.

.

Попуст
Кази од домати од домати за градини мали 4 пакувања растенија за искачување затворени за краставица и саксија од зеленчук, 18 инчи

Кази од домати од домати за градини мали 4 пакувања растенија за искачување затворени за краставица и саксија од зеленчук, 18

DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Лесно инсталирање на кафез на градинарски трелис - кафезот домат и поддржувачки стапчиња има заострен крај за лесно вметнување во земја. Силен кафез со домати за градина - Нашиот кафез за поддршка на растенијата И влоговите и прстените се изработени од ментален материјал и завиткани во висококвалитетна пластична обвивка. Боја : Зелен материјал : Издржлив челик со пластична димензија отпорна на 'рѓа : 18 ”Висина 3 прстени Список на пакување : 4 пакет x рамка за поддршка на растителни садови. 3 кружен круг може да ја прилагоди висината, така што тие ќе го поддржат вашето растение, како и да растат. Загрижена гаранција од 1 година и пријателска услуга за клиенти. Елиминирајте ги вашите проблеми со услугите - ако има какви било проблеми со квалитетот во кафезот од домати, ве молиме не двоумете се да не контактирате, ние активно ќе ги решиме и ќе бидеме одговорни за сите клиенти. Whta добивате - 16 удели за поддршка на растенија.Разноврсна кафез на мали растителни растителни кези - кафези за поддршка на растенија се погодни за растенија од домати од SAMLL, краставица, други овошје и зеленчук, ефикасно и погодно за да ги задржите вашите растенија да растат здраво во затворено или на отворено.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 303.84

* Не избелувајте За Завеса За Туширање : Големина : 47"WX64" L(120160cm) екоПријателски полиестерски материјали В�

DEN 88.64

1 / 2 вати 5% толеранција Подлога за ретардант на пламен Скокни 21 мерачи води (0,028 инчи, 0,70 мм) совршени за ле

DEN 2.33

120 Волти 600 вати Двојно Завршена Основа ФФЈ Проекција Светилка Кодот со 3 букви осигурува соодветно совп�

DEN 2.33

VLT6 е револуционерна ТВ наклон на ТВ Големите телевизори инсталирани на традиционалните монтирања за на

DEN 287.84

Непотребно е да се каже, Raspberry Pi е доволно моќна во повеќето случаи, но сепак не е толку добро во обезбеду�

DEN 0.67

Висина на пакетот : 24,9 см Должина на пакетот : 1,0 см Ширина на пакетот : 22,6 см Тип на производ : канцелариск�

DEN 2265.60

Не'рѓосувачки челик ABS : Кошничката за салон за прилагодување на висината е изработена од премија ABS, а ма

DEN 0.33

✿ ✿[Секојдневен ФУСТАН] Ќе сакате внимателно да го погледнете овој стилски фустан за игрива за девојки

DEN 319.84

Класична музичка кутија која доаѓа во дрвена кутија совршена за подароци Ако сакате да имате подарок за

DEN 1818.72

● Еколошки и заштеда на енергија.Акрилик : има добра цврстина, мала тежина, издржливост, не е лесно да се

DEN 1524.80

1033SPB 220 X2 AMETIRC (R) Број на дел Алуминиум V појас макара за SPB профил Vпојас 2 жлеб 220 мм дијаметар на теренот...

DEN 687.84

Функција : 1 25мм / 0,98in1pc умирачки клуч 1pc мерач на конец 1 PC Список на шрафцигер Список на пакети : 17 x Tap (M3x0 �

DEN 1.00

Полимерната заштитна површина превезот спречува цветање на влакна на површината поради абразија или у�

DEN 2.67

Големата торба за корпи за шопинг ви овозможува да спакувате храна, пиење и сите предмети што ги сакате �

DEN 1353.76

Hanger повеќенаменска закачалка за плакари】 Подвлекувањето за влечење е погодна за плакари и места за скл

DEN 1241.60

Погоден за инвертер, LED светла, звучници, делител на фреквенција, серво индустрија , опрема за звучници �

DEN 1.67

Бренд : Honeywell Број на производи : Q7130 A1006 Интерфејс модул w / избор на том Опсег (1lb) Категорија : HVAC...

DEN 2.00

Вклучува : 10 x мини 5 V регулатори Погодно за употреба : Интегрирана Овозможи порта на регулаторната табла

DEN 1404.80

Боја : црвена боја на вино Број на модел : KSNDAKNK21 BFAS Снабдувања на DIY : Метал Сертификација : Ништо...

DEN 795.04

Еластичниот половината на влечење, сместувајќи ги луѓето со различна големина и лесно се ставаат и поле

DEN 1.00

【По гаранцијата за продажба】 Ние сме посветени на оптимизирање на нашите производи и подобрување на н�

DEN 123.36

Тешка конструкција на веб за сила и издржливост Обезбедува точно дупчење без центар за удар Челикот со �