.

.

Попуст
Флеш Мебел Лејни 29.75 Висока Транспарентна Барстол

Флеш Мебел Лејни 29.75 Висока Транспарентна Барстол

DEN 1572.00

Количина на стоки
Достапно

Преземањето на патот помалку патуван е одлична авантура и оваа транспарентна столица ќе ги има сите што сакаат да одат заедно за возење. Блиската невидливост зазема помалку визуелен простор, го олеснува преполниот простор и може да направи малата просторија да изгледа поголема. Поликарбонатна обликувана структура со дупка за одвод на седиштето, вграден прстен за стапала и гумени лизгалки за заштита на подот. Дизајн без грб, проѕирна кристална завршница погодна за надворешна употреба. Современ стил јасна столица за висина на шипката за домашна или деловна употреба. МЕРЕЊА НА ПРОИЗВОДОТ : Вкупна Големина : 14"W x 14" d x 29.75 "H; Големина На Седиштето : 11.5" W x 11.5 "D x 29.75" H; Не Е Потребно Склопување.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 2.00

БЕЗВРЕМЕНСКИ ИЗГЛЕД : каков безвременски изглед за барови за појадок и лежерно ладни трпезарии Доверли�

DEN 0.33

Разноврсна УПОТРЕБА : столицата со шалтер висина совршена за кујнски острови, домашни барови, соба за за

DEN 0.33

●Лесен За Инсталирање И Чистење : со детални инструкции инсталирани столици помалку од 15 минути ●Цврст

DEN 2.33

Материјално Седиште : стп кожа со мека пена Само избриши го со партал Големина На Пакетот : 21 Белата лент�

DEN 1.33

Ако поради некоја причина сте воопшто незадоволни од вашето купување, едноставно контактирајте не...

DEN 2544.00

[Димензија ] Бар Столици Димензија : 16.5 "W x 15"D x 24"32"H; димензија седиште назад : 16.5" W x 12"H; перница димензија :

DEN 2.33

Удобен одмор за нозе Таа е погодна за семејството и пријателите долгорочно седење, уживање во коктели и�

DEN 1.67

Глам модерен стил Винил 3" дебели Перница седиште Златни завршни нозе со гумени капачиња за стапала за з�

DEN 3583.84

ШИЕЊЕ НА КАНАЛОТ : шиењето на каналот во потпирачот за грб и седиштата нуди дополнителен допир на софист

DEN 2.00

Зголемената мека перница и цврстиот закривен потпирач за грб ефикасно ги поддржуваат бутовите, заднико

DEN 1112.32

Генерално : W18 "x D23 6 " x H40 2" Седиште : 18"W x 16.5"D Висина На Седиштето : 26" Капацитет : 300 фунти Боја На Ногата : Есп

DEN 0.33

Комерцијалнаодделение кожа тапацир Засилен контраст двојно шиење Заварена челична основа со мека мат �

DEN 1599.84

Изберете го изгледот за вас или во столче без грб од цврсто дрво или во перница од ткаенина во природна б

DEN 3.33

Седиштето на столицата е конструирано со фурнир од багрем преку инженерско дрво и мешано цврсто дрво и �

DEN 1.00

Столицата се нуди во три височини 18инчи, 24инчи и 29инчи Капацитет на тежина : 250 фунти (потребно Е Склопув�

DEN 447.84

2 Pack 8 Inch Бар Столица Вртливата Замена, Тешки Вртливата Плочи Седиште Планината Плоча за Рокер, регулируе

DEN 1472.00

●Вкупна Димензија€19 "W x 20"D x 3543"H димензии на Седиштето : 19"W x 15.8"D ширина На Седиштето : 15.7" H...

DEN 4159.84

Кујната островот бар висина столици може 360 ротираат за да се префрлат насоки слободно ?️ €_ Премиум Мат

DEN 1919.84

Овој модерен стил и столици за столици ви носат најудобна и пријатна употреба Столиците со 2 пакувања со

DEN 1.33

За едноставно собирање, повремен брз пијалок самостојно, забави во Супер Боул, Никбекс размислете повеќ

DEN 1.00

Седиштето На Столицата Прави Разлика : ВЕЧЕЛО високите Шипки имаат мека кожна перница од стп и грб испол

DEN 7960.00

Декоративен Центар За Дома, Канцеларија, Свадба Земја На Потекло : Индија Име На Боја : Месинг...