.

.

Попуст
Вежба за комбинација Uxcell и бит на допрете, 1/4 Hex Shank M6 x 1 Метрички титаниум обложена со голема брзина челик 4341 Спирален флејта за дупчење Алатка за прислушување 2 парч?

Вежба за комбинација Uxcell и бит на допрете, 1/4 Hex Shank M6 x 1 Метрички титаниум обложена со голема брзина челик 4341 Спирален

DEN 143.84

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики : точка за самоцентрирање, не треба асистент Центар за дупчење или удирање во центарот. Спецификации : Големина на конецот : M6 x 1 Hex Shank Големина : 1/4 "Должина на дупчење : 18мм / 0,71" Вкупна должина : 56мм / 2. Тапите се склони кон чипување или кршење поради преоптоварување на брзината или не-вертикално прислушување.Комбинирана вежба и допрете бит : Големина на низата : M6 x 1; Големина на хексадецимална форма : 1/4 ". Брза промена 1/4-инчен хексадецимален може да се користи на електрични алатки полесно и безбедно. Облогата на титаниум обезбедува одлична отпорност на корозија, во голема мерка ја подобрува отпорноста на абење и цврстината и го намалува коефициентот на триење. Препорачана стапка на добиточна храна : Општ челик : 6-15м/мин; потежок челик : 5-10м/мин; не'рѓосувачки челик : 2-7м/мин; леано железо : 8-10m/min. Препорачана стапка на добиточна храна : Општ челик : 6-15м/мин; Потежок челик : 5-10м/мин; не'рѓосувачки челик : 2-7м/мин; леано железо : 8-10м/мин. Алатката за челик со голема брзина има голема цврстина и цврстина, отпорност на абење и отпорност на топлина. Совети : Користете на дупчење Машини, машини за прислушување, ЦПУ и машини за мелење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1310.40 -170 %

3мм6мм шалтерски бит за вежбање постави ремиер за обработка на дрва за обработка на дрва, шалтер за дупче

DEN 176.16 -170 %

Севкупна големина : 73 x 13mm / 2,9 "x 0,5" (вкупна должина*максимум.2x8mmmater, HSS; Diámetro del Vástago : 8 mm / 0,31 ''; Пилото Диаме�

DEN 1096.00 -170 %

: Снимањето на различна светлина и екран може да предизвика боја на предметот на сликата малку поразлич�

DEN 2.67 -170 %

Инсталирајте ги завртките и бидете испрскани со површината 【Совети】 Може да има мали закопчиња на пов�

DEN 0.33 -170 %

Најдобриот раб е зацврстен и почестен за острина Битови за вежбање на топење Можете лесно да ги направи�

DEN 0.67 -170 %

【Премиум материјал】 Larouoba Diamond Countersink Bit е изработен од премиум дијамант и издржлив метал, висока јачина

DEN 2592.00 -170 %

Агол од 90 степени Големата позитивна градба и единечна флејта конструкција обезбедуваат мазна завршни�

DEN 1.33 -170 %

Исклучено за DIY, дома и општа зграда / инженеринг Позлатеност со титаниум, што е добро заштитено од 'рѓа Н�

DEN 250.56 -170 %

Дизајн на вежбање на квадратни дупки со облик на долги чипови, дизајн, олеснете го празнењето на чипови �

DEN 2.00 -170 %

Тркалезните шини овозможуваат употреба со широк спектар на системи за управување со алатки Ние ги диза�

DEN 955.20 -170 %

Висока цврстина, користете висока температура Дупчењето и прислушувањето се интегрирани, едностепено �

DEN 2.33 -170 %

Безбедно и практично, може да го намали отпорот на дупчење и топлината и да ви обезбеди подобро искуство

DEN 2367.84 -170 %

Норма : ДИН 6537 L Со внатрешно снабдување со течноста за ладење Цврста вежба со високи перформанси на карб

DEN 2.33 -170 %

Добивање на дупки за прислушување во една, лесна за ракување, вежбање со рака, вежба за клупи, достапна м�

DEN 3.00 -170 %

Chamfer End Mill Едноставниот дизајн ќе ги обезбеди неговите високи перформанси како одличен додаток за битов�

DEN 2.33 -170 %

Сет од 6 п.п проток непречено и брзо сечење Материјал HSSG Подземна прецизност бит за предизвик за дупчење

DEN 2.00 -170 %

Индустриски битови за вежба Вежба за бит 3 Флејтшалтер за вежбање бит 6.320,5мм 90 степени што се шират дрвен

DEN 2.67 -170 %

✅ Countersink, 6 fl, 82 deg, 7 / 8, HSS, дури ✅ Body Dia : 7 / 8 in ✅ Countersink, 6 fl, 82 deg, 7 / 8, HSS, дури ✅ Body Dia : 7 / 8 in 21мл36 бројачи, 82 степе

DEN 239.84 -170 %

◈ Совршен дизајн : Тркалезна врска за брза промена и заклучување на стандардниот чак Тој е издржлив, отп

DEN 464.64 -170 %

Подобро во центрирање и без лизгање.Бит за вежбање од дрво направена од челик, издржлив, практичен и дол�

DEN 1.00 -170 %

Висока цврстина и издржливост 【Мазно сечење】 5 дизајн на флејта го олеснува отстранувањето на чипови и

DEN 0.33 -170 %

Производот е изработен од висок квалитет на голема брзина, кој е силен и издржлив и има долг животен век.

DEN 353.60 -170 %

Контра големина големина 3 / 8 ", големина на приклучок 3 / 8" Број на хексадецимална бит бит со затегнат бит