.

.

Попуст
Завртки за шрафцигер сет 28 во 1 магнетски S2 шрафцигер парчиња комплет хексадецимален мерач на мерач на мерач на рачни алатки за поправка

Завртки за шрафцигер сет 28 во 1 магнетски S2 шрафцигер парчиња комплет хексадецимален мерач на мерач на мерач на рачни алатки

DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Рачката на шрафцигер за ергономски триаголник за постабилна за време на употреба.Еергеномска рачка за шрафцигер за триаголник за постабилна за време на употреба. Повеќекратни типови парчиња, изработени од S2 легура челик, исполнуваат различни потреби за поправка. Повеќекратни типови парчиња, изработени од S2 легура челик, исполнуваат различни потреби за поправка.4*28mm бити*10 : ph000, ph00, sl1. Рачката на шрафцигер за ергономски триаголник за постабилна за време на употреба.Attention : Size may be slight inaccuracy due to different batches of the products, or hand measurement;Color може да биде малку поразлично поради монитори.5, sl2, t6h, t8h , Y0. Grелеките за складирање на битови ќе се подигнат кога ќе ја собереш рачката. Тип : Settmatery на шрафцигер : легура на легури : Мултифункционална дупка дизајнирана рачка со мерач на ниво за рутинска употреба. Grелеките за складирање на битови ќе се подигнат кога ќе ја собереш рачката. Спецификација : 1/4 "*20,5мм приклучоци*6 : H5.Extension Rods*2 : 113*10mm, 98*8mm. Изграден магнетски штекер може цврсто да ги привлече битовите за полесно работење. Вградениот магнетски штекер може цврсто да ги adsorb на битовите за полесно работење.5, H6, H7, H8, H10, H12 .Рачка дизајнирана со три дупки со мерач на ниво за рутинска употреба.

Карактеристики на стоката

1/4*20.5mm Sockets*6:
H5.5, H6, H7, H8, H10, H12.
1/4*25mm Bits*9:
PH0, PH1, PH2, SL3, SL5, SL6, T15, T20, Conversion Rod.
4*28mm Bits*10:
PH000, PH00, SL1.5, SL2, T6H, T8H, Y0.6, U2.6, Penta0.8, MID2.5.
Extension Rods*2:
113*10mm, 98*8mm.
Attention:
Size may be slight inaccuracy due to different batches of the products, or hand measurement;
Color may be little different due to monitors. Please take real product as standard, thanks for your understanding!:
Ergonomic handle front-end multi-groove design principle, work with less effort. :
Купувачи како што сакаат
DEN 2.00

5yr034g (+ph0) YR034 H (+ph1 Силна цврстина, не е лесна за носење, добра изработка Нема загуба на струја на висока фре

DEN 2.67

Механизмот за брзо заклучување безбедно се заклучува на секој 1 "прираст (7 должини) Интегрираниот држач

DEN 196.80

Шрафцигери на Филипс Магнетски врв за да се спречи да се исклучат завртките Црниот зацврстен врв за сил�

DEN 956.48

Број на модел : 6 компјутери Пакет : 59 парчиња Тип на глава на завртка : Слотен, Филипс Тип : Магнетски шраф�

DEN 1.33

✅ Килибарна шрафцигер 1 / 4x11 / 2 "Слоутиран ПК6 ✅ Големина на врвот : 1 / 4" ✅ Изложена должина : 11 / 2 " Потекло (

DEN 1492.80

Компатибилен со : Xbox 360 Пакетот вклучува : 3 компјутери Многу е тешко да го отворите вашиот случај без еде�

DEN 2.33

WIHA 96008 SLOTTED шрафцигер со прецизна рачка, 0,8 x 40мм Сечило висока легура CVM челик Единечен пакет на блистер...

DEN 2.67

Сеопфатен и возбудлив опсег на фиоки за алатки Премиер линија Дизајнирајте ја вашата сопствена алатка �

DEN 3.00

Име на производот : склопен шрафцигер; материјал : тврда пластика, челик со хромванадиум...

DEN 2.00

100% сосема нов, висок квалитет! Материјал : не'рѓосувачки челик Колор : Како што прикажува слика : 60мм, 75мм,

DEN 1439.36

Производ 2 : Безбедно и лесно ослободете го сечилото со брз пресврт на јаката за заклучување...

DEN 139.20

Алатки за таблаелегантен и стилски дизајн го прави додаток што мора да го има за сите сериозни табли за �

DEN 122.72

Име на производот : Магнетски прстен; одговара за модел на бит на шрафцигер : H7H10 Материјал : метал, магнет

DEN 3633.28

Список за вежбање на машини за завртки број 5520 Број на парчиња 1 Општа намена карбид WD1 финиш R за славење

DEN 1952.00

Една од професионалните алатки за поправка на часовници, погодни за поправка и аматери за да заштедат с�

DEN 2.00

Рачни алатки +ПОГОДНОСТLE 1 / 4 " Диск Фабрика Рачка Е Тоа Што Ќе Заштедите Напор во Работата За Одржување...

DEN 1560.00

3x110 Метална завртка 2 Дијаметар 3мм Должина на сечилото 50мм Завртки за завртки за токс, големини 27 55 со ше

DEN 1374.40

2, 2,0, 2,5, 3,0, 4.ергономска рачка на предниот принцип на мултигасови, работа со помалку напор Главата со висо

DEN 0.67

Металната вратило третирана со топлина ја извршува целосната должина на рачката до капачето на метални

DEN 216.00

: 6мм Неискриено / 0,236 “.Име на производот (издржлив во употреба) : шрафцигер на Филипс; Материјал : Хром (н