.

.

Попуст
Прецизниот шрафцигер за шрафцигер постави Torx Hex Hex завртки за возачи на битови комплет мултифункционални 55 во 1 поправка телефонски лаптоп алатки за рачни алатки

Прецизниот шрафцигер за шрафцигер постави Torx Hex Hex завртки за возачи на битови комплет мултифункционални 55 во 1 поправка

DEN 1374.40

Количина на стоки
Достапно

2, 2,0, 2,5, 3,0, 4.ергономска рачка на предниот принцип на мулти-гасови, работа со помалку напор. Главата со висок квалитет на серија се користи заедно со уредот за дегестирање за да ја импровизираат работната ефикасност за брза магнетизација и дегасирање на главата на сериите. Висококвалитетната глава на серија се користи заедно со уредот Degaussing за да ја импровизираат работната ефикасност за брза магнетизација и дегестирање на главата на серијата. Универзална шипка за свиткување, надворешна мека гума пакет, внатрешен слој со висококвалитетен легура челик може лесно да ја сврти завртката во тесниот простор, аголот, мазната ротација, лесно да се сврти. Продолжената шипка е инсталирана на врвот, а дупката за сила може да се користи како рачка за зголемување на силата во форма на Т. Универзална шипка за свиткување, надворешна мека гума пакет, внатрешен слој со висококвалитетен легура челик може лесно да ја сврти завртката во тесниот простор, аголот, мазната ротација, лесно да се сврти. Рачката за продолжување може да се засили на дното.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1.67

100% квалитет и сосема нови Издржлив, траен и лесен за употреба Добро е за клучот, може да се поврзе со вежб

DEN 537.60

*Лесен и преносен, внатрешниот битен бајонет е фиксиран, не е лесен за распрснување Погодно за повеќето �

DEN 115.84

Мотор стартресиран со Филипс и засилен глава и метален материјал.157 ''; Вкупно тамањо : 72 x 6,5 mm / 2 Тежина : 3

DEN 1439.36

Производ 2 : Безбедно и лесно ослободете го сечилото со брз пресврт на јаката за заклучување Производ 1 : �

DEN 3.00

Рачката на шрафцигер за ергономски триаголник за постабилна за време на употреба.Еергеномска рачка за �

DEN 122.72

Име на производот : Магнетски прстен; одговара за модел на бит на шрафцигер : H7H10 Материјал : метал, магнет

DEN 1492.80

Компатибилен со : Xbox 360 Пакетот вклучува : 3 компјутери Многу е тешко да го отворите вашиот случај без еде�

DEN 0.67

Металната вратило третирана со топлина ја извршува целосната должина на рачката до капачето на метални

DEN 2.00

Рачни алатки +ПОГОДНОСТLE 1 / 4 " Диск Фабрика Рачка Е Тоа Што Ќе Заштедите Напор во Работата За Одржување...

DEN 2.67

【Услуга по продажбата】 Ако имате дополнителни прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас...

DEN 3.33

14 Во еден шрафцигер сетот за шрафцигер вклучува рачка од 1x шрафцигер, парчиња од легура од 14 x S2 и 4 x вкрс�

DEN 149.60

Име на производот : шрафцигер; материјал : метал, пластика Тип на совет : Филипс и склопена глава; Големин�

DEN 205.92

Прецизномашински совети за точно вклопување Рачка означена за лесна идентификација на големината на ш�

DEN 844.32

Мултифункционални рачни алатки за поправка за комплет Тип на глава на завртки : Слоти, Филипс, Торкс, Хек

DEN 3.00

Име на производот : шрафцигер; тип на бит : T550 Материјал : CrV, пластика; целокупна големина : 14,5 x 1,2см / 5,7 "x 0,

DEN 1.33

✅ Килибарна шрафцигер 1 / 4x11 / 2 "Слоутиран ПК6 ✅ Големина на врвот : 1 / 4" ✅ Изложена должина : 11 / 2 " Потекло (

DEN 112.16

Име на производот : starвезда шрафцигер; материјал : метал, пластика Главна боја : зелена, бела, сребрен тон;

DEN 175.68

【Виси дизајн】 : Дупката на крајот на шрафцигер е погодна за складирање и виси.Inder Намери за избор на мат�

DEN 2.67

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Вметнување на мека пена од 2 K Вметнете димензии /

DEN 319.84

Кога се користи со изолирана рачка на Клајн, лопатките имаат рејтинг на изолација од 1000 волти.Заменливи

DEN 488.64

Тип на глава на завртка : Слотен, Филипс Тип : Сет на шрафцигер Е прилагодено : Бр Магнетски : Бр Материјал

DEN 196.80

Шрафцигери на Филипс Магнетски врв за да се спречи да се исклучат завртките Црниот зацврстен врв за сил�

DEN 1491.04

Шрафцигер е изработен од висококвалитетна легура со добар отпор на абење и долг животен век...

DEN 2.33

WIHA 96008 SLOTTED шрафцигер со прецизна рачка, 0,8 x 40мм Сечило висока легура CVM челик Единечен пакет на блистер...

DEN 956.48

Број на модел : 6 компјутери Пакет : 59 парчиња Тип на глава на завртка : Слотен, Филипс Тип : Магнетски шраф�