.

.

Попуст
Јулеп Сенка За Очи 101 Крема Во Прав Водоотпорен Стап За Сенки За Очи, Мед Златен Металик И Сјај За Очи 101 Повеќекратна Употреба Глазура За Очи + Образи, Нелеплив Ефект

Јулеп Сенка За Очи 101 Крема Во Прав Водоотпорен Стап За Сенки За Очи, Мед Златен Металик И Сјај За Очи 101 Повеќекратна Употреба

DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

И восокот од канделила ја прави секоја нијанса лесна за мешање, природно. Секоја нијанса е формулирана Со Витамини Ц и Е за помазна, посветла, похранета кожа која е заштитена од слободни радикали и оштетување на животната средина.Деликатната чувствителна кожа ќе го сака витаминот Е кој штити од слободните радикали со антиоксиданси и витаминот Ц, кој третира оштетување на животната средина за да го подобри тонот и текстурата на кожата. За најдобри резултати, подгответе го размачкувачот така што ќе го премачкате со боја пред употреба. НЕЛЕПЛИВА ВЛАЖНА ФОРМУЛА : овој осветлувачки осветлувач за очи е збогатен со лесни омекнувачи за да понуди природна влага. Изберете од различни мат и светкави нијанси, сите обезбедуваат водоотпорна, боја без набори, мазна примена, вграден размачкувач и Восок Од Канделила за мешање без напор и завршница во прав. Можете дури и да го користите за да додадете суптилен, росен сјај и на образите!. И, се разбира, оваа формула никогаш не е леплива, само мазна и сјајна. КАКО ДА НАНЕСЕТЕ : Намачкајте го размачкувачот премачкувајќи го со боја, а потоа изметете ја сенката за очи залепете ја директно преку очните капаци.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 2.33

Qlanci Duochrome сенката за очи е безбедна состојка што можете да ја користите на окото,лицето или телото mkaeup.Ма

DEN 0.67

Мешавина Целодневно носење Четири нијанси во едно пакување Задебелена колекција на нијанси за погледн�

DEN 1.00

●Уникатен Дизајн●нема потреба од четка за сенки за очи Тоа оди непречено без грутки, скокови или разма�

DEN 2.00

Формулата Може Да Одолее На Брчките И Да Се Пренесе Без Набори [Идеален За Почетници] Лесен Е За Употреба

DEN 533.60

Сјај Сенка За Очи Пополнете 2,5 гр. / .08 мл Бадемтопла Сенка За Очи Со Сјај од Ванила е исклучително светла �

DEN 223.84

Совршена основна боја која им помага НА ДРУГИТЕ нијанси ДА СЕ ПОЈАВАТ Суптилно ги крие темните области..

DEN 3.33

11ти Час е наградувана крем сенка за очи и лагер што обезбедува неверојатна исплата и останете со вас 11+ ч

DEN 111.84

Притиснат Прашок За Сенки : палетата за сенки со 4 бои има ултра мазна пудра со лесна текстура која непре�

DEN 3.33

Ве молиме Имајте Предвид Дека Производот Може да биде оштетен За време На Пратката, Ако Добиете Скршена

DEN 158.08

Многу е погоден за одмор на плажа и забави преку ноќ ● Коректор за целосна покриеност и Водоотпорен И До

DEN 95.84

Неверојатен Ефект На Треперлива Сенка За Очи : може да произведе прекрасни ефекти на сенката за очи...

DEN 63.84

Меката, Мешана Природа и Лесната Примена Ги Прават Овие Сенки За Очи Популарни Кај Сериозните Шминкери,

DEN 95.84

Точниот контраст овозможува создавање на совршено вклопувањеправи шминка лесно.Практично полнење : не�

DEN 2.67

+ Природна Шминка : Овој Молив За Сенки За Очи Е За Оние Со Чувствителна Кожа, Мазен Како Свила, Одличен За

DEN 63.84

Вклучува мешавина од неутрални треперења и топли и ладни мат за природна дневна шминка или драматични ч

DEN 26.40

Може да се користи како пенкало за истакнување на сенки за очи Материјал За Пенкало : Пластика Должина : 1

DEN 2.33

●Интензивно Менување На Бојата q : еднорог дуохромна течна сенка за очи вклучува огромен спектар на бои

DEN 1.67

Нето Тежина : 2,5 гр Ултра Густа Сјајна Паста Наменета За Употреба На Уметници на Лице, Коса и Тело...

DEN 296.00

Време е да летате и да ја оставите вашата фантазија да талка Со Палетите За Сенки Без Пауза Истражуваат �

DEN 0.67

Мазна текстура Долготрајни сенки за очи Високо пигментирани, мешани нијанси Земја На Потекло : Кина...

DEN 2.33

●Зачудувачки бои●Секоја боја содржи холографски ефекти во боја за навистина уникатен изглед Блескав �

DEN 623.84

12 Боја Сите Мат Сенки Палета + 36 мм Виножито Хајлајтер Око шминка., навистина мат финиш може да ја исполни

DEN 2.00

Сјајот течна сенка за очи е многу сјајна и прекрасна Одлично за добијте зачадена шминка за сенки за очи �

DEN 111.68

€_Карактеристики овој молив е разноврсен крем стап за сенки за очи кој обезбедува висок пигмент, металн

DEN 31.84

) Производите вклучуваат : 1x сенка за очи Доволно Разноврсна За Да Создаде Суптилен Изглед На Лагер Или И

DEN 113.76

● 15 Сенки За Очи Во Боја ● Направете Каква Било Шминка● : Има Одлична Комбинација На Бои, Можете Да Созд�

DEN 207.84

Малото тело е погодно за носење, носење во торбата, на службените патувања им треба еден за да ја завршат

DEN 0.33

Долготраен И Лесен За Нанесување : Долготраен Висок Фактор На Сјај, Водоотпорен И Раширен, Што Ви Дава Уд