.

.

Попуст
Пинк роза - отворена - ливчиња на стебло - извезено железо на лепенка

Пинк роза - отворена - ливчиња на стебло - извезено железо на лепенка

DEN 95.20

Количина на стоки
Достапно

Лесен проект за занаетчиски DIY за деца или почетници.Големината е широка 4-3/4 "висок x 2-1/8". Лесен проект за занаетчиски DIY за деца или почетници. Оваа лепенка е подготвена да се пегла, или можете да го шиете ова со машина за шиење или да шиете неколку шевови за траење за трајна апликација. Измијте ладно, суво на безгрешно. Измијте ладно, суво на безгрешно. Нетрадиционални намени : Направете клуч за клучеви, Божиќен украс, декоративен магнет, игла за јакна или капа, направете носат накит или честитка! Розова роза извезена железо на лепенка - Ironелезото на закрпи е одличен начин да ја покажете вашата креативна и индивидуална личност.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1.00

Висококвалитетно извезено лепенка Јамка за поддршка на кука 2 парчиња не е вклучена Големина : 3,5 инчи 3,0

DEN 431.84

2x3 "Велкро морал лепенка Печатено во САД! Бродови во рамките на 1 работен ден Целосна боја и резолуција на

DEN 143.20

2 парчиња висококвалитетно извезено лепенка Јамка за поддршка на кука не е вклучена 3,0 x 2.0 Име ознака 3.75 x

DEN 1.00

Ви благодариме што испуштивте и не заборавајте да проверите повеќе одлични работи од неверојатен Тајла

DEN 0.33

Единица за продажба : сингл Боја : Мултиобоена Стил : Везено Тип : Ironелезо Везено железо на лепенка за печ

DEN 1.67

Американска морнарица во пензија во стилот на крпеница Везени во повеќе бои Поддршка од црна двојка...

DEN 49.60

Внимавајте да не ја нарушите позицијата на лепенката Свртете го на најжешкото поставување што може да ј

DEN 111.84

Дигитално извезено Поддршка за запечатена топлина со висок квалитет Ironелезо или пораби индивидуално с�

DEN 0.67

За да се осигура дека предметот ќе обезбеди добра површина за лепенката, прво железо Загрејте го железо.

DEN 191.20

Официјално креирање на уметници се одликува со смело никаде каде што некаде брзо везени уметнички дела

DEN 191.04

Исклучителен занает : квалитетен везен памучен материјал, со лепило со топло топење на задниот дел, лесн

DEN 0.67

Само 15 секунди, можете да го имате вашиот специјален DIY Graver со емтао лепенка Поддршката има лепак за запт

DEN 2.67

Големина : 3 ″ x 2 Закрпи со поддршка од кука и јамка Висок квалитет, удобен, издржлив, лесен за отстранува�