.

.

Попуст
ЈАРДВЕ Преклоплива Решетка За Сушење Решетка За Сушење Висечка Мрежеста Корпа За Складирање 4 Слој Висечки Мрежен Фен За Преклопување Организатор За Заштеда На Пр?

ЈАРДВЕ Преклоплива Решетка За Сушење Решетка За Сушење Висечка Мрежеста Корпа За Складирање 4 Слој Висечки Мрежен Фен За Преклопување

DEN 383.84

Количина на стоки
Достапно

Усвојување од добар и безбеден материјал, кој е лесен и издржлив. Има доволно простор за растурање на растенијата и и други работи што треба да се исушат, рамномерно обесени, сушени на воздух, сушени на светлина. Секој слој има вграден флексибилен челичен прстен, нема да се деформира и ' рѓа по долготрајна употреба. Најдобар начин за сушење лимонска трева, лаванда, оригано, мајчина душица, рузмарин. лесно за преклопување и складирање и суспендирање без зафаќање простор. Опис Решетка За Сушење Билки Висечка Мрежеста Корпа За Складирање 4 Слој Висечка Мрежа За Сушење Преклопен Организатор За Заштеда На Простор За Хидропонични Растителни Билки И Пупки Карактеристики - Боја : Зелена; - Материјал : Најлон, челичен прстен;- Големина : околу 80. 00Х60. 00Х20. 00см; Пакет, Вклучувајќи 1 х Мрежа За Сушење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат
DEN 1166.40

Закачалка За Перење : изработена е од пп материјал, кој е и против ' рѓа, цврст и не е лесно да се биде надв�

DEN 479.84

Спречете 'рѓосување : материјал Од Железна цевка со боја за прскање против' рѓа на надворешноста, не е ле�

DEN 270.88

3 слоеви сува мрежа тоа може да биде за надворешна облека, садови и друго складирање Преклопна Решетка З�

DEN 496.00

Тоа нема да ' рѓа или да се скрши лесно ●Решетка за сушење што може да се повлече : извлечете се од ѕидот з

DEN 3.33

Пластика Увезени Предвремено затворање Слатки Зајачки Уши Ветроупорен Клип За Сушење Ватенка И Постел�

DEN 0.67

Доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не преку епошта ● Цврст, Издржлив, Не Лесно Де�

DEN 1858.40

Лесна декорација.Мал и пренослив Закачалките може да се преклопат на половина за да заштедат простор Ко

DEN 2.00

Мултифункционалната закачалка ЈУМУО е убав и многу корисен производ Доколку дојде до некаква штета за �

DEN 159.84

Стабилен Издржлив : Нашите Држачи За Чевли Се Изработени Од Висок Квалитет Не Грижете Се Дали Ќе Се Скрш�

DEN 9762.08

Продаваат само главни производи, а не други производи. Погоден за многу места во бања, дневна соба, спалн

DEN 259.04

Големина : Околу 83.Реквизити За алишта дизајнот што може да се повлече може подобро да ги задоволи потре

DEN 2.67

Издржливи СТОМАЧНИ мускули : оваа решетка за сушење облека прифаќа врвен материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ,

DEN 0.33

✿ Разновидност : проширување на решетката за облека монтирана на ѕид што се користи за различни намени,

DEN 350.40

Можете да ја нашата закачалка во вашиот плакар , подалеку од решетката за сушење долна облека...

DEN 2.67

Применлив простор : гардероба / гардероба / Балкон / двор.Ротирачката кука од 360 степени го олеснува за

DEN 1.67

погоден За повеќето облеки, вклучувајќи долна облека, облека за бебиња, униформи, крпи и друго ● Голем К�

DEN 0.33

Лесна декорација.Мал и пренослив Закачалките може да се преклопат на половина за да заштедат простор...

DEN 559.84

Од Производителот кој вели дека решетката за сушење не може да биде убава и функционална? Не Луѓето Во М�

DEN 1.00

Оваа закачалка за облека го користи задебелениот дизајн на клипот, носивоста е силна, така што можете да

DEN 1.67

Дизајнот на решетката за чевли со двојна кука, може да се користи во, не може чевли, но може да се користи

DEN 2.33

ЧЕВЛИ ВИСИ РЕШЕТКАТА дизајн Со Двојна кука, повеќенаменски, многу практичен и удобен.сини чизми сакаш к�

DEN 1.33

Апликација : Чорапи за Сушење, крпи, облека за бебиња и други ситници Опис : Име На Производ : мултифункци�