.

.

Попуст
Д -р за здравствено заздравување на енергијата. Комплет за орална нега | Пакетот за белење на забите вклучува бентонитна глина, четка за размачкана, сребрена гел за ?

Д -р за здравствено заздравување на енергијата. Комплет за орална нега | Пакетот за белење на забите вклучува бентонитна глина,

DEN 575.52

Количина на стоки
Достапно

Со нашиот стоматолошки комплет, секогаш имајте блескава и освежувачка насмевка. Природниот начин : Органското кокосово масло во комплетот за белење на забите се користи за влечење на нафта. Чисто искуство : Нашиот стоматолошки комплет за само-грижа помага во подобрување на осветленоста на забите на природен начин. Овој комплет за белење на орална нега ги обезбедува сите можни начини да ја задржите устата свежа и забите светла со пенлива насмевка. Овој премиум комплет за орална нега е направен за секого и може лесно да се користи. Овој сет за белење на орална нега за забите обезбедува совршено решение за посилни заби и одлично орално здравје. Користете го овој најдобар стоматолошка нега поставена во вашиот дом за да заштедите пари и време. Совршен избор за подароци : Овој ефикасен комплет за белење на забите служи како идеален подарок и може да им се претстави на членовите на вашето семејство, пријателите, колегите, соседите и најблиските за време на повеќе празнични/не-фестивни прилики. Нето тежина : 2oz/57g. Со нашиот стоматолошки комплет, секогаш имајте блескава и освежувачка насмевка. Овој специјално формулиран стоматолошки гел го ревитализира и штити вашиот емајл и го подобрува свеж здив со сјајни насмевки. Нето тежина : 14 fl Oz (414 m/L). Четкајте двапати на ден четири недели со прашок за белење на забите за најдобри резултати. Ова масло за орален раствор го инхибира лошиот мирис од устата, ја подобрува оралната хигиена, ги подобрува пупките за вкус, вежбате мускули на устата и избегнува лош здив. Формулираниот комплет за стоматолошка нега со сите природни состојки е безбеден за вашата емајл и не предизвикува чувствителност на забите. Органското масло од кокос доаѓа во безбедно запечатено шише со премија за стакло и служи како одлична миење на устата за подобрена орална нега.Суперфинираните честички во бентонитската глина обезбедуваат ефикасно полирање и за внатрешните и надворешните слоеви на забите. Произведен со елеганција и грижа, комплетот за орални заби е безбеден за сите возрасти и најдобар избор за чувствителни заби. Оваа четка за размачкана обезбедува максимална заштита на гуми за џвакање и орална хигиена. Овој комплет за скапоцен камен за заби обезбедува едноставен и прекрасен начин да ја искажете својата loveубов и грижа кон нив. Сонцето сушена бентонитна глина со честички од суперфинале обезбедува ефикасно полирање за да има поцврсти и почисти заби. Белењето на гелот за заби е безбеден за употреба секој ден и спречува појава на забни шуплини, расипување на забите и бели дамки во забите. Совршен избор за подароци : Овој ефикасен комплет за белење на забите служи како идеален подарок и може да им се претстави на членовите на вашето семејство, пријателите, колегите, соседите и најблиските за време на повеќе празнични/не-фестивни прилики.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 264.64

Четка за заби Мека четка за заби за бремени жени, непцата и целокупното орално, здравјето ослабено со хо�

DEN 3.00

Флуориди суровостбесплатно! НЕМА СИНТЕТИЧКИ АГЕНСИ за ПЕНЕЊЕ : Нема Натриум Лаурил Сулфат, Натриум Лаур

DEN 2.00

ПОМАГА ВО СПРЕЧУВАЊЕ НА ТАЛОЖЕЊЕ НА ЗАБЕН КАМЕН : Содржи цевки од 2 до 4 унци паста за заби чувствителна н�

DEN 1390.40

Белење На Заби Белење на заби пена орална нега нане Белење на заби паста за заби Ако сакате побела насме�

DEN 103.84

Гаранција за производи : Ние сме посветени на создавање висококвалитетни производи и услуги за вас Содр

DEN 1.33

Производот содржи1x паста за заби за заби Белење на паста за заби : пастата за заби може да се исчисти, неп

DEN 0.67

Вратете го времето назад Со Колгејт Најдобра Паста за Заби за белење досега! Содржи стоматолог препорач

DEN 2.33

EASY ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА нашите помагала за стискање на дневни цевки го прифаќаат изгледот на обликот на ра

DEN 231.68

Паста за заби со одличен вкус која обезбедува заштита на шуплината и ја зајакнува глеѓта Мултикорист : Ч

DEN 255.84

БОРБА ПРОТИВ ШУПЛИНИ, ЛОШ ЗДИВ, НАСЛАГИ и РАСИПУВАЊЕ на ЗАБИТЕ : Пастата За Заби Со Флуор во таблета е сов

DEN 0.33

Содржи јаглен добиен од кокос за да помогне во враќањето на забите во нивната природна белина...