.

.

Попуст
Девет четириесет станбени | Комерцијална 18 -инчен јаниторијал во САД, сува прашина од прашина од метла сет | Се справи

Девет четириесет станбени | Комерцијална 18 -инчен јаниторијал во САД, сува прашина од прашина од метла сет | Се справи

DEN 462.24

Количина на стоки
Достапно

Дрво кат -кап препорачуваме да проверите со вашиот производител пред да изберете помеѓу најлон или природен памук; Со зголемена издржливост, најлонот може постојано да се мие машина, додека мека за да се допре, е малку погрупа од природниот памук. Главата со ширина од прашина од 18 инчи Брза промена на главата е ергономски дизајнирана за да овозможи рамката да се ротира 360 степени; Обезбедува маневрирање на тешки места. Телескопите со алуминиумска прашина се движат од 42 "до 72" долги; Дозволувајќи му да достигне под предмети или да се прилагоди на разни височини на корисниците. Овој комплетен комплет вклучува четка од прашина од 18 инчи, челична рамка и рачка за проширување на алуминиум. Телескопите со алуминиумска прашина се движат од 42 "до 72" долги; Дозволувајќи му да достигне под предмети или да се прилагоди на разни височини на корисниците. Дрво кат -кап препорачуваме да проверите со вашиот производител пред да изберете помеѓу најлон или природен памук; Со зголемена издржливост, најлонот може постојано да се мие машина, додека мека за да се допре, е малку погрупа од природниот памук. Прашината од прашина е направена во САД од висококвалитетно најлонско предиво што гради статичко полнење за привлекување честички од прашина и нечистотија.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 3.00

Реални подови од дрво, ламинат, плочки, линолеум, паркет и мермер и штици од дрвени подови се од прашина и

DEN 0.33

Цена за пакет од 2 компјутери Цена за пакет од 2 компјутери BCR.MOP3.1, BCRсерија МОП 3 (мала рамка со рамна рамка

DEN 366.24

Има силна апсорпција на вода и може да се измие машина до 50 пати без да биде мувлосана Тој е поефикасен и