.

.

Попуст
Јасна акрилна рамка за фотографии, магнетски држачи за слики на Персекс, стои на двојни странични прикази

Јасна акрилна рамка за фотографии, магнетски држачи за слики на Персекс, стои на двојни странични прикази

DEN 140.80

Количина на стоки
Достапно

И, тоа е двострано за да вметнете две единечни фотографии и да уживате на површина како софа табела од обете страни. Оваа десктоп рамка може да има две слики одназад.Displaying the precious memory in your home,office or anywhere you want. ✔ Версасил : Одлично за прикажување на фотографии за бебиња, семејни фотографии, поштенски картички, трговци, никулци на билети, трговски картички, валута, награди итн. , вметнете ја вашата фотографија и ставете ги назад заедно.✔ A MUST HAVE : Record and freeze all your wonderful & memorable moment on this acrylic frame forever. хоризонтално. Овие елегантни акрилни рамки за слики обезбедуваат стилски и елегантен начин за прикажување на вашите омилени слики, разгледници, билети, валути и честитки.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 319.84 -110 %

Откако ќе ја откирите, притиснете на површината во рок од неколку минути, со цел да го зајакнете ефектот

DEN 1.67 -110 %

Оваа рамка може да одржи две слики одназад Protective Протективно пакување : Целокупната акрилна рамка беше �

DEN 1.33 -110 %

Не мора да се грижите за примање оштетени производи Лесно монтирање и пратичко : Акција од типот на прол�

DEN 0.67 -110 %

Лесен за употреба : 4x6 магнетна фотографија од пластичен џеб има отворена рамка на врвот што го прави вме

DEN 1.67 -110 %

Рамка за слика на магнет : Фенси 4x6 чиста рамка е дизајнирана со 4 пара силни аголни магнети за да ја задрж

DEN 2.33 -110 %

[Прикажи спомени] : Со сетот за акрилична рамка од 2пакети Creekview, Emporium, можете да го надградите вашиот дом �

DEN 341.44 -110 %

Фото рамкаспецијалниот дизајн ја прави вашата фотографија посоодветна, убава и нежна.13in Изработено од

DEN 1.67 -110 %

04inch Флексибилна рамка за слики за лепак Photoидна рамка за фотографии фино изработка и прекрасен изглед ј�

DEN 2.67 -110 %

Дозволете им на луѓето да чуваат добра меморија за Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, Божиќ, п�