.

.

Попуст
УПКОХ 2 парчиња Држач За Ирваси| Обликуван Годишен Центар Прибор За Домаќинство Празници За Прослава Почива Стил Нерѓосувачки Лажици Вилушка Креативна Златна Реше

УПКОХ 2 парчиња Држач За Ирваси| Обликуван Годишен Центар Прибор За Домаќинство Празници За Прослава Почива Стил Нерѓосувачки

DEN 141.12

Количина на стоки
Достапно

Опис на стокатарешина За Стапчиња со креативен дизајн на животинска форма, обезбедете ја неговата популарност и практичност. и атрактивен изглед обезбедете го вашиот најдобар избор за подарок за вашите семејства или пријатели.решетка за стапчиња за животни тоа е исто така убав и прекрасен декор за дома. Занает Прибор За Јадење Одмор : РАЗНОВРСНА УПОТРЕБА во секојдневниот живот, можеме да ги користиме за складирање стапчиња за јадење, лажици за супа, ножеви и вилушки, исто така можеме да бидеме како декорација на масата во различни прилики. - Може да се нанесе за стапчиња за јадење, лажици, вилушки и повеќе јапонски одмор за стапчиња за јадење. - Одморите се тркалаат и даваат место за поставување стапчиња за јадење и лажица или вилушка симпатичен одмор за прибор за јадење. Држач За Одмор за стапчиња За јадење : Одморите се тркалаат и даваат место за поставување стапчиња за јадење и лажица или вилушка. - Специјално дизајниран за јадење-употреба на маса за одржување на садови за јадење.Цинк Легура Стапчиња За Јадење Лажица Вилушки Садови Остатокот Во Собата. - Креативен дизајн на форма на куче, направете го попривлечен одмор во кујнски прибор.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 3.00

Изработени од нерѓосувачки челик Погодно лулки прибор за готвење и лажици за да ги задржите вашите рабо

DEN 159.84

Чувајте ја вашата кујна организирана и без неред : нашиот силиконски прибор за одмор и подлога за капење

DEN 207.84

Држачот за стапчиња за јадење се потпира спречува тркалање и дава место за поставување стапчиња за јаде

DEN 814.40

совршено за одржување на вашиот секојдневен прибор за јадење и салфетки Димензија : (L W H) = (7.7 4 4) Инч Бо�

DEN 859.20

Табела Полначи Сет од 6 Мачка Лажица Одмор Керамички Симпатична Лажица Држач Одмор За Шпорет Врвот Мачк�

DEN 507.20

Овој крајбрежен инспириран одмор со лажица прикажува чудна силуета на кит од дрво од манго Природен ман

DEN 3.00

[Оригинален Дизајн] Лажица И Капак Одмор, Троен Планински Дизајн, Убава И Природна, Поетска Глетка [Повеќ

DEN 207.20

Колекцијата Разговор На Маса повторно ги поврзува саканите на масата за вечера преку фрази за почеток н

DEN 2.67

Комплет од два потпирачи за лажици ќе ги одржува вашите шалтери чисти додека готвите, печете и садите хр

DEN 2.33

Има висока отпорност на топлина ? ЛЕСЕН за УПОТРЕБА и ЧИСТЕЊЕ : Нашиот држач за силиконска шпатула е лесе

DEN 1.00

Погоден за одмор на повеќето садови, како што се лажица, тенџере, шпатула, вилушка, итн...

DEN 1200.00

Тврдо Дрво : остатокот од дрвената лажица НА АИУХИ е направен од тврдо тиково дрво.1Направено Парче.Квал�

DEN 127.84

Држач за лажица {ИЗДРЖЛИВ} овој флексибилен држач за лажица нема лесно да се скрши, без разлика колку пат

DEN 79.84

Мултифункционален : широко се користи во кујна, шпорет, шалтер, станица за кафе, бар, кампување и маса за �

DEN 111.84

Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите 2...

DEN 704.00

Пластични Лажица Одмор Кујна Организатор За Вилушка Шпатула Решетката Лажица Држач Држач За Садови За �

DEN 2.67

Соодветна големина Мерки 5.1 "В х 7.5" Л керамичкиот одмор со лажица е доволно голем и тежок за да собере гол

DEN 303.84

Ако поради некоја причина, сметате дека нашите производи не се соодветни за вас, ве молиме контактирајт�

DEN 3.00

Материјал : нерѓосувачки челик и пластични шпатула остатокот ДРЖАЧ ЗА ЛАЖИЦА користи Компактна големи�

DEN 3.00

Материјал : железо + дрво Со плех за капење, работната површина не е влажна при складирање вода...

DEN 377.60

Овој држач за капак е составен само едно "притискање", не се потребни алатки Име на заштитен знак : Држач �

DEN 3.33

●Помошник За Кујнски Гаџети Дали се борите Каде да ја ставам оваа валкана лажица? Тоа е големо, штотуку �

DEN 2.33

●Модерен Дизајн●одморот со бела лажица е едноставен и напреден, погоден за секој стил на декорација на

DEN 0.33

Атрактивно и погодно место за одмор на повеќе прибор додека го чувате шпоретот или шалтерот без капе ил�

DEN 806.40

Големиот држач за кујнска лажица прави совршен подарок за загревање на куќата Големиот држач за кујнск�