.

.

Попуст
[600 ГРОФОТ] ХАКОВАРЕ СО ЖЕТВА ПАКУВАЈТЕ Азиски Лажици За Супа За Еднократна Употреба Со Кука, направени од Пченкарен Скроб, За Тестенини Рамен Фо За Вадење

[600 ГРОФОТ] ХАКОВАРЕ СО ЖЕТВА ПАКУВАЈТЕ Азиски Лажици За Супа За Еднократна Употреба Со Кука, направени од Пченкарен Скроб,

DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Безбеден замрзнувач. CPLA производите се отпорни на топлина до 185f и безбедни во микробранова печка. ? ЕДНОКРАТНО-иако оваа лажица е дизајнирана да се користи самостојно, таа е доволно цврста за да биде безбедна за миење садови и да се користи повеќе пати. Хаковаре со Жетва Пакет прибор за јадење се направени од сите природни и обновливи пченкарен скроб пла материјал.Топла, Ладна, цврста и влажна храна. Нашите производи од пченкарен скроб се една од многуте замени од растително потекло што ги носиме. Прибор ЗА јадење ОД пченкарен скроб Е одлична алтернатива и исто толку издржлив во споредба со обичниот прибор за јадење за еднократна употреба. Производите НА PLA се отпорни на топлина ДО 104f. ? НАПРАВЕНА од ПЧЕНКАРЕН СКРОБ - оваа лажица е направена од шеќер во пченкарен скроб што може да се разложи и обнови. 100% Природно. ? БЕЗБЕДНА ХРАНА-без бпа и отпорна на топлина; Безбедно за топли супи и храна. Нетоксични. Купувајте производи од нашите шеќерни ВЛАКНА и линии од ПЧЕНКА.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 191.84

Qulest 150 Пакување Пластични Лажици q 7,1 инчи за еднократна употреба јасен прибор за јадење е одличен за сек�

DEN 1.33

Темора ќе преземе целосна одговорност за какви било проблеми со квалитетот во рок од 30 дена...

DEN 1.00

Совршена Стикс Зелена Вилушка 158250цт Дрвени Вилушки За Еднократна Употреба (Пакување од 250), Обични Вилуш

DEN 3.00

Лажицата со овална супа од роза е изградена од голема тежина 1810 не'рѓосувачки челик Тежина, рамнотежа и �

DEN 159.84

Тие се екстра цврсти, стојат до сладолед, желато и замрзнат јогурт Нашите специјално дизајнирани долги �

DEN 1.67

Плус, секој сет од три доаѓа со поделен случај за носење за хранење на одење! Одете на вашите нарачки за д

DEN 314.72

Големина : 6,9 х 1,8 инчи (17,5 х 4,5 Материјал : Дрво Земја На Потекло : Кина Големина : 6,9 х 1,8 инчи (17,5 х 4,5...

DEN 1.67

Се разликуваат брзина на повлекување за посакуваната акција Colores Probados diseñados en partones de Ampliaement color Probados por pes

DEN 95.84

Одлична лажица за пастрмка, лосос и риболов со челик Брилијантни и рефлексивни треперки на површината в

DEN 559.84

Цунами солена кука со височина.Премиум цунами про не'рѓосувачки челик со вртење на топката Машински исе

DEN 2.33

Заоблена форма дизајнирана да одговара на устата и непцата на детето Генијално обликуваната рачка спре

DEN 159.84

Премиум квалитетно новороденче лажица со супер мека боја силиконска лажица глава Нежни и безбедни за в�

DEN 3.00

Ние сме посветени на производство на висококвалитетни партиски материјали Совет : овие златни прибор з�

DEN 552.96

Активна шема : Да Circa : 1828 Големина : 91 / 8 " Репусија од Кирк, Стерлинг Бери лажица, С Кирк и Сон, Активна шема

DEN 223.20

Лажиците Може Да се користат со Сет За Прво Хранење На Силиконот Бумкинс Мики Маус Воведете го бебето во

DEN 206.72

Лажиците за еднократна употреба се нагоре по забавата Не за употреба во машини за миење садови, микробр�

DEN 1.33

100% Силикон МАМА ДИЗАЈНИРАНА : designономскиот дизајн На Бела Туно се одликува со лесна рачка за држење што �

DEN 3.33

Погодно за свадби, излети, забави, СКАРА, кампување или патување.Лажицата за компостирање е изработена о

DEN 3.33

Оваа лажица е дизајнирана да риба помеѓу 12 до 15 стапки вода при тролање и помеѓу 3 до 10 стапки при леење в�

DEN 367.84

Премиум цунами про не'рѓосувачки челик со вртење на топката Цунами солена кука со височина...

DEN 159.84

Колекционерски сувенир лажица Од Германија Приближна висина 5" Метал пресврт заврши со логото на држава

DEN 1.67

??СТАПЧИЊА ЗА СЛАДОЛЕД Дрвени Лажици За Сладолед Лажици За Дегустација За Еднократна Употреба Мини Лажи

DEN 2.00

Димензии на пакетот на артикалот : 0,762 L x 3,81 W x 11.938 H (CM) Тип на производ : Опрема за риболов...

DEN 79.84

Убав подарок : со деликатна изработка и извонреден изглед, овој комплет лажица е убав подарок за пријате

DEN 2.33

Шеќерни лажички : Направено од добар материјал од не'рѓосувачки челик, лажицата е издржлива за употреба