донесе среќа и среќа на носителот, дизајнот на саќе додава длабочина и текстура на ово�

DEN 95.84

●Нега На облека + машинско перење Со кеса за перење во нежен циклус препорачано, рачно перење, закачувањ

DEN 0.33

Џемпери за мажи одлични за секојдневно, работа,вежбање,внатрешно,активно на отворено,пешачење,кампувањ

DEN 3.33

поставата Грди Џемпер V Џемпер Жените Грди Џемпер Божиќ За Парови Плус Големина Џемпер Дедото Џемпер Цр�

DEN 2.67

Џемперот се чувствува многу удобно на допир, како пердув да ја гали вашата кожа Погоден за домашно секој

DEN 1.67

Облека совршена за вас фармерки, панталони итн.77"големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 122см

DEN 2.33

87 " систе рамо : 59см / 23 ?? Пакетот Вклучува : 1пц Женски Фустан Забележете дека Малата Разлика во Бојата Тре

DEN 860.64

и удобно Attention Ве Молиме Внимавајте Табелата Со Големини На Сликата Е Вистинската Должина На Облеката, И

DEN 2.00

дуксери со кратки ракави дуксери со долги ракави за жени џемпер со екстра долги ракави женски качулка с�

DEN 1.00

Идеален подарок за вашата девојка, сопруга или мајка кошула јакна жени топло за зимски обожавател на 70 т

DEN 3.00

Features € карактеристики€ Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чу�