.

.

Попуст
Машина за секач за мелење на површини, DIY дрво Дебело прстен за мелење Бит Алатка за DIY накит РИНГ МАШИНГЕРСК

Машина за секач за мелење на површини, DIY дрво Дебело прстен за мелење Бит Алатка за DIY накит РИНГ МАШИНГЕРСК

DEN 714.40

Количина на стоки
Достапно

Големина на сечилото : 19/20/21мм. Рафинираниот и полиран дрвен прстен може да стане убав прибор за јадење или накит. Внатрешен дијаметар : околу 15,5 мм. Многу погодни за правење прстени и накит од салфетки.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 217.44

Лабораторија прегледана и сертифицирана суровина Прецизност цпу земјата на индустријата водечки спец�

DEN 2.67

Погоден за цврсто дрво, лесонит со средна густина, ламинат, плоча за честички, компактна табла од ивериц�

DEN 0.33

Погоден за цврсто дрво, лесонит со средна густина, ламинат, плоча за честички, компактна табла од ивериц�

DEN 395.52

Висока прецизност, непречено сечење, посебна отпорност на удар и добра отпорност на абење 1 Материјал : т

DEN 0.33

3 Флејта Стабилен Дизајн 150° Самоцентрична Точка Зголемена продуктивност и сила Вежбата за флејта Од Се�

DEN 336.00

10 проценти кобалт субмикрон жито карбид супстрат Премазите од титаниум карбонитрид се потешки и поотпо

DEN 0.33

Кратка цврста вежба 145° Самоцентрична Точка Ефикасно во широк спектар на материјали Земја на потекло : С

DEN 2.33

Одржувајте тесни толеранции, неспоредливи перформанси Погоден за јаглероден челик, мек легиран челик, �

DEN 1.67

Две Флејта КрајДвојно КрајотВисока Брзина Челик Дијаметар На Мелницата : 19 / 64 Дијаметар На Стеблото : 3 /

DEN 2.67

Алфа сад карбид крај мил 3 / 32инчен дијаметар на мелницата, 1 / 8инчен дијаметар на стеблото Должина на фле�

DEN 2336.16

Погоден за цврсто дрво, лесонит со средна густина, ламинат, плоча за честички, компактна табла од ивериц�

DEN 83.68

Димензии на пакетот : 13,78 L x 7,87 H x 9,84 W (инчи) Тежина на пакетот : 0,73 фунти Земја На Потекло : Кина...

DEN 3.33

Вметнете Компатибилност (Периферна) SCGX 09 T308 Вметнете КОМПАТИБИЛНОСТ SPGX 0903C1 Максимална Длабочина На Веж�

DEN 0.33

Погодно за цврсто дрво, фиберборд со средна густина, ламинат, табла за честички, компактен табла од ивер�

DEN 1345.60

Изработени Од волфрам челик високи градежни алатки Овој сет на Машина за Мелење карбид е совршена замен

DEN 588.48

Висока прецизност, мазно сечење, специјална отпорност на влијание и добра отпорност на абење 1 Материја�

DEN 0.33

Работници должина пресврт вежба Спирала на десната рака, спирала од 30 степени 118 степен точка агол Напра

DEN 2.67

Погодно за цврсто дрво, фиберборд со средна густина, ламинат, табла за честички, компактен табла од ивер�

DEN 239.68

Сигурен и конзистентен дизајн на геометрија Вежба за општа намена Четири аспект точка геометрија Дизај

DEN 6075.68

Кружното земјиште обезбедува стабилност со супериорни завршетоци на површината Дизајниран дизајн на ф

DEN 1.67

Исклучително полирање, фин сјај.Ако изберете и држач за сечило и нож, ќе добиете 10 сечила, 1 држач за нож и

DEN 0.67

Вметнете Компатибилност (Периферна) SCGX 070308 Вметнете КОМПАТИБИЛНОСТ SPGX 0903C1 Максимална Длабочина На Вежб

DEN 945.60

3 Флејта Стабилен Дизајн 150° Самоцентрична Точка Зголемена продуктивност и сила Вежбата за флејта Од Се�